Недостатки автомата Калашникова

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Алексей Лопух, 15 січ 2015.

  1. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    я трошки в темі що остачається на наш ВПК.))) Руду залізн в нас не видобувають немає нас власної Магнітки.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Kapaбін Sauage 110 Shilen Custom Autor mat 2 магазина Сошки Глушник ASE UTRA SL91 .338 LM 5/8-24...
      365000 грн.
    2. Ружье охотничье Maverick M88 by Mossberg Synthetic 6+1 (заменен приклад/рукоять fab defence AGM-500)...
      12000 грн.
    3. Карабін Kriss Vector SBR G2 SE кал. 9х21 мм Green (+ Кейс), чохол, 6 підсумків для магазинів, 700+ п...
      100000 грн.
    4. ПРОДАЖ ЗГІДНО ВИМОГ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ!! ЕКЛЮЗИВ!! ВПЕРШЕ в УКРАЇНІ BARRETT 82a1 калібр...
      865000 грн.
    5. Steyr AUG SA - ТАКИХ КОРОТКИХ БІЛЬШЕ НЕ ЗАВЕЗУТЬ!!! Виробник: Steyr-Mannlicher AG Kaliber 5.56x45 mm...
      240000 грн.
  3. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    На тер. України знаходяться Криворізький залізорудний басейн, Керченський залізорудний басейн, Кременчуцький залізорудний район, Білозерський залізорудний район, Приазовський залізорудний район.
     
    Hamer2109 та Стрелок1 подобається це.
  4. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.041
    Адреса:
    Kiev
    мне эту тайну отрыли в университете )))
     
  5. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    як це впливає на якість наших сталей? Чому стволи мокшанських 2а42 і 2а72 в рази краще по купності і ресурс більший, ніж в наших ЗТМ1 і 2?
    Навіть ,якщо видобувають руду залізну, то чому сталь гімно??? Чому в одній партії сталі знаходяться фрагменти з суттєво різним складом і домішками - це спеціальний вид плавки, чи насипали і не розколотили?
     
    E.Sibert та Dmitriy1976 подобається це.
  6. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    схоже ви прогуляли ті лекції, а за диплом одвезли сала - судячи з попередніх постів.
     
  7. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.041
    Адреса:
    Kiev
    это ваше мнение, спорить не буду.
     
  8. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    нашо сперечатись - я просто читаю написане Вами. Скажу більше - є така річ як вхідний контроль і брак по сталях мав би виключитись, але!!! знову у нас є але - стабільність параметрів партії виходить за рамки всіх розумних пробних добірок для виконання вхідного контролю. Чи може ви пропонуєте розпилювати кругляк на шмати по 50-70см і досліджуватий кожен на склад і вміст домішок перед тим к запускати в серію виробицтво?
     
  9. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.041
    Адреса:
    Kiev
    Вы скачите прям по всем параметрам,потерял нить обсуждения. Вроде как изначально говорили о качестве автомата и что на него влияет. Это и качество стали и то как из этой стали изготовили узлы и сборка этих узлов,технология и т.п...
    Зашел утром - росеянские калаши г****.
    зашел вечером - наши металурги г****.
    не успеваю я за обсуждением.
     
  10. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    спочатк бв перл про овал ствола у круглому намушнику, ну так ствольна муфта теж так само працює - там теж штіфт стоїть і посадка з натягом.
    далі підключився ще сівбесідник з теорією, що марка сталі не впливає на якість і взагалі брак може бути лише по маркам сталі (ну мабуть так, якщо таким виробництвом керуватиме теперешній прем"єр ))), я відповів на це. Далі прийшов ще чоловягаі понеслось по сталь.
    Аби люди уявляли собі овний цикл і технологію виробництва зброї - такої б вакханалії не було би.
     
  11. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    Не ПМ доводили, а совок вчився як косорукими дебілами зробити річ, що зробили німці та на німецькому обладнанні (котре все вкрали у Вальтера на заводі) і щоб вона працювала.

    По технології металообобки - це знову ж про риб гроші - та немає там ніц військового, просто покоління лаптєногих здохло, а нові алкаші ще не навчились заклепки правильно ставити. Покрутіть в руках С96 і попросіть зараз його повторити ))) а збої вже 120 років і ЧПК верстатів не було.
     
    per подобається це.
  12. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.041
    Адреса:
    Kiev
    вначале вы начали говорить, что "армейское качество" самое лучшее и только брак (какой?) идет на рынок гражданский. Я вас привел пример качества, человек на форуме писал,мерил калибрами стволы... да там сотка и она никак не влияет на стрельбу,но это то самое матерое "качество" и супер технлогогичность сборки - вхерячивать соединение в натяг.
    Про стали писал не я. Цикл изготовления я прекрасно понимаю. Это много разных отраслей и культура оружейного дела, которая в ж***.
     
  13. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.041
    Адреса:
    Kiev
    Если бы все понимали,что главный недостаток АК, это кривые руки что его собирают и кривые руки что изготавливают материалы для него- этой темы бы не было.
     
    Петр Сидоров подобається це.
  14. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    саме так і є на конвейеі алкашнікова саме якісне - це ВП, основний їх продукт. Але навіть 100 серію макаки змогли запартачити - на сході траплялись людям тофеї з нових... дуже схоже, що шахтарям списане лайно віддали - щоб не викидати)))

    Ну напишіть свою весію як має кріпитись ствол калаша у ствольну муфту - існуючий спосіб сьогодні - це надійно і дешево + легко ремонтується в майстерні. Що не так? Ви ж не забули, що калаш це військова зброя насамперед.
     
  15. vader666

    vader666 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.041
    Адреса:
    Kiev
    я не против крепления,я против того,что это люди делали по идиотски или кто-то ошибся в допусках на размеры. Это как факт криворукости какого-то звена производства.
     
  16. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    любий брак, котрий виходить за допуски ВП. Наприклад - незначні відхилення розмірів, але за полем військового допуску, проте стріляти буде нормально. Брак по термообробці - пару одиниць не попали по твердості - це також брак. і такого там на кожному кроці може бути. Криве дуло))) аж сам ржу від мему))), що мушка вийшла за норматив висоти на приведенні до нормального бою - викидати зброю, чи оцивільнити і всьо?
     
  17. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    раніш я вже давав свою думку з цього питання. чітайте на пару текстів вищє.
     
  18. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    нелогічно - нижче ж ви навели скільки в нас рудників є, тобто і руда є і ГЗК свої (бєні) є , і ферослави є, і Дніпроспецсталь є (зварить можуть тіпа будьщо)... а сталь в нас тупо гівно))))
     
  19. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    Украина
    Яке саме твердження ?
     
  20. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    то прочитайте свій пост - там же небагато. Я про інші не кажу. Болгарський - ну таке... радянські кращі. По любим позиціям - що по стрілкотні, що по болгарському БК, котрий ЗСУ отримували з 2015.
     
  21. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    а щє можн навести приклад скільки в нас розумних людей. а у президенти чомусь завжди довбойобів обираємо.
    наявність руд не показник. та й в україні вже давно метал не варять,я писав а ви мать не чітали, а плавлять. це як борщ не варений а просто закипівший,гаячє ж сирим не буває. так і з металами.
     
  22. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    Украина
    И что мне тут надо доказывать ?
     
  23. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    ну я ж дивитись мож лише на докмент та сетифікат - біля печи не слідкую, зато бачу результат. Тоді що ж на ГЗК збагачують, якщо не руду - кокаїн?
     
  24. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
     
  25. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    тож треба було робити якісно. і бк не в болгар купувати а самим клепати.
    доводилось мені чітати книжки по виробництву стволів всіх систем. по циклу та інструментам. нажаль ці книжки вдало просрані :( а то б ва влаштував би лікбез.
     
  26. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.087
    Адреса:
    Україна
    ти чув анекдот про коперфілда і зелений горошок???