ножик

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Nukola, 1 лис 2019.

  1. Nukola

    Nukola Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    56
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    114
    Повідомлення:
    2.292
    Адреса:
    м.Заліщики
    Вітаю товариство ,є такий ножик допоможіть з оцінкою для подальшого продажу
     

    Images:

    IMG_3664.JPG
    IMG_3665.JPG
    IMG_3666.JPG
    IMG_3667.JPG
    IMG_3668.JPG
    IMG_3669.JPG
    IMG_3671.JPG
    IMG_3672.JPG
    IMG_3673.JPG
    IMG_3674.JPG
    IMG_3675.JPG
    IMG_3676.JPG
    IMG_3678.JPG
    IMG_3679.JPG
    IMG_3680.JPG
    IMG_3681.JPG
    Kox 263-1 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ Метал в гарному стані є вмятина,різьби в нормі Стан на фото.
      1500 грн.
    2. Бакелитовая коробочка под 6 немецких взрывателей S. Mi. Z. 35. Внутри сохранилась этикетка.
      900 грн.
    3. Резьба внутренняя рукоятки М 24 магнитный металл в идеальном состоянии +4 родних гвоздя .
      4000 грн.
    4. ММГ ранней Ф-1 с ММГ запалА Ковешникова. Пузатая, с винтом в донышке. В родном окрасе. Скоба на запа...
      2500 грн.
    5. Макеты двух минометных мин СССР 50 мм. Состояние по фото. Без взрывчатых веществ. Цена за 2 шт.
      300 грн.
  3. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    Доброго
    Шмідт Рубін
    Жабу окремо, від 250 до 400 грн
    Штик з ножнами в районі 1000 грн
     
  4. Nukola

    Nukola Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    56
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    114
    Повідомлення:
    2.292
    Адреса:
    м.Заліщики
    сумніваюсь що по 1000грн в такому стані є з ножнами
     
    hantervitaliy подобається це.
  5. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    5.993
    https://reibert.info/lots/shtik-nizh-shmidt-rubin.451655/
    Ось прохід пізнього
    Дав би Бог, щоб ваш, пішов краще
     
    ладик подобається це.