Не працює екран kestrel 5700 elite ballistics

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем blackout, 28 кві 2024.

  1. blackout

    blackout Gefreiter

    Повідомлення:
    37
    Адреса:
    Львів
    Вітаю товариство.
    Сталася така неприємна ситуація.
    Після заміни батарейки працювало все ок,батарейка як і оригінал літій іонна,кілька днів тому вдома пробував під'єднати до БК Strilets( зроблено в Україні) не вдалося.
    До Kestrel LINK ballistics також не конектиться.Баг скоріше конкретного телефону аніж "кастрюльки".
    А от сьогодні на тренуванні вмикаю, а там просто пустий екран,ні битих пікселів, нічого.
    Тільки підсвідка вмикається і вимикається штатно.По чому я і зрозумів що пристрій вмикається але не показує просто пусто на екрані.
    До телефона іншого з додатком Kestrel LINK ballistics підключив без проблем.
    Всі профілі збережені і працює ніби штатно.Але екран кестрела все одно не працює.

    Чи були у когось подібні ситуції?
    Куди можна звернутися.
    По мануалу пробував витягнути батарейку 30сек.тримав кнопку вимкн. і потім рестарт.Нічого не дало.
    Можливо є ще якісь функції які сам екран вимикають?
    Буду вдячний за інфу.
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 100 шт.)
      У лоті 10 латунних гільз сертіфікованних виробників. Мита у ротаційній мойці. Гільза декапсюльована....
      70 грн.
    2. Триклер Marksman Powder Trickler – незамінний інструмент, який знадобиться там, де точне дозування п...
      1000 грн.
    3. (в наявності 5 шт.)
      Вітаю! Гільза 5,45х39 тіровий відстріл. Ціна вказана за 100 штук Оплата на картку Приват При оплаті...
      200 грн.
    4. (в наявності 100 шт.)
      Гильза 7.62х25 латунь,качественный ресайз,помыта,дульце проточено спец фрезой,все фаски сняты. В лот...
      400 грн.
    5. Куля Лапуа .338. вага 300гр. в коробках по 100 шт. ціна за 100шт.
      5700 грн.
  3. blackout

    blackout Gefreiter

    Повідомлення:
    37
    Адреса:
    Львів
    Ситуація покращилася, прилад полетів "до дому"
    на гарантійний ремонт.
    Після повернення і тесту напишу.
    "сапорт" Нельсон Келман(материнська компанія) відписали що в зв'язку з "ситуацією" нічим допомогти не можуть ))) і після того як речі поміняються вони планують офіційно повернутися на наш ринок.
    От так.
    Я знайшов тих хто мій прилад завіз, вони для нас їх пачками купували на поч. війни.Погодились допомогти.