СССР, з 1960 мабуть. Навушники ТГ-7М від дозиметрів серії ДП-5 та інших приладів, міношукачі, можливо десь ще.
А скільки? Проста знайшов такі самі за 55, Але з зеленью вилкою. Ці підходять більше. https://reibert.info/threads/prodam-telefony-golovnye-tg-7m-naushniki-sssr.902951/#post-16858409