Вітаю.знайдена на позиціях першої і другої війни. матеріал латунь.хромована чи посріблина. є різьба. Незрозуміло для чого вона служила можливо хто підскаже) Дякую
Ну незрозуміло. а ще більш не зрозуміло навіщо цей хамутик чи як правильно назвати, видно потертості значить зємний був )