Обсуждение Makro Racer - Makro Racer 2

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Бек, 27 гру 2016.

  1. Юрій Д

    Юрій Д Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    м.Вінниця
    Пляжний коп. Ходив в режимі "Два тона", але баланс грунту робив в режимі "пляж", чутливість 89, Ай-Ді фільтер 19, озвучка 5тонів.
    Срібний брослет давав чіткий сигнал "ВДІ 51", на глибині штика фіскарика, а срібна медаль Материнства, залягала набагато глибше (викопав за третій раз) значення ВДІ 92. (якість фото не супер, бо з мобільного) Більше інформації і звіти тут: https://vk.com/makroracer
     

    Images:

    1.jpg
    2.jpg
    Бек подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    2. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    3. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного микропроцессорного металлоискателя Trac...
      160 грн.
    4. Два балансира на XP Deus 1 Для датчиков 34*28 и 11 дюймовой В использовании не были. В комплекте тол...
      500 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного металлоискателя пират (DIP) под выводно...
      70 грн.
  3. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    238
    Повідомлення:
    15.255
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Сьогодні коп, ходив у всіх металах спочатку :smile_6: скільки металолому, ВДІ 20 високий тон, перейшов на 2 тони, чуйка 70, йшов за копарями пед мною, сигнал ВДІ 82, хоп і наконечник ( майже на ладонь глубина, скажем грубо 16-18 см.) , ВДІ 52 маленька мідяшечка см 5- 7.

    По ходу вже 19+5 =24+5 год + 5 год = 34 години, год. акуми на місці.:beer:
     

    Images:

    P1030956.JPG
    P1030961.JPG
    P1030962.JPG
    P1030963.JPG
    P1030964.JPG
    P1030965.JPG
    P1030966.JPG
    P1030967.JPG
    P1030968.JPG
    P1030970.JPG
    P1030991.JPG
    Юрій Д та Wolfgrey подобається це.
  4. shmayks

    shmayks Feldwebel

    Повідомлення:
    247
    А може нак 52,а мiдяшка 82?А то шкала ВДI перекручена виходить.
     
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    238
    Повідомлення:
    15.255
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :( таки перекручена.:beer: інший наконечник, ширший ВДІ 48-53.
     
  6. shmayks

    shmayks Feldwebel

    Повідомлення:
    247
    На Т2 теж такi показники на основну массу.Може вiн мiдний?
     
  7. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    238
    Повідомлення:
    15.255
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    сплав .:beer:
     
    Юрій Д подобається це.
  8. Юрій Д

    Юрій Д Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    м.Вінниця
    Вчора, був на копі. Попалась одна єдина монетка і та "какаль" значення VDI "83",глибина залягання - 20см... Замітив, що пластини від гноєтранспортера теж чітко дають сигнал VDI "83"...
     

    Images:

    1.jpg
    ejnalej та Бек подобається це.
  9. shmayks

    shmayks Feldwebel

    Повідомлення:
    247
    Ясно.Все так як в Т2.Менi ще по кр-залiзу подобаеться ходити з Т2.Ножикi,накi прикольно копать.
     
  10. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    238
    Повідомлення:
    15.255
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Сьогоднішній коп, трохи монеток, і два кабанця.:beer: глубина порядка 70 см, такшо по війні теж з рейсером можна ходити, ВДІ 82.:beer:
     

    Images:

    P1040003.JPG
    P1040004.JPG
    P1040015.JPG
    Юрій Д подобається це.
  11. Юрій Д

    Юрій Д Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    м.Вінниця
    В мене схожа була ситуація з рейсером на глибині приблизно 70см.. ВДІ стабільне 93... І тут БАЦ!!! Сокира Київської Русі...
     

    Images:

    1111.jpg
    Бек подобається це.
  12. Юрій Д

    Юрій Д Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    м.Вінниця
    Всім рейсероводам [​IMG]!!!
    Погода, була, просто жах... але бажання покопати перемогло...
    Мій ( https://vk.com/koschei20m ) спільний Коп 10.12.2017 з камрадом ( https://vk.com/id408056413 ).[​IMG] Боєва сокира КР, залягала на глибені 20см., ВДІ показувало 83... Вирішив копнути і не дарма ось результат на двох :
     

    Images:

    1.jpg
    2.jpg
    3.jpg
    4.jpg
    5.jpg
    6.jpg
    7.jpg
    8.jpg
    meag та Бек подобається це.
  13. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    238
    Повідомлення:
    15.255
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Ножичок теж вискочив на 25 см. Щось передумав продавати таки. Кулі свинець з мілкашки, дроб см 10-15 копав, мілочовку чує добре.:beer:

    На слідуючий коп ДД 32х30 поставлю.:beer:
     

    Images:

    P1040060.JPG
    P1040061.JPG
    P1040050.JPG
    Останнє редагування: 13 гру 2017
    Юрій Д подобається це.
  14. Юрій Д

    Юрій Д Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    м.Вінниця
    Привіт всім рейсероводам [​IMG]!!!
    Був в нас спільний Коп (17.12.2017) з братом. Можу сказати, що глибина рейсера1+марс діскавері вражає... Металева пластина від гноєрозкидача VDI - 83, глибина - 50см... Срібна монета: 10коп 1907рік VDI - 75, глибина 25см.... Мідь VDI - 86... Порадувала ПК фібула, глибина була на штик фіскарика. Дрібні цілі, бачть супер!
    PS: Вже не пам*ятаю, коли зараджав акумулятори (Panasonic Eneloop Pro).... Заряд, ще показує повний.....
     

    Images:

    01.jpg
    02.jpg
    03.jpg
    04.jpg
    05.jpg
    06.jpg
    07.jpg
    08.jpg
    09.jpg
    10.jpg
    Skagen, meag та Бек подобається це.
  15. Юрій Д

    Юрій Д Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    м.Вінниця
    Привіт всім рейсероводам [​IMG]!!!
    Чули Ви, що готується новинка в 2018році!!!!!
    Nokta Storm (Makro Racer 3 / Nokta Impact 2)?
    Ось побачив інформацію:
    "Производитель Nokta на своем промо видео как делают металлоискатели, случайно показал внешний вид нового металлоискателя Nokta Storm. Ну вы поняли, как это бывает случайно… Этот новый металлоискатель кто? Наконец-то Makro Racer 3? Или уже Nokta Impact 2? "
    Кому цікаво в YouTube є ролик " Scenes from Nokta & Makro Detectors factory " дивіться на третій хвилині
    Цікавить Ваша думка.
     
    meag подобається це.
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    238
    Повідомлення:
    15.255
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    таке відчуття що там один дизайнер корпуса малює, що на деус , що на імпач і даж на майнлаб 600., ті ж яйця тільки збоку.:beer:

    коли камрад з своїм зозо пройшов частину я з своїм Ф 70 круг нього вже км з 10 нарізав :D

    не знаю. але жодного аквалангіста з зозо під водою небачив,:beer:

    Що мішає виробникам просто, дешево і сердито незробити камушку снайперку, дліний кабель, подлінювач штанги, плавай з лодки видзвонюй монетки, діставай скубом.:beer: ні щось мудрують і т.д.

    Нічим шторм некращий буде за всі інші, піар продажу так само як і 600/800- й. Просто революційний прорив в технологіях, патіфон- радіола- магнітофон- мп 3 плеєр.:beer: впихнули все в мікрочіп і змінили дизайн, дай штуку баксів а за що? за штамповку яку і справляти вряд чи хтось схоче..:beer:


    фігня короче все.
     
    shmayks та Юрій Д подобається це.
  17. Юрій Д

    Юрій Д Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    м.Вінниця
    Згоден з Вами на всі 100%.
     
  18. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    238
    Повідомлення:
    15.255
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :beer: болгари собі потихеньку мд роблять без всяких піарів, спокійно удєлують і рейсери і майнлаби з імпачами :beer:
     
  19. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Та це нам здалеку так так здається, а там у них на форумах теж страсті киплять не дитячі. :) Врешті решт, чим більше пропозиція - тим доступніша продукція. У нас хоч є з чого вибирати за більш-менш гуманними цінами.
     
    Бек подобається це.
  20. Юрій Д

    Юрій Д Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    м.Вінниця
    Не можу з Вами не погодитись... Зараз питання "Ціни" актуальне для всіх... І багато, хто ставить на перше місце, не характеристики, а ціну-якість...
     
    Бек подобається це.
  21. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    238
    Повідомлення:
    15.255
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Кажись Хонда чи інша фірма, в час кризи не підняла ціни а навпаки скинула, був ажіотаж на моцики за доступними цінами, фірма в + вийшла за продуманий маркетинг. Майнлаби і інші навпаки, продать 100 по 100, чим 200 по 50.

    Попробую ще нокту, але сцук важкий під 2 кг, що вони туди впихнули, потім чейнджера.:beer:
     
    Юрій Д подобається це.
  22. Юрій Д

    Юрій Д Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    м.Вінниця
    Да в порівнянні Макро Рейсер1 Вага: 1.4 kg., а Nokta Impact Вага: 1.8kg. :rolleyes:
    То я думаю різниця в 400грам.. не дуже і вдчується... (Хоча, якщо ходити з 6.00 до 23.00 то рука втомиться, за то буде мускулиста і накачана:D)
    Чув, що Nokta Impact трішки любить "поїсти"... акумулятори будуть сідати в 2рази швидше чим на Рейсері....
     
    Бек подобається це.
  23. Юрій Д

    Юрій Д Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    м.Вінниця
    Привіт всім рейсероводам [​IMG]!!!
    Не давно,я писав, що готується новинка в 2018році!!!!! Nokta Storm (Makro Racer 3 / Nokta Impact 2)?
    І тут натрапив на інформацію (цитую):
    "Подводный Makro Racer 3!!!! Новинка 2018 (3 частоты) Это случилось! Производитель Makro официально намекнул на то, что в 2018 году копатели получат новый металлоискатель амфибия, для грунтового и подводного поиска. Смотрите первое фото от производителя… "
    Цікаво, який він буде, цей МР3.... Чи підводну лінійку назвуть не рейсер, а інакше???

    [​IMG]
     
    meag та Бек подобається це.
  24. meag

    meag Oberschütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    м. Вараш, Рівненська область, Ukraine
    Привіт усім камрадам!

    Юрій, бачу, ви ходите не з штатною катушкою, а з Діскавері. Мені хотілось би добавити глибини, тому чуйку виставляю в залежності від місцевості 98-99, рідше 97. Інколи терплю море фантомних звуків, аби не втрачати в глибині.
    Скажіть, чи відчутна різниця в глибині між Discovery і штатною катушкою? Скажіть з власного досвіду, чи варто купувати більшу катушку? Чи краще перейти на 2-й рейсер з глибинним режимом?

    Чи пробував хтось порівнювати Mars Discovery, Mars Goliaf, Nel Tornado, Nel Storm чи рідну Makro Racer 39,5х33,5 см?

    Дякую за відповідь!
     
  25. meag

    meag Oberschütze

    Повідомлення:
    24
    Адреса:
    м. Вараш, Рівненська область, Ukraine
    В догонку...:oops:

    Я купував свій рейсер у Фортуні. То менеджер, з яким я спілкувався, сказав, що на його погляд Discovery краща по глибині від Tornado, хоча у них на сайті в описі Tornado зазначені більші числа по глибині... Так що він мене ще більше заплутав :confused:
     
  26. Юрій Д

    Юрій Д Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    17
    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    м.Вінниця
    Доброго вечора!!!
    Я спочатку ходив з штатною. Поки вдома не провів сам тест на глибину (по-повітрі і вземлі на динарик).... Результатом був, м*яко кажучи, розчарований!!!, різниця в чорноземі, між повітрям і землею була шокуюча... Кощей 20 по-повітрі програв рейсеру, а в землі Кощей показував стабільний сигнал на динар, коли рейсер мовчав.... І тут я вирішив про покупку додаткової катушки, в вайбері є чат "Власників Макро Рейсер і Нокта", там хлопці з фортуни виставили Діскавері б/у (їй було тільки 3 місяці, стан нової) з безкоштовною доставкою за 1700грн... я не втримався і замовив... Після тесту я зрозумів, що зробив правильний вибір... Потім зустрівся з камрадом (в нього ХП Деус РК28), кажу давай тест на динарик, ти ставиш ті налаштування з ями ти ходеш по ЧК і я ставлю свої... (Мої були: 2тона, чутлифість 93, ай-ді фільтер - 19, озвучка 5 тонів).... і деус мовчав, а рейсер дав стабільний сигнал на динарик.... Його це зачепило, і він почав міняти свої настройки поки не "взув" мене... Хоча він змінив частоту з 18.5 на начебто 8 кГц, щось там змінював з скорістю проводки, шумодава...(точно не скажу бо не дивився, ХР не для мене, не довіряю я акумам в катушці)
    Я купив Діскавері і не жалію, хоча і бачив в хлопців Нел Торнадо, теж кажуть - Клас!
    ОДНЕ ТОЧНО СКАЖУ, ЩО КАТУШКУ МІНЯТИ ПОТРІБНО!!!
    Можу дати координати людини яка ходить Макро рейсер+Торнадо (але в Приват/листуванні) Бо тут мені є попередження, від адмінів райберта, щоб не давав ніяких посилань на інші сайти.... Портиться райберт...
    Рейсер 2 не бачу сенсу купувати заради глубинного режиму.
    Якось, так. Що ще цікаво, запитуйте.
    :beer::beer::beer:
     
    Valerii, Бек, tank1919 та ще 1-му подобається це.