Наган...!!! 05.05.2019

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Suhov, 6 тра 2019.

  1. Suhov

    Suhov Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    Kharkov; Ukraine
    Ось як іноді фартить на раритети...!!!
    Бувають же вдалі вихідні...!!!
    P.S. Хто небуть може підказати, що з цим далі можна зробити? Ясно, що наган гнилий, і стріляти 100% не буде. Але хоч якось відчистити можна? І чи взагалі хтось зтирає дані речі для колекцій? Буду вельми вдячний...!!!
     

    Images:

    20190505_143403.jpg
    Oprishok, Ned 8808, Skagen та 10 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Похідний герметичний судок-ковшик, стан нормальний робочий. Невеликий, класний! Чудовий екземпляр в...
      190 грн.
    2. Чохол / гаманець на Wehrpass. Надірвана одна кнопка, на неї краще не закривати.
      400 грн.
    3. Трубка для паління вінтажна виробництва Франціі
      280 грн.
    4. Чохол під сірники вінтажний старовинний виробництва Франціі.
      350 грн.
    5. Легендарний німецький радіоприймач DKE38. Практично не вживаний! Кількість пташок просто зашкалює! :...
      13000 грн.
  3. Piasterol

    Piasterol Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    142
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    375
    Повідомлення:
    1.895
    Адреса:
    На берегах Борисфуну
    Визначіться з початку що ви з ним хочете робити, від цього і відштовхуватись потрібно.
     
    Suhov подобається це.
  4. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.813
    Адреса:
    Ненька Україна
    Збирають. Відчистіть електролізом та матимете кеш.
     
    Витт та Suhov подобається це.
  5. Suhov

    Suhov Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    Kharkov; Ukraine
    Приблизно про це я розумію, просто я електролізами особливо не займався, не знаю, як потрібно нормально вичистити, Пож, виставити на продаж? Специ розберуться, що з цим треба зробити...
     
    апокалипсис 777 та Topaz81 подобається це.
  6. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.813
    Адреса:
    Ненька Україна
    Так виставляйте.
     
    Suhov та апокалипсис 777 подобається це.
  7. апокалипсис 777

    апокалипсис 777 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    4.268
    Адреса:
    Запорізька січ
    И ссылку на торги сюда. Фото побольше надо еще.
     
    Suhov подобається це.
  8. Suhov

    Suhov Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    Kharkov; Ukraine
    Особисто я такі речі до своїх колекцій не збираю, тому, скоріш за все, рано чи пізно виставлю на продаж, причому, не знаючи, за скільки можна ще продати, виставлю на аукціон за 1 грн. З повагою, Юрій :)
     
    апокалипсис 777 подобається це.
  9. Suhov

    Suhov Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    75
    Адреса:
    Kharkov; Ukraine