На определение

Discussion in 'Що це таке?' started by Евгений Петрулевич, Feb 20, 2018.

  1. Евгений Петрулевич

    Евгений Петрулевич Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    39
    Приветствую всех форумчан! Перебирая и рассматривая летний шмурдяк обратил внимание, что на данном изделии есть что-то похожее на самолёты... а присмотревшись ещё и здание похожее на кремлёвские башни обнаружил) кто подобное находил? Заранее спасибо.
     

    Images:

    IMG_20180220_212207_HDR[1].jpg
    IMG_20180220_212415[1].jpg
  2. Интересные лоты

    1. 400 грн.
    2. Рама бердан з рештками усм
      250 грн.
    3. Копані частини м 95. Два предмети.
      2000 грн.
    4. Латунные надульник и отвёртка к винтовке Арисака. Надульник с клеймом.
      600 грн.
    5. Кованные ложевые кольца для драгунских и казачьих винтовок Мосина, а так же для карабинов. Оригинал,...
      3000 грн.
  3. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    343
    Лоты
      на продаже:
    178
      проданные:
    809
    Messages:
    5,295
    Location:
    Любая 8
    Вот так выглядела. С ув.
     

    Images:

    75184423.jpg
    75184423 (1).jpg
  4. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    Вітання.
    Матеріал алюміній?
    Бачу радянську піонерію не старшу 50-х років.
    З повагою.
     
    Миша-Клад likes this.
  5. Евгений Петрулевич

    Евгений Петрулевич Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    39
    Люміній)
    А я гадав Сталінські соколи загубили)

    Дякую!:beer:
     
    Last edited: Feb 20, 2018
  6. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Messages:
    3,488
    Location:
    Бурштинштадт
    "Сталінські соколи" на літаках без пропелерів не літали:beer:
    Піонерія кінець 40-х ...ну максимум початок 60-х. ІМХО
    З повагою.
     
    Миша-Клад, Star64 and TarASha like this.
  7. Vlad.i.Mir

    Vlad.i.Mir Oberst

    Messages:
    5,378
    Location:
    Львовская обл
  8. Евгений Петрулевич

    Евгений Петрулевич Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    39
    Це, напевно пряжка, до тої, на якій потім піонерське вогнеще з зіркою з'явилося...
    Ще раз всім дякую!