Реклама на REIBERT.info
Dieses Thema im Forum "Давнина" wurde erstellt von Alter Mann, 22. Nov. 2022.
Доброго дня. Допоможіть будь-ласка у визначенні наконечника.З пов Дякую
Вітання ,в мене такий був ,визначили як ржв.
https://reibert.info/members/polina-kablak.130450/
Дякую Поліна
https://reibert.info/threads/nakonechnik-spisa.609023/
Сорі того разу натиснув не то що треба,знайшов нарешті