не могу создать лот

Тема у розділі 'Модерування', створена користувачем bumer_dima, 27 кві 2023.

  1. bumer_dima

    bumer_dima Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    336
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    680
    Повідомлення:
    9.156
    Адреса:
    ДНІПРО
    делаю вс как обычно и потом вот врааются шары и вс1
     

    Images:

    IMGP0019.JPG
    Otryta подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Шкіра. Гарний протектор. Система швидкої шнуровки. Металева фурнітура з покриттям. Шнурки рідні. Чер...
      275 грн.
    2. (в наявності 8 шт.)
      Аккумулятор 8S5P
      3900 грн.
    3. Традиционный баварский нож, по размерам - дамский (детский). В идеальном состоянии, непользован. Бри...
      2500 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Шерстяной баф (шарф-труба/хэдовер) ВС Британии. Оригинал. Цвет - олива Состояние - б/у
      100 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Нова дуже компактна пічка , для розігріву їжі так і просто зігрівання, можливість працювати як тверд...
      195 грн.
  3. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    317
    Лоти
      на продажу:
    54
      продані:
    849
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    Тільки створив без проблем. Через хром пробували?
     
    Otryta та bumer_dima подобається це.
  4. bumer_dima

    bumer_dima Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    336
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    680
    Повідомлення:
    9.156
    Адреса:
    ДНІПРО
    хрома нет на этом компе , вчера ещё создавал лот мазилой всё было хорошо... а теперь вот так , что делать ?
     
    Otryta подобається це.
  5. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    317
    Лоти
      на продажу:
    54
      продані:
    849
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    А я бачу, що мене обманюють:p:D
    Screenshot_20230427-210652_Chrome.jpg
     
    ТарасМ та Otryta подобається це.
  6. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    317
    Лоти
      на продажу:
    54
      продані:
    849
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    Чистити кеш.:smile_9:
     
    Otryta подобається це.
  7. bumer_dima

    bumer_dima Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    336
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    680
    Повідомлення:
    9.156
    Адреса:
    ДНІПРО
    хром нашел , но когда через него заходишь , пишет "часы спешат"
     
    Otryta подобається це.
  8. bumer_dima

    bumer_dima Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    336
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    680
    Повідомлення:
    9.156
    Адреса:
    ДНІПРО
    шо там нажать для очистки кэша ? никогда этого не делал !
     
    Otryta подобається це.
  9. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    317
    Лоти
      на продажу:
    54
      продані:
    849
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    Я не фанат лисички. Але все має бути в налаштуваннях браузера.
    А хром спробуйте оновити і перевірте час і дату на девайсі.
     
    ТарасМ, Габелла 99 та Otryta подобається це.