Нова Пошта

Тема у розділі 'Магазини, перевізники, банки', створена користувачем siromanets, 28 вер 2011.

  1. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.102
    Адреса:
    Украина
    Поверьте,есть.
     
    dnepr7 та Hamer2109 подобається це.
    1. (в наявності 10 шт.)
      Санітайзер. Гель для рук. Антисептик. На основі спирту. Повна інформація на етикетці. Також можна ви...
      50 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      У нас ви можете купити тактичний ретрактор (тренчик та страхувальний шнур) для ножиць парамедика. Р...
      810 грн.
    3. В наявності в даний час те, що на фото. Стан хороший, можливо нові, можливо б/у. Привезено з Європи,...
      200 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Новий. Сучасний стерильний " Ізраїльський" бандаж для дуже швидкого зупинення кровотечи з ран різног...
      320 грн.
    5. (в наявності 11 шт.)
      Компресійний бинт 4 дюйми (Бандаж) Вакуумний компресійний бинт. Герметична вакуумна упаковка. Підход...
      130 грн.
  2. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.102
    Адреса:
    Украина
    Пішки йти по тій логістиці 16 годин в один бік...Третя доба пішла...Казали воли вже є в Україні...Може треба волову пошту відкривати?А мілке голубами...Зажралися рєбяткі...
     
    Останнє редагування: 15 чер 2019
    Хантер ua. та dnepr7 подобається це.
  3. vladss

    vladss Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.102
    Адреса:
    Украина
    Може й не так,але таке враження,що верхи нацарювали рублів сто і звалили за кордон...:DБардак пішов конкретний...
     
  4. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    Просто переважна більшість продавців хочуть відправляти товар виключно Новою поштою. Тому власники розуміють, що нікуди клієнт не дінеться, та й нічого не роблять для покращення сервісу.
     
    vladss, svovik1 та Хантер ua. подобається це.
  5. dnepr7

    dnepr7 Leutnant

    Повідомлення:
    1.309
    Адреса:
    Украина
    Монополия не способствует улучшению сервиса и снижению цен.
     
    Billy Phelan, Hamer2109 та Хантер ua. подобається це.
  6. Billy Phelan

    Billy Phelan Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.017
    Адреса:
    Одесса
    Кстати, что меня особо умиляет, когда продавцы пишут «отправка только новой почтой». Вот только почему-то не за их счёт, а за счёт получателя. Мне кажется, кто платит, тот и заказывает перевозчика? Или мы ещё не доросли до такого, и клиент у нас всегда униженный проситель?
     
    corsar_s, -vanja, Hamer2109 та ще 1-му подобається це.
  7. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    Так в тому і справа, що немає ніякої монополії - в кожному місті є багато інших перевізників. Але в більшості продавцям вигідна саме Нова пошта.
     
    dnepr7 та vladss подобається це.
  8. Диментий

    Диментий Feldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    59
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    126
    Повідомлення:
    393
    Адреса:
    Украина
    тут скорее всего зависит от того у кого что под боком
     
    ->Alexander. та dnepr7 подобається це.
  9. dnepr7

    dnepr7 Leutnant

    Повідомлення:
    1.309
    Адреса:
    Украина
    Что не говори, а по колличеству отделений Новая Почта сильно обошла всех - ну кроме возможно Укрпочты.
     
    Число Пи подобається це.
  10. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    В Укрпошти - менше відділень.
     
    Хантер ua. подобається це.
  11. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    То Ви не були на Чернігівщині....
    "Поштова реформа" - всі відділення позакривали, приїзжає раз на тиждень "каблучок" і старі немічні і в сніг і в дощ і в спеку через все село повзуть до неї, щоб встигнути отримати пенсію, проплатити за світло, за газ, зимою може по декілька тижнів не приїзжати.... (сам все це не одноразово бачив і всього 40км від Києва, на краю Броварського району)...
     
    Число Пи подобається це.
  12. dnepr7

    dnepr7 Leutnant

    Повідомлення:
    1.309
    Адреса:
    Украина
    Ну да возможно что и так. Но пока что все же Укрпочту по скорости доставки нельзя ставить в один уровень со службами, где сегодня до 19.00 сдал посылку в Запорожье - а завтра в 10.00 утра она уже в Киеве.
     
  13. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    Просто є дуже багато посилок з малою вартістю, а доставка НП деколи суттєво збільшує вартість дрібниці. А Укрпошта дає можливість зекономити. Не завжди треба терміново щось купити - в більшості день-два ролі не відіграє, можна почекати.
     
    Хантер ua., Billy Phelan, Hamer2109 та ще 1-му подобається це.
  14. И тут я с вами совершенно согласен.И тому кто платит предлагаю включать в стоимость товара бензин,который расходуется для доставки товара до офиса желаемой клиентом курьерской службы.
    Как пример- лот весит 10 кг,я могу его отправить в отделении находящемся в соседнем доме,или по просьбе уважаемого клиента забрать машину в гараже за 4 квартала,и отвести посылку в службу доставки (удобную клиенту)за 6 кварталов-и все за мой счёт .
    Не пошёл бы на йюх такой покупатель??
     
  15. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    Думаю що тут важливе питання в конкуренції. Якщо є значна конкуренція і товар можна придбати в багатьох продавців, то покупець може вибирати з тих продавців (при приблизно однаковій ціні), які відправлять йому вигідним для покупця перевізником (я так в більшості випадків намагаюсь купувати). А якщо не дуже поширений, то тут уже продавець може наполягати саме на тому перевізнику, який вигідний для нього. Ринкові відносини - закони економіки;).
     
    Хантер ua., Hamer2109 та svovik1 подобається це.
  16. Не согласен.Я продавец,я диктую условия сделки.Обсудить и изменить детали можно-основываясь на актуальных составляющих сделки.Если условия сделки не устраивают покупателя,он хочет скидку+наложку+выгодную ему службу доставки он либо платит больше,либо идёт прогуляться по базару.Такая вот правда жизни .
     
  17. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    Ну правильно. Якщо в продавця є товар в одиничному екземплярі - то я з ним погоджусь і погоджусь на його вибір компанії-перевізника. А якщо товар є в багатьох магазинах - то хай тоді продавець йде прогулятись по базару з своїм товаром;):D, а я пошукаю іншого продавця - вибір то є великий.
    П.С. Взагалі щоб можна було робити якісь висновки з дискусії - то треба розуміти ряд факторів - мова йде про комерційні продажі, чи про одиничну продажу; наложка чи передоплата; посилка об'ємна і важка чи маленька невеликого розміру та ваги; вартість велика чи невелика і т.д.
     
    Andrej.An86, Хантер ua., David Della Rocco та 3 іншим подобається це.
  18. Billy Phelan

    Billy Phelan Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.017
    Адреса:
    Одесса
    Ну да. Не знаю, какой должен быть автомобиль (грузовик, наверно), и какие расстояние, чтобы имело смысл говорить о бензине. А может, включить в стоимость товара амортизацию автомобиля продавца, да и вообще, чего мелочиться: автомобиль — вещь дорогая, почему бы не включить его тоже в стоимость товара? Да и вообще, можно включить в стоимость товара подарок вашей дочке. Ваши затраты на электричество. Короче, можно включить всё :)

    Вот только с подобным отношением к покупателям — смотрите, всё взаимно.

    Кстати, 10-кг посылки — редкость, особенно на нашем форуме. Большинство посылок можно засунуть если не в карман, то в рюкзак, и занести пешком по пути.

    Серьёзно? Интересная логика. Вы ПОЛУЧАЕТЕ деньги и вы же диктуете условия? Вообще-то, у нормальных людей наоборот. Кто ПЛАТИТ деньги, тот и диктует. Подобный подход — наследие совка, где денег было отнюдь недостаточно в силу повального дефицита, где всё решали связи. Надо всё-таки как-то уходить от этого и становиться цивилизованней. Немцы говорят: Kunde ist König. И это реально. Клиент платит деньги — продавец делает для него ВСЁ. Я лично этим руководствуюсь в своей работе, и порой иду на лишние расходы, лишь бы клиент остался доволен.
     
    Останнє редагування: 18 чер 2019
    Ph@ntom, -vanja, Andrej.An86 та 4 іншим подобається це.
  19. dnepr7

    dnepr7 Leutnant

    Повідомлення:
    1.309
    Адреса:
    Украина
    Я иногда отправляю Укрпочтой по просьбе. И существенно чаще отправляю Интаймом ибо есть такие покупатели которые согласны на любого перевозчика кроме Новой Почты.
     
    Хантер ua., Hamer2109 та svovik1 подобається це.
  20. Сергей Руденко

    Сергей Руденко Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Не знаю как у кого какая обстановка на УкрПочте, а у нас совок... Очередь из дурно пахнущих бабушек и дедушек, пришедших кто газетку купить, кто за квартиру заплатить, кто пенсию получить+ нерасторопные сотрудники.Имея одного желающего получить посылку УкрПочтой теряю час времени.
    И о Новой Почте, ТТН создаю сам,по Вайберу отправляю реестр посылок, на номер тел. который дали на НП. Приезжаю, мне отдают распечатанные мои наклейки для посылок, остается только их расклеить. На все про все минут десять. Оба эти перевозчика равноудалены от меня в противоположных сторонах. Вопрос, - стоит ли мне соглашаться на отправку неудобным мне перевозчиком?
     
    Archi Hoffman, Витт, Число Пи та ще 1-му подобається це.
  21. Я искренне рад за немцев,но живу не в Германии увы-по этому принцип прост.Клиенту что-то не нравится- клиент идёт гулять.При продаже товара за 200 гр. Тратить 32 гр. на поездку за наложкой и ещё 30 за саму наложку на НП-на бую вертел я такого "клиента".
     
    Ph@ntom подобається це.
  22. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    Якщо на Укрпошті все так погано - то чого аліекспрес 95% посилок передає через Укрпошту?
     
  23. Сергей Руденко

    Сергей Руденко Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    А кто знает от какого количества эти 95% ?
    Я каждый день вижу как на НП получают посылки из Китая.
     
  24. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    :smile_15::beer:
     
  25. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    Камрад - ви не розумієте прощо я написав???.....
    Не "все так погано", а - закриті відділення по всій Чернігівській області!
    Розумієте - закриті!
    І працюють пару годин раз у тиждень як машина приїде....