Німецький підсвічник ПСВ

Тема в разделе "Реставрація знахідок", создана пользователем Oprishok, 19 май 2012.

  1. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.007
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Привіт всім камрадам!
    Підняв ось такий емальований підсвічник в помойці біля німецьких бліндажів по ПСВ. Порадьте як його відреставрувати? Чи може краще залишити як є?
     

    Изображения:

    ps.jpg
    ps2.jpg
    1 человеку нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 17 шт.)
      Пряжка на обвіс фляги. Німеччина. Оригінал 40-х років.
      70 грн.
    2. Все лесной коп . Все хорошо помыты - почищены . Везде указаны точные внутренние размеры под ремень...
      450 грн.
    3. ЧАСТЬ фурнитуры на игрик материал сталь. Вермахт.
      210 грн.
    4. Карабін. Німеччина.
      150 грн.
    5. (в наличии 50 шт.)
      Німецький алюмінієвий люверс. Оригінал 40-х років!
      30 грн.
  3. SOVA1

    SOVA1 Feldwebel

    Сообщения:
    224
    Адрес:
    Украина Бровары
    Однозначно рятувати! Він ще Вам послужить:smile_12:
     
  4. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.007
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    О, пані Сова, вітаю:beer:
    Я розумію, що треба рятувати, але як саме?:rolleyes:
     
  5. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    От мені просто цікаво,піскоструй йому допомогти б не міг ??? Але це всього навсього припущення. І як тоді нанести емаль по новому ???
    Я би наприклад почистив би і залишив як є,відчуватиметься подих часу.
     
  6. SOVA1

    SOVA1 Feldwebel

    Сообщения:
    224
    Адрес:
    Украина Бровары
    А емаль то проблема? Ну то хоча б іржу відкислотить.
     
  7. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Ну є наприклад ось таке для реставрації емалі - http://www.konstanta.kiev.ua/ru/catalog/str288/423 але я не знаю як воно в роботі та як результат,не користувався.
     
  8. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.007
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Ну ви шутнік куме:DПіскоструй його здув би в Румунію, а потім шукай до второго пришествія:smile_6:
    А чим почистити ліпше?:rolleyes:
     
  9. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.007
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Пане Аскот дякую за посилання:beer:, найшов тут файну пораду - Перед тем, как начинать реставрацию покрытия и наносить эмаль для керамики и эмалевых покрытий в аэрозольном балоне «New Ton» на поверхность - последнюю следует подготовить к покраске: очистить, отшлифовать, обезжирить растворителем.
     
  10. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Прив"яжіть шоб не бігати потім по Румуніям:D Ну в уксус поки що киньте,процес довший ніж в лимонці,але більш щадящий до металу,час від часу витягувати та чухати голі місця де метал. Не знаю тільки як уксус вплине на емаль.
     
  11. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.007
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Я вже думав про оцет але побоююсь, що емаль схаває:(
     
  12. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    10.505
    Адрес:
    Украина
    Мо хто з камрадів займався подібним,почекайте,мо побачать тему та порадять.
     
    1 человеку нравится это.
  13. SOVA1

    SOVA1 Feldwebel

    Сообщения:
    224
    Адрес:
    Украина Бровары
    Не повинно наче б схавать. Колись так брошку чистила,але ж цілими днями над нею чаклувала.
     
    1 человеку нравится это.
  14. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    2.356
    Адрес:
    Україна
    Попробуйте стандартно, лимонною кислотою, слабим розчином і чистити метал.стружкою, а не щіткою, щоб не пошкодити емаль. А від лимонки думаю нічого емалі не буде. Я б відчистив місця іржавіння до голого чистого металу, покрив прозорим лаком і так залишив би. Мені здається, буде виглядати цікаво, але треба дивитись все ж, що вийде після лимонки і тоді вирішувати. Щодо емалі, яку радили, то нею потрібно красити весь предмет, бо якщо частинами, то буде помітною різниця у відтінку. А взагалі цікава така річ цей підсвічник.
     
    1 человеку нравится это.
  15. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    58
    Сообщения:
    11.007
    Адрес:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Так і зроблю, почищу і знову тут виставлю, тоді будем рішати що робити далі.
    Дякую за пораду:beer:
     
  16. Мышьяк(As)

    Мышьяк(As) Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    616
    Адрес:
    вільна країна Україна
    Первое что пришло в голову, отдать в фирму которая занимается восстановлением ванн, у меня у кума старую ванную сделали , одно загляденье, там тоже эмаль сбилась.
    Вторая: самое простое зачистит, зашкурить , вобщем ржавчину убрать. и задуть с балончика похожей по цвету и вязкости краской
    Ну и третье; оставить так как есть0по мне и так очень наглядная историческая вещь.
     
    1 человеку нравится это.
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    ти що?!и який оцет?! яка лімонка?! до біса! щавелка і тілько щавелька, бо і оцет, і лімонка може пожерти емаль.
     
  18. SOVA1

    SOVA1 Feldwebel

    Сообщения:
    224
    Адрес:
    Украина Бровары
    щавелька зжере ще краще. сусіди так свою ванну знівечили щавелькою,що тільки викинути.
     
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    а уяви що від оцету чи лімонки буде. отож. а щавельку треба не круто розвести
     
  20. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    2.356
    Адрес:
    Україна
    Спробував дослідити дію лимонки на емаль. Вчора ввечері залив розчин в стару вбиту емальовану каструлю. Розчин 50 г. (2 пакетики харч. лимонки) на пів літри води. Сьогодні в обід подивився на результат. Ніби ніяких змін, той самий колір емалі. Єдине, емаль якась трохи шершава, але я не перевіряв її на шершавість до експерименту, не подумав. Може вона такою й була. Коротше, думаю, що лимонка емалі не зіпсує, до того ж потрібно контролювати процес.
     
    1 человеку нравится это.
  21. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    87
    Сообщения:
    2.007
    Адрес:
    Stanisławów Ghetto.
    Погоджуся із Миш*яком!Найліпший варіант дати на реставрацію професіоналам на завод,чи підприємство!Вони то зроблять найкраще,поновлять емаль в ідеалі і тоді точно зможите користуватись ним в побуті,без проблем!
    А там де на ньому іржа,після чистки буде голий метал в раковинках,емалі там вже небуде,а це означує що вигляду ніякого і цінність свою втратить!Вдалих експерементів Вам Опрішок!
     
    1 человеку нравится это.
  22. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    2.356
    Адрес:
    Україна
    Ну на заводах Ви навряд чи знайдете високих професіоналів в області реставрації:D Це я з власного гіркого досвіду... А цей підсвічник не потребує якогось високого професіоналізму і спец. знань в реставрації. Зняти ржу і напилити нове покриття, от і все. Впевнений, що власник зможе зробити це сам в домашніх умовах.
     
    2 пользователям это понравилось.
  23. рубака

    рубака Stabsgefreiter

    Сообщения:
    568
    Адрес:
    Україна, Львів
    У Львові на вулиці Шевченка на Газзаводі колись покривали емаллю. Це не дуже давно було. Вартує поцікавитись.
     
    1 человеку нравится это.
  24. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    2.356
    Адрес:
    Україна
    Як результат?