Немецкая фляга?

Тема в разделе "Що це таке?", создана пользователем Сикарио, 7 сен 2022.

  1. Сикарио

    Сикарио Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    44
    Сообщения:
    440
    Адрес:
    Одесса
    Всем доброго вечера. Какого ведомства фляга?
     

    Изображения:

    изображение_viber_2022-09-05_02-39-58-433.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-58-493.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-58-648.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-58-699.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-58-743.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-58-783.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-58-822.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-58-884.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-58-940.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-58-994.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-039.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-085.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-141.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-204.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-265.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-321.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-363.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-421.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-492.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-555.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-601.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-646.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-695.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-759.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-834.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-39-59-899.jpg
    изображение_viber_2022-09-05_02-40-00-003.jpg
    Oprishok нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. сост.на фото
      200 грн.
    2. Открытка — новогоднее поздравление, Первая мировая война
      450 грн.
    3. сост.на фото
      220 грн.
    4. Много врагов, много чести!, Двойной союз, гербы и флаги Германии и Австрии
      500 грн.
    5. Размеры на фото.Оригинал. Открытка 1915 г. Прошла почту в том же 1915 году. Главное здание австрийск...
      105 грн.
  3. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Сообщения:
    2.188
    Адрес:
    Харків, Україна
    Німецька, партійна. Тобто до ВХ\ЛВ\КМ не має відношення. СА\ГЮ. В фляг РАД та СС інші набори клейм.
     
    Сикарио и Oprishok нравится это.
  4. Aleks Mack

    Aleks Mack Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    163
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    260
    Сообщения:
    468
    Адрес:
    Lwów
    Цивiльна/туристична фляга
     
    Paddie нравится это.
  5. Paddie

    Paddie Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Сообщения:
    2.188
    Адрес:
    Харків, Україна
    Я забув про цей варіант. Може бути просто комерційною флягою без прив'язки до партійного контракту.
     
    Aleks Mack нравится это.
  6. Aleks Mack

    Aleks Mack Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    163
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    260
    Сообщения:
    468
    Адрес:
    Lwów
    Хiба партiйна могла бути без клейм?
    Ланцюжок, обвiс не прошитий, а зклепаний, вiдсутнiсть клейм - наскiльки менi вiдомо, все це говорить що фляга "турист"
     
  7. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    107
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    213
    Сообщения:
    13.139
    Адрес:
    г. Киев
    А чохол всеж "партійний"...
     
    Aleks Mack нравится это.
  8. Aleks Mack

    Aleks Mack Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    163
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    260
    Сообщения:
    468
    Адрес:
    Lwów
    Трохи не вiрно подав iнформацiю - з ланцюжком та зклепаним обвiсом, використовували HJ.
    Питания чи були без клейм i як тодi вiдрiзнити вiд "туриста"


    P.S. пишуть що без клейм...

    Виходить ось тут людина продала флягу HJ як туриста?

    https://violity.com/108642643-nemeckaya-flyaga
     

    Изображения:

    IMG_20220908_000214.jpg
    Последнее редактирование: 7 сен 2022
  9. Сикарио

    Сикарио Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    44
    Сообщения:
    440
    Адрес:
    Одесса
    Точно, у меня точно такая, как еа фото. Значит фляга - Гитлерюгенд? это из не частых фляг?
     
  10. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    107
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    213
    Сообщения:
    13.139
    Адрес:
    г. Киев
    Партійні та армійські фляги - мали своє маркування, свій заказ. Туристів міг купувати хто завгодно, і використовувати як заманеться. Тому, напевно, треба їх розділяти - якщо немає ніяких маркувань, то це всеж таки турист...
     
    Oleg_f1 и Aleks Mack нравится это.
  11. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    107
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    213
    Сообщения:
    13.139
    Адрес:
    г. Киев
    Боюсь, что у вас просто "сборняк" - чехол от партийной, и туристическая колба.
     
  12. Aleks Mack

    Aleks Mack Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    163
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    260
    Сообщения:
    468
    Адрес:
    Lwów
    Да фиг её знает) Я до сегодняшнего дня такую флягу относил к туристическим)
    На чехле стоит номер заказа а на фляге нет.. Обычно партийные фляги имели маркировки и на чехле и на металле. Если возможно клеймо только на чехле - тогда комплект, можно сказать что из не частых фляг.
     
    sergeyk2 нравится это.
  13. Aleks Mack

    Aleks Mack Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    163
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    260
    Сообщения:
    468
    Адрес:
    Lwów
    Так в тому i справа, що були фляги (як я вже взнав) для HJ, DJ, без маркування на металi.. Як вiдрiзнити де турист а де HJ..
     
    Сикарио нравится это.
  14. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    107
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    213
    Сообщения:
    13.139
    Адрес:
    г. Киев
    Дуже просто - є маркування, 100% воно.
    Немає маркування - теоретично могло, але не факт, що воно.
    Тому у колекцію купують з маркуванням, бо то 100%.
     
    vulcan888 и Aleks Mack нравится это.