обсуждение Garrett ACE 400i

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем zvedr, 26 січ 2017.

  1. Sanchester

    Sanchester Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Хожу зараз з аськой 300і + торнадо то все подобається. Особливо глибина і чуйка. Брав його на зміну асі 250 з марсом тігером, то тепер прохожу після неї і завжди із знахідками. Піднімав катькині пятаки із півтора штика фіскаря(сигнал був досить стабільним, думаю дістав би і з 2 штиків). Білон 10коп 24року на штик сигнал стабільний при тому що до викопування фішер ф2+торнадо показував нестабільний сигнал, кидав через раз в чорний. На замусореній території чуйка мінус 4 то білон 15коп на штик. А на чистому на повній чуйкі сміливо хожу. Неоднократно перевіряв тест по глубині з фішером ф2, обидва з торнадо, то яся в рази краще пробива по глибині і захвату. Але проблема з дискримінацією так і залишилась. Майже завжди алюм. проволка це чіткий сигнал, металеві пробки також через раз. Але як кажуть чим більше копати тим менше знахідок пропустиш. Якось так
     
    acer aspire та Travesil подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Продаю усилитель для ушей катушки Equinox 600/800 на размер дополнительной катушки 15". Был в исполь...
      200 грн.
    3. Штанга металлоискателя,три колена , общая длина 125 см ,зажимы работают хорошо люфта нету
      1000 грн.
    4. Паспорт на російській мові. Сторінки є всі. Стан по фото.
      100 грн.
    5. Чехол для пина. Состояние хорошее. Пригоден для дальнейшего использования. Смотрите фото.
      125 грн.
  2. acer aspire

    acer aspire Feldwebel

    Повідомлення:
    208
    Хочу добавить.
    Бытует мнение, "Аськи" все одинаковые 250-300 разницы нет(особенно часто это говорят те кто к примеру, 300i и в руках не держал)
    Вот таким хочу посвятить это видео:
     
    классик классик подобається це.
  3. Sanchester

    Sanchester Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    зря ви так(. Я зовсім не згоден. Я б подивився на такий тест в реальних умовах, в грунті і на глибині. Про стандартні котушки говорити не буду так як виходив з нею лише один раз(ні захвату ні глибини). Перевіряв те місце те 250 просто сходила з ума, яке я просто кинув бо нереально було копати то з 300і там було набагато краще, серед чорного діставав свої цілі.
     
  4. acer aspire

    acer aspire Feldwebel

    Повідомлення:
    208
    Дак что не так?:rolleyes:
    Я только лишь подтвердил Ваши слова, что Ace 300i отличается от 250 и только в лучшую сторону:beer:
     
    Роберт Олійник подобається це.
  5. Sanchester

    Sanchester Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Вибачаюсь. Мені чогось показалось що Ви хотіли довести що асі всі однакові...
     
    acer aspire подобається це.
  6. Shah777

    Shah777 Oberschütze

    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Киев
    Доброго времени суток. Взял себе асю 400i ходил на коп и остался не доволен,может что делаю неправильно,но ложных соабатываний уйма,выставил дискрим от 45 до 99 и сегменте цвет мет бьет крышки от консерв пробки безкозырки вообщем один мусор и прибор просто с ума сходит. Может кто подскажет как правильно настроить на цвет метал. Заранее спасибо.
     
  7. Sanchester

    Sanchester Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Так кришки і пробки круглі вони і будуть бити вам як цвітняк. Якщо ви початківець та і взагалі ставте на всі метали і ходіть. Спочатку будете копати побільше, так сказать освоїти металошукач. Пробивати сигнал навхрест, якщо сигнал в усі сторони чіткий копати, якщо кидає в якусь сторону в чорний то не варто. Але головне на початку побільше копати, вивчайте прибор. Попробуйти виїхати на місце де мало пробок. А ще на мусорках іноді варто дивитись на глубину об'єкта. Верхні сигнали пропускаєм. Конкретніше що ви маєте на увазі під "ложных срабатываний"?
     
    acer aspire подобається це.
  8. Shah777

    Shah777 Oberschütze

    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Киев

    Имею в виду что есть сигналы,а проходишь повторно то уже его нет
     
  9. Shah777

    Shah777 Oberschütze

    Повідомлення:
    73
    Адреса:
    Киев




    И еще вопрос откапывал предметы с четким сигналом видиай 90/99 черный метал. Подскажите как правильно настроить на цвет мет.И есть ли сброс до заводских настроек?
     
  10. acer aspire

    acer aspire Feldwebel

    Повідомлення:
    208
    А размер этих черных предметов, не с ведро был?
    Если не хотите копать "бескозырки" то можете дескримом отключить 11-ый элемент дискриминации, но говорю сразу о советских 3-5 коп можете забыть, да и еще о много чем интересном...
     
  11. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    І тут і там і там і сям.
    у вас є така гарна функція якої на іншмх приборах не має , навіть на декілка порядків вищих від аськи 400і -це ейрен аудіо вмикаєтеїї і вся чорна кованіна , елементи чугунних казанів і тд . тобто ті речі які на всіх приборах б.ють майже як катькин п.ятак . у вас сигнал по вді не зміниться , але буде прокрякувати і ви вже точно знатимете , що то не монета .хоча на вашому місці я б і таке копав , нехай щастить . :)
     
    анджей2105 подобається це.
  12. Sanchester

    Sanchester Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Вди за 92 це великі предмети, їх то кидає ц цвет мет але при проводкі навхест буде іноді чернить. Зброс до заводських-зажати кнопку ВКЛ секунд на 10,дисплей повинен моргнути.
     
    Роберт Олійник подобається це.
  13. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    І тут і там і там і сям.
    я як тільки придбав аську 400і спочатку теж пожалів , а тепер навпаки . Прибор вписується на середній клас , як по мені .
     
  14. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    І тут і там і там і сям.
    а навіщо
    А нащо ??якщо хоче рити лише царські монетки нехай вмикає коінс і арбайтен ..
     
  15. Sanchester

    Sanchester Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Ну 3-5 коп з торнадо це 86-88,денга 90-92,тай пятак катькин на великій глибині до 92.а все що вище монетой бути не може. Хіба горщик з монетами)
     
  16. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    І тут і там і там і сям.
    В мене на 400і катькин5 в притул 95 може бить
     
  17. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    І тут і там і там і сям.
    катушка рідна ДД
     
  18. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    І тут і там і там і сям.
    полтінік совєтів серебро , або рубль ніколая 96-98
     
  19. Sanchester

    Sanchester Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    А ви попробуйте його так знайти. Я 2тижні назад свої 2 пятака піднімав з півтора штика фіскаря
     

    Images:

    IMG_20180416_175954-864x1152.jpg
    IMG_20180416_225324-1382x1843.jpg
    Роберт Олійник подобається це.
  20. Sanchester

    Sanchester Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Не знаю бо не знаходив, але хотілося б)
     
    Роберт Олійник подобається це.
  21. acer aspire

    acer aspire Feldwebel

    Повідомлення:
    208
    Пару дней назад, катькины 2 коп глубина 10-15см ВДИ четко 95
     
    Роберт Олійник подобається це.
  22. Sanchester

    Sanchester Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    А взагалі я вам скажу що клад можна викопати навіть з "піратом", головне везіння і наполегливість. А пробки копають усі)), куди ж без них.
     
    Бобц, Olegonis та Роберт Олійник подобається це.
  23. acer aspire

    acer aspire Feldwebel

    Повідомлення:
    208
    Один рубль 1924 ВДИ 94-95 Билон 20коп 1925 ВДИ 88 Катькин пятак 95-97
    Бескозырка у меня четко 83, но всеравно копаю, так как 5 коп 1935 года били тоже четко 83
     
    Sanchester та Роберт Олійник подобається це.
  24. Sanchester

    Sanchester Obergefreiter

    Повідомлення:
    81
    Досить маленька монета. Вді 80 з копійками, навхрест чорнило, копнув і ось вона в мене. Глубина штик. От і думайте копати все чі пропускати
     

    Images:

    IMG_20180428_205752-1382x1843.jpg
    IMG_20180428_205658.jpg
    acer aspire та Роберт Олійник подобається це.
  25. Роберт Олійник

    Роберт Олійник Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    128
    Адреса:
    І тут і там і там і сям.
    в мене все ідентично ,як і у вас
     
    Sanchester та acer aspire подобається це.