Ніж №2.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем ТарасМ, 27 кві 2026.

  1. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1368
    Лоти
      на продажу:
    86
      продані:
    2.577
    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Вітаю.
    Прошу оцінити ніж з ножнами.
    Лезо "ламінат". Кований.
    Твердість 61-62.
    Середина МФ12.
    Обкладка 95/18.
    Вставка 40/13.
    Кут загострення 18°/36°. Загострення двухстороннє.
    Ручка - темний горіх.
    Гарда-параніт.
    Темляк - паракорд.
    Ножни - темно коричнева шкіра.
    Загальна довжина ножа - 260мм.
    Довжина леза - 132мм.
    Надзвичайно гострий.
    Можливо хто підкаже - після закриття НК є якісь толкові форуми по ножиках?
    Підставку не оцінюємо :)
     

    Images:

    IMG_1079.JPG
    IMG_1080.JPG
    IMG_1081.JPG
    IMG_1082.JPG
    IMG_1083.JPG
    IMG_1084.JPG
    IMG_1085.JPG
    IMG_1086.JPG
    IMG_1087.JPG
    IMG_1088.JPG
    IMG_1089.JPG
    IMG_1090.JPG
    IMG_1091.JPG
    IMG_1092.JPG
    IMG_1093.JPG
    IMG_1094.JPG
    IMG_1095.JPG
    IMG_1096.JPG
    IMG_1097.JPG
    IMG_1098.JPG
    IMG_1099.JPG
    IMG_1100.JPG
    IMG_1101.JPG
    viktor 78, Иван Скрипник, Sasha Zloy та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Пристрій старовинний для бриття виробництва Франціі
      750 грн.
    2. Дуже приємна трубочка! Не курена! Маркування Bruyere Garantie каже про те, що це якісна деревина.
      600 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Машинка для самокруток. Німеччина. Нуляча!
      200 грн.
    4. Німецькі сонцезахисні окуляри. На одній дужці пошкоджене кріплення (на фото), тримається добре, але...
      600 грн.
    5. Стан по фото. Рідкісний екземпляр в тематичну колекцію! Можливо робочий, не перевіряв. Додаткова інф...
      1250 грн.
  3. klerik777

    klerik777 Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.252
    Адреса:
    Украина.Винница
    Доброго дня.Исходя по ТТХ вы его сами делали,???С ув.
     
    Otryta, кучукаю та ТарасМ подобається це.