Мураха - непорядна особа.

Тема у розділі 'Чорний список', створена користувачем Amadeu$, 21 січ 2016.

  1. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.327
    Адреса:
    Україна
    Покупець Мураха придбав в мене буфер віддачі, в лічку було оговорено, що це некондиція, тож ціна була вдвічі дешевше за стандартний, фото товару я додав, на що покупець погодився.
    Буфери було відправлено, але через незграбність працівників нової пошти вони переплутали товар і відправили йому інший товар. Сьогодні подзвонив інший покупець і повідомив, що йому прийшов зовсім інший товар, тобто той некондиційний буфер, який повинен був бути відправлений користувачу Мураха.
    Я одразу зв'язався з мурахою, і попросив помінятися товаром з іншим покупцем, якому помилково прийшов його товар на що останній повідомив що в нього товару немає і кинув трубку!
    Писав в лічку, аби повернув товар, або здійснив доплату - ігнорує.
    Розумію, що ситуація неоднозначна, бо і є в тому вина в тому числі і славнозвісного перевізника "Нова пошта" але також хочеться, щоб форумчани дізнались про "порядність" даної особи і зайвий раз подумали перед тим, як мати з ним справу.
     
    Александр Грек подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 4 шт.)
      Жорстка конструкція ( тримає підсумки) Новий Розмір регулюється : максимально до 120 см . Ширина 4,5...
      250 грн.
    2. (в наявності 1 шт.)
      Разгрузочный поясной ремень ВС Великобритании. BELT WAIST OLIV - Оригинальный разгрузочный пояс Вел...
      250 грн.
    3. Полицейский разгрузочный ремень/пояс. UK Police. Цвет - черный Ширина полотна - 5,5 см Состояние - б...
      230 грн.
    4. Ремень Warrior Assault Systems Low Profile MOLLE Belt with Polymer Cobra Belt Состояние: отличное Ра...
      3900 грн.
    5. (в наявності 4 шт.)
      [MEDIA] Матеріал: нейлон. Пряжка: метал. Довжина: 120см. Ширина: 3,5 див. Ремінь з тризубом олив...
      240 грн.
  3. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Київ Україна
    У вас получается что все пи-сы, а вы Дартаньян. Учитесь общению с незнакомыми людьми. За сим прщайте.
     
  4. FoxMulder

    FoxMulder Vëzhgues

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1533
    Лоти
      на продажу:
    18
      продані:
    2.763
    Повідомлення:
    14.792
    Адреса:
    Квантико,штат Вирджиния
    Amadeu$, подключите меня к переписке.
     
    Volynyaka, SILVESTER, Александр Грек та ще 1-му подобається це.
  5. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.327
    Адреса:
    Україна
    що і варто було доказати.
    підключить не можу, бо опонент закрив переписку, якщо потрібно зроблю скріни.
     
  6. FoxMulder

    FoxMulder Vëzhgues

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1533
    Лоти
      на продажу:
    18
      продані:
    2.763
    Повідомлення:
    14.792
    Адреса:
    Квантико,штат Вирджиния
    Ну и что , что он закрыл.
    В переписке справа нажимаете "Пригласить еще " и вставляете мой ник, подтверждаете - и все.
     
    Александр Грек подобається це.
  7. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.327
    Адреса:
    Україна
    Запросив.
     
    FoxMulder подобається це.
  8. FoxMulder

    FoxMulder Vëzhgues

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1533
    Лоти
      на продажу:
    18
      продані:
    2.763
    Повідомлення:
    14.792
    Адреса:
    Квантико,штат Вирджиния
    Переписку прочитал.
    Описание и фото в ней есть.
    Просьба о замене или доплате тоже.
    Так как вины покупателя в пересортице нет , при замене пересыл за счет продавца.
    Или покупатель доплачивает и оставляет присланный буфер себе.
     
  9. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.327
    Адреса:
    Україна
    Згоден повністю, але покупець як бачите, задоволений тим, що йому "фартонуло" отримати товар, який на "цілих" 60 грн дорожче! :)
     
    Volynyaka та Александр Грек подобається це.
  10. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Київ Україна
    Интересно девки пляшут. Я заказал товар, спросил адрес по которому подъехать забрать товар, продавец ответил что он так не работает, а только отправляет почтой. Я согласился и оплатил оговоренную сумму на карточку. Забрав посылку на новой почте и убедившись что мне приехало то что заказывал, а именно буфер отдачи для ак, посчитал сделку завершонной. Сегодня звонок: вам отправили не тот буфер, вы должны его переслать другому человеку. Услышав в ответ что буфера у меня уже нет, сказал что я поступил по хамски. После таких предъяв желание общаться пропало.
     
    Останнє редагування модератором: 22 січ 2016
  11. FoxMulder

    FoxMulder Vëzhgues

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1533
    Лоти
      на продажу:
    18
      продані:
    2.763
    Повідомлення:
    14.792
    Адреса:
    Квантико,штат Вирджиния
    Угу.
    А разницы между тем буфером,фото которого Вам сбрасывали перед покупкой и тем , который пришел в посылке , Вы не заметили ?
    В переписке Вы согласились приобрести некондиционный буфер по цене вдвое дешевле стандартной.
    Вам в посылке пришел буфер без изъянов.
    Куда Вы его дели дальше , не играет никакой роли - в сделке на форуме участвовали Вы.
    И обязательства в сделке тоже Ваши.
    Поэтому повторюсь - доплата разницы в цене или замена на то , что было оплачено.
     
    Cladotrix, Pyro, KoJloHucT та 3 іншим подобається це.
  12. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Київ Україна
    Разницы не заметил.1) Чем я нарушил обязательства сделки? 2) Я обязан разбираться в буферах отдачи( резинка 2х2см с дыркой)?
    Вы его видели? 3)Я добросовестный покупатель? 4)По мнению продавца, он мне прислал не тот товар, кто виноват в сложившейся ситуации? Ответьте на эти вопросы. Буфер сегодня заберу, возврвт буду делать однозначно, после перечисления продавцом денег + транспортные расходы.
     
    Останнє редагування: 22 січ 2016
  13. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.327
    Адреса:
    Україна
    От навіть просто цікаво, як можна не помітити різницю між буферами, які мають навіть різну форму, вже не кажучи про те, що фото обумовленого товару було Вам відправлено? ;)
    З приводу повернення товару, згоден повернути кошти+22 грн транспортні витрати, але виключно після отримання цілого буфера, бо Ваша порядність викликає величезні сумніви! :)
     

    Images:

    20160117_144115.jpg
    20160122_132325.jpg
    Pyro та Александр Грек подобається це.
  14. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Київ Україна
    Взаимно.
    Дайте четыре ответа по пунктам.
     
  15. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.327
    Адреса:
    Україна
    Шановний, якщо Ви думаєте, що ця тема була створена для того, щоб з Вас взяти зайвих 60 грн. Ви дуже помиляєтесь! :D
    Просто хотів, щоб формчани дізналися про те, з ким вони можуть мати справу і зайвий раз подумали. Ваші коментарі тут зайвий раз свідчать про Вашу "порядність", в чому, я думаю, змогли переконатися форумчани, які прочитали цю тему.
    Тож можете і далі "давити жабу" тим, що отримали товар дорожчий за той, за який Ви заплатили!:D
    Те що треба було довести, Ви вже довели!
    Нехай щастить! :)
     
    БРОДЯГА 777, Volynyaka, Pyro та 2 іншим подобається це.
  16. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Київ Україна
    Как модератор (третейский судья) видит сложившуюся ситуацию? Купил, на свою голову, у
    Amadeu$
    товар и за это из меня лепят не порядочного человека. Вот фото "первокласного" буфера что я получил:
    Внешний вид соответствует уцененному товару: весь покрыт кавернами и облоем. Повторяю этот кусок г...на мне не нужен. Требую возврата средств. И публичных извинений. Не позволю неадекватам порочить моё честное имя.
     

    Images:

    P1200093.JPG
    P1200095.JPG
    P1200096.JPG
    P1200099.JPG
    P1210101.JPG
    P1210108.JPG
    P1210111.JPG
    P1210114.JPG
    P1210119.JPG
    P1210120.JPG
    P1210122.JPG
    P1210134.JPG
    P1210135.JPG
    белка0505, Andrew Scott та semandriy подобається це.
  17. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.327
    Адреса:
    Україна
    Тоді чому ви не погодились обміняти цей, як ви виразились "кусок г...на" на те, що ви замовили?
    До речі цим постом ви зайвий раз підтвердили свою непорядність, у вас же немає цього буфера і ви різко стали спеціалістом по буферам! ;)
    Крім того, по фото видно, що буфер вже був у використанні (слід від удару в нижній частині буферу), тож можете залишити його собі, товар б/в мені назад не потрібен!
    Про адекватність не вам судити! І взагалі ви переходите на особистості, тож вибачитись повинні саме ви!
     
    Останнє редагування: 22 січ 2016
  18. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Київ Україна
    Одному мне кажется что
    Amadeu$ крутится как уж на сковородке?
     
  19. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Київ Україна
    Мне ваши подачки не нужны. Полный возврат средств с вашей стороны и соответственно возврат товара с моей стороны.
     
  20. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.327
    Адреса:
    Україна
    Це все тільки ваші дивні фантазії! :D
    Подачок я вам не роблю, можете доплатити за використовуваний вами товар різницю від його вартості! :)
    І не вам тут диктувати умови! Більш того користовані товари поверненню та обміну не підлягають! Ситуація з'ясована, ви лише зайвий раз своєю поведінкою довели все, що описано в першому повідомленні, тобто свою непорядність!
    Прошу модераторів прийняти остаточне рішення і в разі потреби закрити тему, бо вона вже перетворюється на флудільню і переходи на особистості (між іншим, опоненту за це варто було б вибачитись) що заборонено правилами чорного списку. По суті питання, вважаю, все з'ясовано, у опонента не залишилось аргументів щоб спростувати суть притензії описаної в першому повідомленні.
     
    Останнє редагування: 22 січ 2016
  21. Мураха

    Мураха Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.098
    Адреса:
    Київ Україна
    Вы мне отправили не тот товар и не признаете свою ошибку. Почему я должен в чем то оправдываться. Прощайте.