Ніж (Британія)

Discussion in 'Скільки коштує?' started by Parabellum_007, Nov 4, 2023.

  1. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    187
    Messages:
    378
    Location:
    Ukraine
    Вітаю, шановне товариство!
    Трапився мені до рук ось такий ножик. По інформації яку знайшов - схожі двопредметні ножі використовували британські солдати під час ДСВ. Але я не розбираюсь, тому буду вдячний за уточнюючу інформацію.

    Тож питання до фахівців:
    1) чи автентичний предмет чи якась сучасна творчість?
    2) яка країна-виробник і експлуатант?
    3) клеймо "1941" це має бути рік випуску чи щось інше?
    4) скільки може коштувати?

    Дякую всім хто відгукнеться!
     

    Images:

    IMG_20231104_130245148.jpg
    IMG_20231104_130233500.jpg
    IMG_20231104_130319382.jpg
    IMG_20231104_130328548.jpg
    IMG_20231104_130343386.jpg
    IMG_20231104_130419032.jpg
    IMG_20231104_130432373_HDR.jpg
    IMG_20231104_130453238_HDR.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Ремень автомата ППШ.
      350 грн.
    2. Оригинальная дульная муфта ствола М.Р.38/40/41. В отличном состоянии. Не коп. Складское хранение.
      1900 грн.
    3. Губи зрізані, механізм працює.
      500 грн.
    4. (в наличии 20 шт.)
      Оригинал, состояние склад
      230 грн.
    5. Предложу секторный магазин на 35 патронов к пистолету-пулемету Шпагина. Магазин оригинал, целый, пол...
      1700 грн.
  3. tomis42

    tomis42 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    100
    Messages:
    1,720
    Location:
    Dnipro
    Доброго.
    Це репліка "Джона"
    Ось клеймо оригіналу,-
     

    Images:

    4296403.jpg
  4. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    187
    Messages:
    378
    Location:
    Ukraine
    Камраде, просвітіть будь ласка, що значить "Джона"? Це якийсь конкретний майстер чи китайщина? Я до того, чи вартий цей ніж хоч якоїсь уваги, чи просто масовий ширпотреб?
    Дякую!
     
  5. tomis42

    tomis42 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    100
    Messages:
    1,720
    Location:
    Dnipro
    У нас називають Джон, в Британії
    солдатський ніж"Джек" 2СВ, датований 1941 роком, лезо ножа, відкривачка для банок/пляшок, наконечник викрутки, відкривачка для банок позначена стрілкою WD і датою 1941 року, лезо ножа 65 мм (2 1/2") має назву виробника G Butler & Co Sheffield, чорні картаті бексоїдні накладки на руків'ї... Це якщо оригінал.
    А ваш ніж подивіться на Промі чи Аліекспрес...
     
  6. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    187
    Messages:
    378
    Location:
    Ukraine
    Дякую за детальну відповідь!
     
    tomis42 likes this.
  7. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    187
    Messages:
    378
    Location:
    Ukraine
    Тему прошу закрити, питання вичерпане.
     
  8. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,961
    Location:
    Metropolis ☢
    Якщо буде в продажі, то дайте посилання в тему будь ласка. В мене є інтерес. Оцінюю в 300 гривень старт.
     
    ivanov1 and tomis42 like this.