Мото амортизатори?

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем Mihalich1979, 30 кві 2026.

  1. Mihalich1979

    Mihalich1979 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    904
    Адреса:
    Україна
    Доброго вечора, камради підкажіть від яких мото два амортизатори? То що з пружиною дуже масивний важкий, не було можливості зробити заміри. Всим дякую за коментарі.
     

    Images:

    IMG_20260430_125334.jpg
    IMG_20260430_125351.jpg
    IMG_20260430_125323.jpg
    IMG_20260430_125309.jpg
    IMG_20260430_125305.jpg
    IMG_20260430_125312.jpg
    IMG_20260430_125319.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
    2. 450 грн.
    3. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    4. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
    5. Ящик з Т-34 командирський, непоганий стан. Ящик з сім"ї ветерана танкіста. Все на фото.
      1500 грн.
  3. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Масивний, то китай для дніпра і томуподібних. Менший К-650, К-750,МТ-9. Перо вилки теж звідти.
     
    dominator343, ALexey86, Mihalich1979 та ще 1-му подобається це.