Набір у інженерно саперний підрозділ

Тема у розділі 'Українська визвольна війна', створена користувачем hunter999, 15 лис 2023.

  1. hunter999

    hunter999 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    9
      продані:
    68
    Повідомлення:
    99
    Проводимо набір в інженерно саперний взвод на посади сапер і водій-сапер
    Чудовий колектив, в достатньому обсязі забезпечення, гарна заробітна плата, навчання як в Україні так і за кордоном
    Підрозділ з Києва тому коли ми не на бойових для тих хто з Києва є можливість частіше бувати вдома і приділяти час сім'ї

    P.S. Панове камради коп в необмеженому масштабі! Хабар верховий у чудовому стані! :)
     
    Schanz, General Vlasov, хуторянин_64 та 17 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Стрічка з ланок 30 кал. З мчсця бойових дій.
      350 грн.
    2. підсумки
      1 грн.
    3. Трофейний нічний приціл 1ПН93 «Малыш» із Серебрянського лісу. Візуально функціональний, вмикається,...
      30000 грн.
    4. Ніж «Комбат» (Кизляр), AUS-8, оригінал Продам тактичний ніж «Комбат» виробництва Кизляр. Надійний та...
      6000 грн.
    5. Шолом з Бахмута
      1000 грн.
  3. Полтава 1982

    Полтава 1982 Gefreiter

    Повідомлення:
    44
    Адреса:
    Полтава
    Відповів в л.с,з пов!
     
    Otryta подобається це.