Ніколи знову.

Тема у розділі 'Пам'ятаємо і сумуємо...', створена користувачем sgt helgi, 8 тра 2020.

  1. sgt helgi

    sgt helgi Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.148
    Адреса:
    ЕДИНА УКРАІНА
    neveragain_3z_userpic.png
     
    Pyro, SergiyPSM, Магуа та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ME 38 Magnum 4R черный, деревяная рукоятка, 4 мм Состояние отличное, минимальній настрел. В комплект...
      8000 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Сигнально пусковий пристрій Зірка «СИГНАЛ ОХОТНИКА» виготовленно "Вьюга" (Полтава) Різьба...
      950 грн.
    3. Нове .Пьятка сталь з бойового тт з ухом .По оплаті реквізити питайте в личку.
      1150 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Свіженькі латексні трубки з внутрішнім діаметром 1.8 мм і 3.5 мм зовнішнім Ціна вказана за метр.
      45 грн.
    5. (в наявності 22 шт.)
      Газовий балончик “Терен 4” Тип: аерозольний. Відправка Новою та Укрпоштою.
      125 грн.
  3. gumanna sowa

    gumanna sowa Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    41
    Повідомлення:
    375
    Адреса:
    Україна
    "...смерть однієї людини- трагедія, смерть мільйонів - статистика..." (Ремарк Е.М.)

    Чомусь за таким принципом живе людина, найрозумніша істота на Землі, а через це - найнебезпечніша, найстрашніша, егоїстична. Лише цій , найрозумнішій істоті притаманне вбивство, знищення собі подібних заради влади, багатств, ідей, принципів і , як показує історія, людство у цьому плані не змінне. Впродовж років навпаки воно удосконалює засоби і способи знищення одне одного та відточує майстерність у цьому. У цьому наша біда, у цьому - наша трагедія.
     
    Учень подобається це.