Нічний приціл 1нп58

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Artur100488, 9. Jan. 2018.

  1. Artur100488

    Artur100488 Gefreiter

    Beiträge:
    67
    Доброго дня експерти. Прошу підказати приблизну вартість прицілу. В комплекті все що на фото. Чи він робочий я не знаю, оскільки всі три баратеї я пробував заряджати, однак вони заряду не тримають, а до інших джерел живлення не підключав (боюсь нашкодити прицілу). Можливо в когось є інформація щодо заміни стандартних батарей іншими, що дозволить увімкнути прилад, буду вдячний. А покищо маємо те, що маємо. Ціна в грн. продавати буду тут.
     

    Images:

    Photo0008.jpg
    Photo0005.jpg
    Photo0006.jpg
    Photo0007.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Усики крепление Ленточек За Отличие видать были оторваны от ленточек остатки олова Не из земли!!!!По...
      100 грн.
    2. Кашкет гімназиста часів РІ . Гудзики сучасні , кокарда теж копія, зроблена по отворам у кашкеті ві...
      12000 грн.
    3. Кокарда европейская летная шитая латунной ниткой вручную - канитель.Судя по короне 1 мировая.Den Anh...
      200 грн.
    4. Тяжелый металл, следы серебрения, фото на листе в клетку для масштаба На последнем фото - пример нош...
      120 грн.
    5. На Немецкий пикель шлем
      1200 грн.
  3. Artur100488

    Artur100488 Gefreiter

    Beiträge:
    67
    Забув додати, лізни цілі в середині нічого не торохтить.
     
    ГЕС45 gefällt das.
  4. vgvg4

    vgvg4 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    -2
    Отзывов:
    197
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    403
    Beiträge:
    3.394
    Добрый день!
    Работоспособность сильно влияет на цену - платить за кота в мешке никто не будет, так что проверяйте прибор, а потом Вам скажут более конкретно. Выхода 2:
    - купить, здесь батарейки, поставить и проверить;
    - переделать источник питания (предпочтительней для дальнейшего использования), опять же таки проверить и о чём-то конкретном разговаривать.
    По цене: просят за них до 8 тысяч грн., но я не знаю кто платит такие деньги! Если можно добавить пару тысяч и взять прицел на порядок интересней. Сам пользовался однажды - не понравился.
     
    ГЕС45, neo160889 und David Jäger gefällt das.
  5. David Jäger

    David Jäger Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.102
    Ort:
    UA
    Мне предлагали складской нульц в футляре за 5000 грн.
    Я не взял.
    Но потом друзья говорили, что зря.
    Это кому как надо.
    Покупатель найдётся, но однозначно должен быть рабочий, чтобы не отдавать совсем по дешёвке.
     
  6. 24Stalker

    24Stalker Oberfeldwebel

    Beiträge:
    422
    Ort:
    Харьков
  7. ГЕС45

    ГЕС45 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    107
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    223
    Beiträge:
    1.532
    Ort:
    Никополь
    Добрый вечер, можно переделать под крону , проверено с УВ
     
    Bandera3 gefällt das.
  8. Artur100488

    Artur100488 Gefreiter

    Beiträge:
    67
    Доброго дня всім. Перечитав Ваші пости. Я прекрасно розумію, що "кота в мішку" ніхто купувати не захоче. Однак тримати приціл на горищі (хоч можливо і не робочого) також не вихід. Тому і звернувся до спеціалістів, аби підказали його вартість в такому стані, або допомогли з ремонтом (на щастя такі вже відгукнулись). Дякую за увагу до теми. Буду радий подальшій увазі до теми. Після перевірки прицілу відпишу про його стан.
     
    vgvg4 gefällt das.