Не бачу лоти аукціону.

Тема у розділі 'Модерування', створена користувачем ерш, 2 чер 2023.

  1. ерш

    ерш Gefreiter

    Повідомлення:
    89
    Шановні модератори пропали лоти акціону.Все є а лотів не-має.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Подвес на немецкий штык-нож к Mauser k98. Оригинальный, кожа в отличном состоянии. Присутствует REN-...
      3000 грн.
    2. (в наявності 6 шт.)
      Оригінал Нові
      500 грн.
    3. Штык бучер 1917 , кнопка рабочая
      9300 грн.
    4. Брошура по експлуатації американського армійського шолома ACH. 2008 рік. У вигляді книжки об'єм...
      1 грн.
    5. Нові тактичні окуляри зі зминним склом
      600 грн.
  3. Artem

    Artem Адміністратор

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    225
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    367
    Повідомлення:
    13.779
    Спробуйте вийти з форуму, очистит кеш в браузері, перезавантажити браузер та знову увійти. Повинно допомогти.
     
    GINDENBURG та borik подобається це.