MP41 Schmeisser магазин

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Jakes, 5 вер 2017.

  1. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.650
    Адреса:
    Kyiv
    Доброго всім дня!

    Нещодавно цікавився тут стосовно ціни магазинів МР40.
    А ось втрапив до рук оригінальний магазин до МР41 Шмайсер, виробництва заводу Хенель.
    Магазин звісно сумісний з МР38 та МР40 та взаємозамінний з їх магазинами, але дещо рідкісніший через менший тираж зброї МР41(27500 пістолет-кулеметів цієї марки зроблено за всю війну).

    Стан прекрасний, пружина сильна, вороніння оригінальне з патиною та синюватим відтінком.

    Яка реальна ціна такого на сьогодні на продаж?
    Маю намір продавати.
    P1010005.JPG
     

    Images:

    P1010002.JPG
    P1010007.JPG
    P1010009.JPG
    P1010012.JPG
    P1010013.JPG
    P1010015.JPG
    1.jpg
    208.jpg
    237.jpg
    jr_13, olexaa, Deons та 4 іншим подобається це.
    1. Продам редкий курок на жандармский/командирский Наган..Все оригинал.Без вмешательств.Прекрасно/прави...
      8957 грн.
    2. Наган ,царь 1915,под жевело,приятное состояние доки в комплекте и 40 шт жевело
      35000 грн.
    3. Рамка, неплохой исходник. Треугольный целик и пенёк + родная дверца с пружиной ! Все резьбы гуд ! Ос...
      19500 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна,якісна.В лоті 1шт.
      350 грн.
    5. Мідна царська протирка-шомпол до револьверів системи Наган зразка 1895 р. Рідкісний колекційний пред...
      800 грн.
  2. Саня -ММГ

    Саня -ММГ Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    305
    Лоти
      на продажу:
    21
      продані:
    620
    Повідомлення:
    2.380
    viktor 78 та Jakes подобається це.
  3. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.584
    Вот вот,как и в предыдущей оценочной теме по складскому магазину-3.000 та за 4.000 легко а очереди я не увидел на аукционе,с ув.
     
    Jakes, D-day та Саня -ММГ подобається це.
  4. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Потому что цена их 90-100 долларов. МП шные.
    А это уже перегиб! 3000-4000 гривень за что? Это тупо жлобство.
    При курсе 8 они были сто долларов, так при курсе 27 они не могут быть 150-160 долларов.
    И покупать за такие деньги глупо. Да и сомневаюсь я в том, что их покупают.

    Думаю цена магазина к МП 41 должна быть долларов 130. Пусть даже 140. Больше там не за что платить.
    Но в Украине за него сейчас этих денег не дадут.
     
    Eugen74, БЛК, sergeyk2 та 5 іншим подобається це.
  5. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.584
    Михаил,вы таки читаете мои мысли!?,согласен на все сто,мог бы прописать одну поговорочку на счёт: хотеть и реально продать но воздержусь,да вещь не частая как впрочем и на МП в сохране но время расставило совсем другие приоритеты,с ув.
     
    jr_13, Jakes та D-day подобається це.
  6. SICHELSCHNITT

    SICHELSCHNITT Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    82
    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Украина
    Так за 2700 не берут,человек ссылку скинул,откуда 130 зеленых?
     
    Jakes, D-day та viktor 78 подобається це.
  7. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.584
    Это мы рассуждали,я приводил пример что складской магазин МП38 или 40 на виолити за трёшку никто не покупает а ТС сказал что продаёт быстро за три штуки а не спеша за четыре но очереди покупателей на его магазин я так ине увиде,но это была другая тема,тут же человеку привели пример по другому магазину и опять же на виолити-даже за 2.700 и очереди нет тоже,как то так,с ув.
     
    D-day та SICHELSCHNITT подобається це.
  8. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Это мы за МП40-е общаемся.
    Недавно тема была, кстате ТС, и там складские оценивали в 4000 гривен. А что бы быстро то 3000.
    И вот вспомнилось просто.
     
    viktor 78 подобається це.
  9. SICHELSCHNITT

    SICHELSCHNITT Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    82
    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Украина
    Вы же оценили мп-41 в 130... с ув.
     
    D-day подобається це.
  10. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.650
    Адреса:
    Kyiv
    В попередньому випадку я поставив 2 магазини від МР40 разом за 5200 гривень і вони були куплені одним лотом по ціні "Купити зараз".
    Але хоч і не володію досконало інформацією про ціни на ринку зараз, все ж згоден, що продавати і продати то різні речі. Тому ставлю на друге.
     
    D-day, jr_13 та viktor 78 подобається це.
  11. viktor 78

    viktor 78 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    58
    Повідомлення:
    9.584
    Камрад я не хочу писать цену от фонаря,сейчас действительно очень трудно хорошую вещь оценить адекватно и я буду только рад если вы продадите за желаемую вами сумму,думаю еслина виолити висит хотя потенциальных покупателей там больше то цену на этот магазин вы сложите уже сами что бы продать и она вас устроила,с ув
     
    D-day та Jakes подобається це.
  12. Саня -ММГ

    Саня -ММГ Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    305
    Лоти
      на продажу:
    21
      продані:
    620
    Повідомлення:
    2.380
    просто он хотел сказать этим что цена должна быть на данный магазин 130у.е. но за него даже не дают 100у.е. все просто
     
    Jakes, D-day, sergeyk2 та 2 іншим подобається це.
  13. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.650
    Адреса:
    Kyiv
    Дякую всім за оцінки!
     
  14. restler09

    restler09 Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    67
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    121
    Повідомлення:
    5.372
    Адреса:
    Украина
    Камрады,а магазин с мр41 подойдет на схп мр 38,они идентичны?
     
    НКО_СМЕРШ подобається це.
  15. Jakes

    Jakes Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    31
    Повідомлення:
    2.650
    Адреса:
    Kyiv
    Повністю. Технічно вони тільки маркуванням відрізняються.
     
    volnoper, restler09 та D-day подобається це.