Непорядний продавець SERGEY2595

Тема у розділі 'Чорний список', створена користувачем Alter Mann, 26 чер 2020.

  1. Alter Mann

    Alter Mann Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    192
    Лоти
      на продажу:
    25
      продані:
    291
    Повідомлення:
    2.574
    Адреса:
    Галичина
    Доброго вечора.
    Ніколи не думав,що тут мені колись прийдеться писати.Купив пінпоінтер у продавця SERGEY2595 https://reibert.info/threads/pinpointery-xr-mi-6-podvodnyj-do-6-m.976007/.Так як пінпоінтер на той час був новинкою та не було відгуків ніде,я його запитав за гарантійний термін,він мені сказав 2 роки.Під час гарантійного терміну він поломився,і я звернувся до нього.Він мені дав номер свого майстра,пінпоінтер їздив туди сюди 4 рази за мій кошт,його майстер сказав що пін ремонту не підлягає потрібно міняти.Я це сказав продавцю,на що він мені відповів що відправить у офіційний сервіс і прийдеться чекати 1-2 місяця,на що я погодився.Після 2-х місяців я передзвонив,на що мені продавець сказав за день-два пінпоінтер приїде.Через тиждень я отримав пінпоінтер,після його провірки він виявився знову не РОБОЧИМ.На мою думку продавець просто витримав його дома 2 місяці та переслав мені,так як в пінпоінтері були мої налаштування.Я зателефонував продавцю,на що він мені відповів що він нічого зробити не може і що в нього гарантії НЕМАЄ.
    Камради,перш ніж купляти у продавця
    SERGEY2595 подумайте.
     
    Берсерк 30, Nautilius, aalentev та 2 іншим подобається це.