Немецкая кобура?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем igor55, 12 жов 2011.

  1. igor55

    igor55 Obergefreiter

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    98
    Повідомлення:
    235
    Адреса:
    UK
    Просьба определить и оценить.Спасибо!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Цікаві лоти

    1. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    2. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    3. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    4. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    5. Німецький домкрат, під реставрацію або на запчастини.
      200 грн.
  3. america

    america Obergefreiter

    Повідомлення:
    784
    Адреса:
    UA.центр.
  4. Erna

    Erna Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    1.320
    Адреса:
    Севастополь
    ТТ и близко нет
     
  5. lera_upa

    lera_upa Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    496
    Адреса:
    Озирнись навкруги,ми - скрізь.
    Может на "Вальтер ППК"?