Модератору

Тема в разделе "Модерування", создана пользователем 1Schütze1, 25 мар 2025.

  1. 1Schütze1

    1Schütze1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Сообщения:
    332
    Вітаю не зміг сплатити лот немає доступу до банкомату самі знаєте яке в нас положення в країні.. Деколи хочеця себе порадувати але гроші закинути можливість є не одразу по правилам можливо продливати оплату лоту якщо якісь обставини буду вдячний за рішення ситуації створив би диспут але не бачу де з повагою
     
    CEMENT и Пенсионер58 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Книга старовинна виробництва Франціі 1840 +- роки.
      400 грн.
    2. Так як вогонь був поруч,то трохи підкаптило блок. Провода цілі, плата в середині ціла. Стан по фото....
      2 грн.
    3. СХП затвор під ПМ, повна комплектація, червоний запобіжник. Ідеальний варіант для ММГ або СХП.
      15401 грн.
    4. Ровна,без тріщин,вмятин. Клейма,все по родні.
      1000 грн.
    5. Цельнометаллическая копия огнестрельного револьвера Магнум Smith & Wesson Model 29, газобалонный...
      6000 грн.
  3. In Mask

    In Mask Schütze

    Сообщения:
    3
    Вітаю, необхідна допомога з закриттям диспутів, не до кінця зрозумів деякі моменти сайту.
    Також хотів би видалити деякі коментарі.
    Дякую.
     
  4. Иван Разенков

    Иван Разенков Schütze

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    45
    Сообщения:
    2
    Адрес:
    Запорожье Верхняя 30
    Вітаю , як закрити діспут
     
  5. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Сообщения:
    1.579
    Адрес:
    Магадан
    Та ви шо, хлопці? Як закрити - так навіщо вас визвали побалакати і щоб ви щось розповіли у свій захист? Не обовьязково, що ви винні - але треба найти"істіну" - це я так розумію по правилах Райберта... Діспут закриє обо модератор, обо той, хто начав - я так трохи правила знаю - без модератора не обійдеться.
     
    Последнее редактирование: 7 апр 2025
    CEMENT и Otryta нравится это.
  6. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Сообщения:
    1.579
    Адрес:
    Магадан
    Це вже "до смерті" - шуткую, камрад!:D Але коментарі ви можете видаляти у Тік Токі - там усім на все насрать, тут Райберт і тут не буде такого гівна... Тут є повага до усіх хлопців!
     
    CEMENT, Лорд Грегори, Otryta и ещё 1-му нравится это.
  7. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    86
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    128
    Сообщения:
    1.579
    Адрес:
    Магадан
    Та камрад, усе тут модери порішали, і я впевнений - на вашу користь! І ваші "проблеми" зрозуміли. Нормальні тут модератори.
     
    CEMENT и Otryta нравится это.