Скрыть объявление
Гость, а вы уже пробовали что-то продавать или покупать на нашем аукционе?

Не порядний продавець farhet2

Тема в разделе "Чёрный список", создана пользователем SYRYUS, 16 окт 2019.

 1. SYRYUS

  SYRYUS Obergefreiter

  Рейтинг:
  1
  Лоты
    на продаже:
  0
    проданные:
  1
  Сообщения:
  136
  Вітаю шановне товариство!
  Не хотів чіплятися за не приємне,але користувач закрив доступ до профілю,а попередити користувачів ресурсу було б дуже доречно.До суті:
  Не шановний продавець farhet2,не тримає слово,та не виконує своїх гарантійних,та післягарантійних зобов'язань.Підозрюю,що причиною послужили мої негативні відгуки на його продукцію в темі обговорення"Кощей х45"
  В деталі:
  В Квітні 2018 замовив у нього універсальний прилад Кощей 25Т герметичний(анфібію),в процесі експлуатації виявилось що заряду вистачає тількі на 5,6 год.,а в 4профілі тільки на 3 год.
  За рік гарантії,прилад відправлявся йому тричі на усунення проблеми,але так все і залишилось.Коли термін гарантії вийшов,він(продавець) взагалі,мене чемно"послав".На дзвінки не відповідає, повідомлення також.Хоч так красиво розписував:"Повна гарантійна,та післягарантійна відповідальність на мені,не переживайте,все буде добре".

  В результаті,що робити?!Вирішити питання іншим шляхом,досить складно,ніхто майстрів по герметизації,після нього не хоче братись,до кого тількі не звертався,навіть до Колоколова,і той розводить руками.
  Так що,шановні,щоб замість приладу не мати '''валізу без ручки",будьте обачніші,не довіряйте сліпо,люди різні, навіть серед нашого брата,так би мовити,в колі спільної справи.
  Модератори не дадуть збрехати,все є в нашій з farhet2 переписці та в темі"Кощей x45"https://reibert.info/threads/mnogochastotnyj-koschej-x45.1009328/page-52
  Бажаю всім здоров'я!
   
 2. Интересные лоты

  Интересные лоты

  1. Чехол кевларового бронежилета полицейского Британии. (4)
   1 грн.
  2. 750 грн.
  3. 2200 грн.
  4. обратка чистая укрпочта + 15 грн
   85 грн.
  5. все на фото укрпочта + 30 грн
   35 грн.
  6. Куртка флисовая армейская ВС Австрии. Оригинал - Олива Цвет: Олива (Olive) Размер: 88 u. 92 I/II (п...
   180 грн.
  7. по фото
   150 грн.
  8. обратка чистая судя по гимнастёркам с накладными карманами НКВД укрпочта + 15 грн
   50 грн.
  9. Короб с лентой в масле [ATTACH] можно опт
   220 грн.
  10. 15 шт гильз Наган, качественный ресайз с 223 +15шт пуль 6.8гр SemiJacket капсуляция возможна, +2грн...
   285 грн.
 3. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  По порядність...
  Всі чотири рази прилад (ніби із браком аккумулятору) відправляли за мій рахунок. Кожен раз діагностика показувала справність аккумулятора, та я всеодно по вашій вимозі ставив новий. Кожен раз перед відправкою я тестував прилад на розряд і виходило 7-10 годин. Кожен раз після отримання приладу після заміни аккума ви підтверджували справність. Потім ви вирішили попаяти туди свої навушники, покоритити там проводи, помотати свої глибинні рамки і теж покоротити проводи... І навіть після цього я прийняв від вас прилад (хоча гарантія вийшла) на діагностику за свій рахунок і діагностика показала повну справність електроніки та акумулятора. Але погрози в стилі "поверни гроші, або попорчу тобі репутацію" вже край. Пройшло більше року часу, гарантія яку я вам давав давно вийшла. В мене совість чиста а вам варто задуматись над своєю порядністю, бо ви її почали "демонструвати" ще коли прилад був в дорозі.., див. скрін.
   

  Изображения:

  1.jpg
  2.jpg
  3.jpg
  Последнее редактирование: 18 ноя 2019
  Руслан Жук, Максим1762 и Медный нравится это.
 4. SYRYUS

  SYRYUS Obergefreiter

  Рейтинг:
  1
  Лоты
    на продаже:
  0
    проданные:
  1
  Сообщения:
  136
  Андрію,відверта брехня з першого речення.Чотири рази відправляв за Ваш,але двічі зустрічав за власний ).
  Про яке паяння мова взагалі?!що це за вигадки??
  Навушниками користувався через перехідник,інколи Коss,частіше простими,з мобілки,хто що паяв?!
  Коли я замовляв у Вас прилад, шановний,то відразу зазначив,що він використовуватись буде як універсальний,з можливістю під'єднання глибинного датчика,що в мене також не вдавалось,(не видавав ток)Ви,до речі,проводили диагностику з цього приводу,в останню відправку.Там було щось напаяно?!Я глибинкою так і не зміг користуватись.
  Андрію,це ж все не правда,чому Ви не відповідали на мої повідомлення,з нагадуванням,про обіцяну Вами,вічну тех.підтримку?!
  Прилад працює на одній банці,як тоді,так і зараз,в холодну погоду,не більше 3х годин,потім заряджай,потрібно було щось вирішувати,а Ви,просто відверто ігнорували.Чому Ви не тримаєте слова і не дотримуєтесь обіцянок?Я так розумію,Вам дуже не до вподоби була моя критика в Вашій темі "Кощей х45",так треба було запропонувати рішення,написати в приват,я б взяв свої слова назад,може б ще й подякував.А так,виходить що я маю від Вас "валізу без ручки",вартістю більше 12тис.,без можливості переробити,бо після Вас,ніхто не хоче братись.Це свинство!Залишаюсь при тій же думці:Вам ,лиш би продати.
   
 5. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  Я не маю бажання з вами сперечатись. Гарантійна проблема була тільки перший раз, і то батарея була справна, був момент із підключенням... я її виправив за свій рахунок, всі наступні рази ви присилали справний прилад і акумулятор під надуманими претензіями. А останній раз взагалі слали з претензією на поломку імпульсного режиму, бо просто не вміли його налаштувати. Жоден із цих випадків не підтвердився. Якщо була проблема, чому ви більше року користувались приладом? Якщо із ваших слів він постійно був несправний, чому ж відразу не повертали? Сфотографуйте лічильник напрацювання - подивимось який він не робочий.
  Я вже вам говорив 7-10 годин роботи для ПІДВОДНОГО приладу норма! Яким чином підключити повербанк для сухопутного пошуку я теж вам радив (шнурок спаяє любий майстер). Можливо токи захмарні накрутили в калібровці, теж подивіться. Що стосується мене - то я більше за жодні гроші з вами справи мати не хочу. Бувайте!
  P.S. Модернізацією приладів в підводники, дякуючи вашим старанням, я вже не займаюсь майже рік. Замовлень не беру. Хоча мої підводники гарно працюють і радують своїх власників.
  Тому ця тема я засіб лишній раз полити мене брудом.., якось не доречна.
   
  Последнее редактирование: 18 ноя 2019
 6. Wolfgrey

  Wolfgrey Moderator

  Сообщения:
  5.094
  Адрес:
  Украина, Днепропетровск
  Тут з ходу важко розібратися, хто ж правий у вашій суперечці.
  Мені було б цікаво взнати у виробника - за якою схемою організована схема живлення у даному приладі - якиий використано акумулятор, з якою ємністю, чи використовувався ДС/ДС перетворювач напруги, який середній струм споживає прилад. Які параметри гарантував виробник і чи були при цьому якісь спеціальні застереження для користувача?
   
 7. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина


  Якби ви перший скрин із переписки дивились (я для кого це все тут виклав), то було б не важко розібратись. Подивіться спочатку.
  Одна високотокова батарея 18650 з ємністюю 3200 мАг. Прилад працює від 3V. В налаштуваннях приладу ставим порог розряду 3,6V. Бо якщо без розуміння накрутити цей параметр припустим на 3,9V, то звичайно довго не попрацюєте.
  ТТХ приладу тут http://www.metdet.ru/universal.htm
   
  Последнее редактирование: 19 ноя 2019
 8. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  Рік моєї гарантії на прилад закінчився ще пів року назад. До чого саме зараз ця тема/суперечка?
  Був би це гарантійний період - я взяв би знову прилад на діагностику і зняв докладний відео звіт... А так, які до мене можуть бути претензії?
  Дуже хотільсь би подивитись фото екрану приладу з лічильником напрацювання (тільки щоб серійник видно було). Ну і на порог розряду подивитись, раптом там знову накручено...
   
  Последнее редактирование: 19 ноя 2019
 9. SYRYUS

  SYRYUS Obergefreiter

  Рейтинг:
  1
  Лоты
    на продаже:
  0
    проданные:
  1
  Сообщения:
  136
  Андрію,Ви думаєте мені цікаво було відправляти вам додаткові 3 рази?!Смішні.Я просив,вирішити ситуацію з живленням,бо однієї банки замало,на турбовану версію Кощею,це не мої слова,про це кажуть майстри -збірники приладів,і Колоколов також.Цього живлення,не достатньо,в умовах пошуку,він реально розряджається за 3-4години.Напрацювання я Вам показував,в темі,було 330год.це не так багато,за півтора року.
  Андрію, це ж Ваш виріб,я не можу з ним ні до кого звернутися,всі відмовляють.Чому Ви не відповідаєте в приват?закрили сторінку профілю? Боїтеся негативного відгуку?
  Андрію,хіба так вирішуються питання?!
  Що Ви з рештою пропонуєте мені зробити з Вашим приладом?!Всі збирачі,до кого я не звертався,кажуть,що це ваш бок,що на цей прилад потрібно мінімум два таких акумулятора.Вирішіть це питання і я знімаю всі претензії.
   
 10. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  Ніяких напрацювань в темі ви не показували і не треба говорити за Колоколова! Востаннє, коли вже в післягарантійний період прилад було направлено з претензією на несправність імпульсного режиму, Колоколов просив мене все ретельно перевірити (бо ви дістали всіх і добрались навіть до нього) і я підготував навіть нову плату на заміну. Результат діагностики не підтвердив поломку ні імпульсного режиму ні акумулятора! Про мінімум два акумулятора, див. третій скрін -питання є???
  Ви не наводите жодних скрінів і жодних фото в підтвердження своїх звинувачень. А ніхто з майстрів не береться паяти шнурок для повербанку зовсім не із-за того, що не вміе - просто не хочуть мати з вами справу...
  Ви знали, що купуєте підводний прилад, знали яке там живлення, гарантійний термін закінчився ПІВ РОКУ назад.
  В підтвердження своїх слів я наводжу ряд скрінів переписки із SYRYUS. Є також мій канал "АКВАДЕТ" де є відео описи приладів. Там розказано докладно про прилад такого класу...
  Прошу адмінів розглянути наведені аргументи двох сторін і прийняти якесь рішення
   

  Изображения:

  1.jpg
  2.jpg
  3.jpg
  Последнее редактирование: 19 ноя 2019
 11. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  З огляду на те, що гарантійний термін давно закінчився і у вас є підозра на несправність акумулятора (любий акумулятор не вічний, за пів року після гарантії міг і "накритись")- розбирайте блок самі, або шукайте майстра. Розбираеться він легко, відкручуєте гвинти і лезом зрізаєте силікон (збирати потрібно у зворотній послідовності). Ну а далі діло справи.
  Треба буде консультація або поради вам, чи майстру - звертайтесь до мене на канал "АКВАДЕТ", завжди допоможу :)
   
  Последнее редактирование: 19 ноя 2019
 12. Wolfgrey

  Wolfgrey Moderator

  Сообщения:
  5.094
  Адрес:
  Украина, Днепропетровск
  Розглянувши об'єктивні факти що до наявного конфлікту між Замовником та Зборщиком приладу встановив наступне:
  1. За умовами первісного замовлення першочерговий наголос Замовника робився на підводний варіант приладу.
  2. У якості опції замовник зазначав, що планує використовувати прилад у наземному варіанті і хотів би мати імпульсний режим.
  3. Зборщик попередив замовника, що збільшення напруги живлення шляхом встановлення двох акумуляторів неможливе через відсутність місця у корпусі для розміщення другого акумулятора.
  4. Замовник погодився з аргументами Зборщика що до питань, викладених у п.3. і замовив прилад у стані "як є".
  5. На протязі гарантійного терміну Замовник звертався до зборщика з претензією на короткий час роботи приладу від однієї зарядки.
  6. Зборщик приймав у ремонт означений прилад і проводив заміну акумулятора.
  7. Замовника не задовольнив рівень післяпродажного обслуговування зборщиком своєї продукції, так як проблема швидкого розряду акумулятора з точки зору Замовника не усунута.
  8. Між Замовником і Зборщиком був укладений усний договір про вічну технічну підтримку (повідомлення Замовника у даній темі 22-07 від 18.11.2019р., яке не було заперечене Зборщиком).
  9. Гарантійний термін на прилад, встановлений Зорщиком, збіг.
  Зборщик, вибираючи схему живлення приладу, керувався оригінальними технічними характеристиками, опублікованими авторами приладу (Колоколов, Щедрин) на своєму сайті http://www.metdet.ru/universal.htm При цьому Зборщик орієнтувався на рекламні параметри, які вказують діапазон живлення приладу у 3,7 - 6 вольт. Хоча у інструкції реального приладу, посилання на який дане на тій же сторінці, вказано живлення у 6 вольт. Треба розуміти, що хоча живлення у 3,7 вольта забезпечує функціональність приладу у режимі ІВ, опційний імпульсний режим за такої напруги не може ефективно працювати, що випливає з теоретичного обґрунтування і практики використання імпульсних приладів. Навіть 6 вольт - недостатня напруга для повноцінної роботи імпульсної схеми, а за розрядної напруги у 3 вольти реалізувати імпульсний режим, як глибинний, практично неможливо. Зборщик не знав цих нюансів і цілком поклався на рекламну статтю, внаслідок чого вибрана їм схема живлення об'єктивно не могла забезпечити повноцінне використання імпульсного режиму приладу. Але, як підводний, прилад цілком міг працювати у режимі ІВ. Як свідчить з наведеної переписки, Зборщик не гарантував Замовнику правильну роботу приладу і імпульсному режимі, але й не попередив про неможливість його використання, бо через недостатню інженерну кваліфікацію не розумів цього, а Замовник зі свого боку не наполягав на імпульсному режимі та погодився отримати прилад без застережень та не повернув його Зборщику протягом 14 днів з моменту отримання, як такий, що не задовольняє його вимоги. Відповідно питання про імпульсний режим доведеться винести за дужки даної дискусії, як неявне питання.

  На підставі встановленого вважав би за необхідне для вирішення цього питання до взаємного задоволення сторін:
  1. На підставі обставин, викладених у п.8 даного висновку, Зборщик мав би прийняти у Замовника прилад і виконати наступні дії:
  а) Перевірити фактичну ємність акумуляторної батареї за допомогою спеціального обладнання (зарядний прилад типу ІМАХ або аналогічний, портативний USB-тестер).
  б) Перевірити фактичний струм, який споживає прилад від джерела живлення.
  в) Вирахувати теоретичний час роботи приладу від наявного джерела живлення на підставі відомої ємності джерела і струму, що від нього споживається та порівняти його з фактичним, зробити висновок про працездатність джерела живлення.
  г) За необхідності замінити джерело живлення на працездатне, з відомою (перевіреною) ємністю і гарантованим часом роботи (за умови невикористання імпульсного режиму), про який повідомити Замовника.
  д) Перевірити справність зарядного пристрою (індикатора зарядки) приладу - можливо, акумулятор просто хронічно недозаряджався.
  2. Замовнику - оплатити Зборщику повну вартість робіт п.1 за взаємною домовленістю.

  ВАЖЛИВО - даний висновок не має жодної юридичної сили і є рекомендованим та консультативним.
   
 13. SYRYUS

  SYRYUS Obergefreiter

  Рейтинг:
  1
  Лоты
    на продаже:
  0
    проданные:
  1
  Сообщения:
  136
  Цілком погоджуюсь,висновок шановного Wolfgray ,вірний і справедливий.:beer:
  Лиш би продавець,знову не зник)
  З повагою!
   
 14. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  8. Між Замовником і Зборщиком був укладений усний договір про вічну технічну підтримку (повідомлення Замовника у даній темі 22-07 від 18.11.2019р., яке не було заперечене Зборщиком).
  Тоді заперечую, ніяких вічних гарантій не було і бути не може...
   
 15. Wolfgrey

  Wolfgrey Moderator

  Сообщения:
  5.094
  Адрес:
  Украина, Днепропетровск
  Ви плутаєте поняття "вічна гарантія" і "вічна технічна підтримка". Гарантія має на увазі безоплатне усунення усіх проблем, а технічна підтримка - те ж саме, але на оплатній основі по закінченню гарантійного терміну. У мене, до прикладу, для моїх "Варіантів" пожиттєва технічна підтримка, і це ні разу не напружує.
  То ж ви стверджуєте, що Замовник увів товариство у оману, і ви йому пожиттєву технічну підтримку не обіцяли?
   
 16. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  Шановний Wolfgrey, хоч ви і не являєтесь модератором цього розділу, всетаки конкретно для вас: я нічого не путаю, ніяких ні гарантій ні тех. підтримок на елементи живлення (батарейки/аккумулятори), та ще й у післягарантійний період я не зобов`язаний давати!
  Вийшов із ладу акумулятор, гарантії немає - будьласка- розкрутили корпус і замінили самі.
   
  Последнее редактирование: 20 ноя 2019
 17. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  Востаннє діагностику приладу, що направляв SYRYUS я проводив в кінці лютого 2019р. Після комплексу робіт прилад повернув на початку березня 2019р. пройшло майже 10 місяців...
  Щодо претензій, див. п.5. правил "Чорного списку"
   
 18. SYRYUS

  SYRYUS Obergefreiter

  Рейтинг:
  1
  Лоты
    на продаже:
  0
    проданные:
  1
  Сообщения:
  136
  Диагностику може і проводили,але проблему не було усунуто.І взагалі,Ви з самого початку скрили обмеження по користуванню приладом,з одним акумулятором 18650,я ж замовляв "турбовану"версію Кощею,зі збільшеним споживанням струму і можливістю користуватись глибинним,імпульсним датчиком.Чи скажете що вам про це не було відомо?!Чому Ви не зорієнтували про це,на самому початку наших взаємовідношень?
   
 19. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  Брехня!
  Наведіть скрін!
  Я вище навів всі скріни переписки. Мова про імпульсний режим була вже після замовлення. Подивіться по датам.
  Наведіть хоча б один доказ
   
 20. SYRYUS

  SYRYUS Obergefreiter

  Рейтинг:
  1
  Лоты
    на продаже:
  0
    проданные:
  1
  Сообщения:
  136
  Яка
  Яка ж це брехня?!Є таке підтвердження,я Вам двічі згадував ще і по телефону.Ви скористалися тим,що я не розуміюсь в технічних моментах і просто замовчали цей факт.
   

  Изображения:

  Screenshot_20191120-150815.png
 21. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  :) То читайте уважно, я говорив про глибинні датчики (Nel шторм, торнадо, голіаф і тд) і ні слова про рамки імпульсного режиму!
   
 22. SYRYUS

  SYRYUS Obergefreiter

  Рейтинг:
  1
  Лоты
    на продаже:
  0
    проданные:
  1
  Сообщения:
  136
  Глибинні,для мене,це глибинні,саме для імпульсного режиму.Виявляється для Вас,це Марс.То Ви ж мені і поставили Марс і не казали,що "на тобі глибинну"
  Загалом,хай це все буде на Вашій совісті.
  Дасть Бог,зароблю собі на інший.Але нікому не раджу мати з Вами справу.Мені сказали,що подібні випадки були з Вами і на ревью,що Вас всі знають,совісті нема.
  Подальші тріння вважаю з Вами безкорисними.
  Бажаю здоров'я!Всім дякую!
   
 23. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  Один злився... Хто ще в схемі?
   
 24. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  Ваша проблема в тому, що не вмієте говорити за себе... Одна брехня! Що там на ревью? Мій нік на ревью GROMMERS, без проблем можете подивитись мою там репутацію, як доказ не пусті слова а ссилка: https://www.reviewdetector.ru/index.php?s=50500bed128197716d82353932b21443&showreputation=2323068
   
  Последнее редактирование: 20 ноя 2019
 25. Wolfgrey

  Wolfgrey Moderator

  Сообщения:
  5.094
  Адрес:
  Украина, Днепропетровск
  А хіба я вас до чогось зобов'язував? Я лише надав варіант максимально безболісного для сторін виходу з цього конфлікту, а слідувати цим порадам, чи ні - то ваша справа. Скажімо, ви впевнені, що вбудований контролер дійсно заряджає акумулятор до повного рівня? А якщо це не відбувається - то акумулятори можно міняти скільки завгодно - толку не буде. Основна думка, яку я прагнув довести - майстер повинен ідеально знати свою продукцію, навіть якщо збирає її з готових блоків стороннього виробника. Тоді не виникатимуть такі проблеми. А поки що ви лише розказуєте про свою десь там високу репутацію, завалюючи її на корню на цьому, далеко не останньому у темі, ресурсі. Не думаю, що це оптимальна політика.
   
  APO нравится это.
 26. farhet2

  farhet2 Stabsgefreiter

  Сообщения:
  379
  Адрес:
  Украина
  На підставі яких фактів ви робите свої висновки? Ви просили Сіріус викласти тут фото екрану де показана вся інфа про батарею на повному заряді? Чи може підтримали мою вимогу викласти тут фото із напрацюванням? Ні? А чому ж тоді робите свої висновки? Чи може ви замість мене проводили діагностику приладу у гарантійний період? Де факти? Чому ви не вимагаєте їх наведення від Сіріус?
  Чи може... ви, як "професійний мотальщик імпульсних рамок", не випадково модеруєте в цій темі?
  Скріни про всяк випадок познімав...
  На цьому клоунаду із поливанням мене брудом пропоную закінчувати...
   
  Последнее редактирование: 20 ноя 2019

Поделиться этой страницей