Недостатки автомата Калашникова

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Алексей Лопух, 15 січ 2015.

  1. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.041
    Адреса:
    Kiev
    Тем более, если у вас есть такие возможности,то зачем это сравнивать? Это совершенно разные вещи. автомат это по сути инструмент, аппарат для метания пуль. Стрелять по банкам или бумаге в тире или на войне - решает тот,кто держит его в руках. И нагрузки там разные и условия эксплуатации.
    Вторая беда после непонимания матчасти - не понимание теории. Все смешивают спортивную стрельбу, развлекательную и БД в один котел и выходит из этого одно Г**** и непонятные,безпричинные споры в интернете.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Развертка патронника 9*19 сталь р6м5
      1450 грн.
    2. (в наявності 1 шт.)
      Правильний догляд за будь-якою зброєю є запорукою її безпеки та надійності. Пістолети Флобера та тра...
      250 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Фарба для зброї (термостійка, заводська) 120 мл Застосування, для підфарбовування або повної фарбува...
      160 грн.
    4. (в наявності 15 шт.)
      BALSIN Stockoil Dark Brown для деревини Повертає дереву водостійкі властивості і несприйнятливість д...
      239 грн.
    5. (в наявності 50 шт.)
      Ружейное масло Терен-ОС (нейтральне) призначене для змащування будь-яких металевих деталей зброї і д...
      89 грн.
  3. Puaro

    Puaro Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.658
    Адреса:
    Днепр
    Что это за бредовый тест из инета ?который от слова вообще не нужен .
     
    Kovach85 подобається це.
  4. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    Вимоги до автомату різні, а тому я кажу як є - списана ВП зброя, або її окремі компонени на етапах проміжного технічного контролю, при виробництві чудово іде на цивільний ринок - абсолютно нормальна тема по мінімізації збитків виробника. А оскільки вимоги цивильного мисливця в рази простіші, ніж у ті, що прописані в документації у представника замовника, то така зброя на цивільному ринку буде вічною, якщо мова не про спортивні стволи з великим настрілом.
     
  5. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    откривай ютуб та дивись - там їх повно на різні варіації. Особливо мені сподобався "тест" коли знімають кришку ствольної коробки і напихують в середину багнюку, а потім кажуть "вот відітє оно нє стріляєт очєредямі і затвор надо добівать до закрітія". Це ж надо бути генієм, щоб так зробити - тіпа невідомо апріорі було, що так буде?
     
    E.Sibert подобається це.
  6. Puaro

    Puaro Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.658
    Адреса:
    Днепр
    Я на такие глупые вещи время свое не трачу, в свободное время произвожу ремонт оружия для друзей и знакомых.
     
    Kovach85 та Петр Сидоров подобається це.
  7. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.041
    Адреса:
    Kiev
    Вы меня простите,но требование военных и те условия качества хороши только для военных. Калашников на брак проверяется калибрами по главным узлам на допуски размеров. Брак он и в африке брак. Тут или общими фразами говорить или конкретика. А то суп из топора выходит.
     
  8. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    це вигадки після вивчення карт на етапах технологочного контролю, чи звідки ця маячня? Ви мені зараз нагадуєте отих чуваків, що я ролик повісив - 1 в 1.

    Прогин ствола калібром міряєте, якість хромового покриття також калібром? Якість гальванічних та фарбових поверхонь - за розміром чи калібром? Твердість по HRC на зуб пробуєте, а потім пишете "зуб даю" і підпис?
     
    Штюбинг подобається це.
  9. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.041
    Адреса:
    Kiev
    зазоры ствольной коробки и прочее контрольные размеры узлов. Калибр это не только диаметр ствола, а и контрольный размер изделия.
     
  10. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    шановний, в курсі що таке "калібр", "кондуктор", а ще я знаю такі незнайомі вам речі як
    "дефектоскопія", "руйнівний контроль" та "неруйнівний контроль" та інші ,але мабуть вам вони невідомі, бо окрім слова "калібр" ви інших не використовуєте))))
     
    Останнє редагування: 20 січ 2020
    Штюбинг подобається це.
  11. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    я 100 разів бачів м16 зі складним прикладом. але біда в тому,що у м16 возвратна пружина у прикладі. а в акс і аксу приклад це просто девайс для упора в плече іцим його ф-ції і обмежуютьця а це дозволяє йому працювати навіть без приклада.на відміну від м16.
     
  12. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    от чого не знав того не знав. але воно мені для життя й не треба.
     
  13. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.041
    Адреса:
    Kiev
    Скажите,вы как то относитесь к производству АК или у вас есть сведения с КК?
    Вы умные слова говорите и все этапы производства в один котел кидаете и так ловко потом -"хаха, а вот это вы не используете" И так пару страниц спора о ни о чем.
     
  14. Стрелок1

    Стрелок1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.199
    Адреса:
    Одесса-Мама
    Реклама. О заводе.

     
  15. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.041
    Адреса:
    Kiev
    это все подстава для видео, там нету кондуктора, нету исследований на разрушение прям на сборочной линии. и вообще бред ютюберский (с)
     
  16. E.Sibert

    E.Sibert General-major

    Повідомлення:
    13.693
    Адреса:
    Львов
    Особливо руйнівний контроль! Без нього в житті ніяк! :D
     
    Петр Сидоров подобається це.
  17. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.627
    Адреса:
    Украіна, Запоріжжя
    На цьому збудований сопромат! А от без нього нікуди, навіть ослон не зробиш.
     
    Петр Сидоров подобається це.
  18. E.Sibert

    E.Sibert General-major

    Повідомлення:
    13.693
    Адреса:
    Львов
    Вчив в університеті, але чи він буде потрібен Чиполіно та і багатьом у цьому житті?
     
  19. Дядя Митя

    Дядя Митя Hauptmann

    Повідомлення:
    2.452
    Адреса:
    Киев-Черкассы
    Очень нужная вещь. Кто понял хотя бы эпюры, тот знает где сломается!
     
    Dmitriy1976, Штюбинг та Петр Сидоров подобається це.
  20. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    пту і то чістий гуманітарій. все інше з батькових книг по слюсарці. інету,школи і життя
    а х його зна де воно в житті.
     
  21. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.627
    Адреса:
    Украіна, Запоріжжя
    Чіполіно точно не потрібен, йому знання ТВЧ достатньо. Я вчив діамат та істмат - от це точно нікому не знадобиться. Можна не знати чім відрізняеться калібр від скоби, але тоді не треба лізти у тему де йдеться про технічних вимірювань.
     
  22. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.652
    Адреса:
    Kyiv
    Гугл АР15 стрільба зі складеним прикладом, нє?
     
  23. E.Sibert

    E.Sibert General-major

    Повідомлення:
    13.693
    Адреса:
    Львов
    Може перестанете Чиполіно вбивати? :D Він тільки вчиться та чесно признався, що АР тільки по малюнкам бачив. ;)
     
    Jakes подобається це.
  24. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    а до вимірювань я й не лізу. але ж маю право висловити свою думку. а на скільки вона вірна то вже більш підковані товарищі розкажуть. що я і роблю.
     
    HBG та E.Sibert подобається це.
  25. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна

    Снимок экрана от 20.01.2020 22.36.13.jpg
    я багато чого розумію. але отой залишок прикладу,до якого чіпляють складний приклад, псує всю картину. не те що у калаша,єдиний модуль.нічого зайвого.
     
    Стрелок1 подобається це.
  26. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    Снимок экрана от 20.01.2020 22.20.45.jpg
    і тут нічого зайвого ніде не стирчіть. єдиний плюс,то те що я дізнався про ар15 зі складним прикладом яка щє й може стріляти. Снимок экрана от 20.01.2020 22.44.29.jpg я звик до отакого вигляду. це є феншуй ар15. все інше то є від лукавого.