Многочастотный Кощей-Х45

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем farhet2, 13 тра 2018.

  1. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    у меня по сути не 90, а 84, а 90 это калибровка Б.Г. по воздуху просто))) А ферит 84 , ну если чуть дальше, верней выше то и 91-92 можно сделать, но не суть))
    Суть в том что при любом раскладе видит ферит, а в земле и гадость всякую)))
    Сделайте у себя фокус, отстройтесь так что бы не видел он ферита, и помахайте 5 коп Ек , насколько глубина урежется? Просто интересно!
     
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Продам такой бронежилет «плитоноску» привезена с Британии, включает в себя саму плитоноску(чехол) ба...
      7000 грн.
    3. Бакелітові заглушки РПГ-7(100шт.) в лот входять усі кришки
      550 грн.
    4. !!! Защитные элементы в состав лота не входят !!! Состояние: новое, изделие в использовании не было;...
      8200 грн.
    5. Рання німецька фляга ємністю 0,8 л. Клейма виробника на колбі і кришці відсутні, але використовувала...
      2000 грн.
    6. Куртка анорак. Состояние отличное. Материал плащовка и флис. Куртка не продувается. В воротнике капю...
      559 грн.
  3. KRAZZ

    KRAZZ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Житомир
    ось то що феріт видав М:1062 і фазу 91,2
    поки феріт коло датчика робить забираєш перегруз
    чуть далі від датчика тримав феріт, коли писало опустить и нажать
    то прибор лежав і мовчав коли махав далеко.
    з приближенням махів перегруз із 20 сектором.

    може здайте його на фортуну хай перекалібрують, бо щось не то з ним

    якщо пам'ять не підводить у Вас прошивка 1,49
    то може тестова з багами, бо чув лише про 3 оф прошивкі, 1,23;1,40;1,47 остання офіційна
     
    Останнє редагування: 16 січ 2019
  4. klodo

    klodo Gefreiter

    Повідомлення:
    86
    Адреса:
    Украина
    У меня прошивка 1.23. Остальные прошивки намного лучше ? Про прошивки читал, интересно кто перепрошил уже. :) Прошить можно только в Хмельницком ?
     
    Останнє редагування: 16 січ 2019
  5. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    прошивки настройку датчика не сбивают))
    такое спросили как будто мы все тестировали)) :D
    Ну да.
     
  6. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Вы б видосик бы скинули хоть в личку на разных частотах реакция какая, я бы глянул и сделал соответствующие выводы))) Если не трудно))
     
  7. KRAZZ

    KRAZZ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Житомир
    откуда така інфа?
     
  8. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    KRAZZ,а може простіше забити?І купити нормальний МД,щоб нікуди не відправляти,не калібрувати,перепрошивати?А просто ввімкнути .відлаштуватись від грунту і спокійно шукати :D.Іноді підчитую теми.камради займаються самомазохізмом.Купив витягнув комусь з попи будячок.а після думай як з ним правильно шукати.Може такі вироби продавати конструкторами,ну як раніше?Простіше буде сказати "Сам дурний":D
     
    BART28, бол, Gviga та 2 іншим подобається це.
  9. KRAZZ

    KRAZZ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Житомир
    шиють по всіх містах де є магазини фортуни
    Київ,Дніпро,Хмельницьк,Львів,Луцьк то провірена інфа
     
  10. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    ну не сам же придумал)))
    зимой нужно изучить,что бы потом не заниматься мазахизмом)))
     
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Шиють за свій рахунок?Затрати пошти7 Входять в сервіс?
     
  12. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    ага, размечтались ...
    Это всё по желанию, можно и на старых ходить а зимой прошить на последнюю))
     
  13. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    характер такой)) :D Да и не молодой уже)))
    Это было 2013 год, после того нормальным стал Сикер, и не меняю)))
    :D та ладно заливать, у меня за столько лет уже слух на неё выработался, пока перебирал, что с закрытими глазами могу сказать будет толк на предельной или нет))
     
  14. KRAZZ

    KRAZZ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Житомир
    Я Вас поважаю як людину,лиш за те що з усіма впідряд непогоджуєтесь та маєте свою думку

    Та з 45им, в мене проблем немає, я його в пошуку вивчив і вже знаю його можливості.
    В режимі, вийшов на місце, відбалансувавсь і копать.

    а от у Гаррета думка про 45й міняється три рази на тиждень
     
  15. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Так негативных отзывов по нём нету)) Проблемы не вижу.
    Это я лажу туда где некто не лазит :D Соваю фериты которые никто не совает! Больше не буду, туда куда ненужно, а у вас мысли не туда направляются)))) :D
     
  16. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    У меня не меняется, я изучаю и советуюсь, Вы мне скажите, я не советчик, тогда я до весны никого трогать и спрашивать не буду))) :D Ноупроблем)))
     
  17. Ну якби люди не лазили туди куди не нужно, дітей би не рожали. Можливо і нужно так перевіряти, аби виявити проблеми і косяки. Відгуків поганих нема і хороших нема окрім одного камрада, а це не той відсоток аби купувати було варто. Будем бачити розвиток далі, чую попав кощей у вірні руки, наврят чи вони його куплять, але навиворіт вивернуть кощеюшку.
     
    BART28 подобається це.
  18. KRAZZ

    KRAZZ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Житомир
    Трохи неправильно зрозуміли,
    ферітів нема,калібрів нема, забрали всьо)))

    прошивка безоплатна, но пересил на власнику

    в стані вкл і пішов ще з першої прошивкі, всі потрібні параметри для пошуку є в меню,

    новіші прошивкі йдуть на спрощення налаштувань
     
    Блукач подобається це.
  19. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Кто купит?
    Если кореш, то купил уже))
    Та прибор ничё, понять бы только чё ему нужно...
    Ася ферит не видит, тёрка тоже, фортуна сектором закрывается, а тут чёт не понятно))
     
  20. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Дякую.І моя думка не остання інстація.Не так категорично!Маю однодумців.з кимось спілкуюсь через приват.з багатьма по телефону це ті люди котрі займаються пошукою технікою професійно.Моя думка формується не з того шо я себе вважаю розумніщим за іших .Якщо розповісти що знаю .... базар деяких МД обвалиться .В приват не писати,то моя думка :D.Уже якшо такий крутий обговорюваний МД,і така крута прошивка,крутіша за топи!Важко зробити щоб кожен другий міг її обновити через інтернет?хто там Спектра,обновлялась ще шість років тому!Деус,Крота шиють по сто раз на тиждень!:D .Про який рівень ПЗ будем говорити далі?Просте логічне мислення.Додав, відняв і поділив.Зробив висновок.Легкий Деус з легким БВ по цінні виходить обговорюванний МД.Рахуєм + прошивка 5+ є можлвість приклеїти любий датчик .Мінус на 1 тисячу дорожчий датчик.Знов + не потрібно ловити феріт по полю, я думаю далі продовжувати не потрібно.Топовий МД 45 буде в великій мінусі.ІХМО :beer:
     
  21. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    не всё так плохо))
    Мне нужно добраться через через снег на грунт, тогдааа уже будет всё известно, а это как говорят диванные тесты, не будем спешить)))
    Это я так, разогрел вас в теме, а то все молчите и поговорить не с кем))
    В масках прошивок нету, там и не поболтаешь))) :D
     
    solovey_2005 подобається це.
  22. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    хто що може сказати про режим автопілот у кощея, читав я про такий режим це коли не треба заморочуватись ніякими налаштуванями а просто його вмикати а прилад сам все робит усі налаштуваня на грунт и.т.д.
     
  23. Nemezis89

    Nemezis89 Feldwebel

    Повідомлення:
    522
    Адреса:
    Хмельницкий
    Самый тихий. Как на аське кнопку «плей и погнал».
     
  24. seh

    seh Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    373
    Адреса:
    вин обл
    а пошукові показники від цього режиму не зміньуються,? чи не викликайе цей режим зменшеня глібини чи гіршу дискримінацію металу и.т.д. якісь погіршеня чи покращеня у роботі я це маю на увазі хто пробував?
     
  25. KRAZZ

    KRAZZ Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    249
    Адреса:
    Житомир
    До этого ещё далеко... И то что на фото дисплей забракован... Будет другой... Также монитор годографф и ДР. Тоже будет не такое... И есть кстати ещё сенсорный ещё больше монитор.. .. ЖДать Это года полтора... Да и глубины оно не добавляет:). А цены новая клава и монитор это уже как минимум +1000 и ещё корпус и хоть бы не 100$

    інфа по новому екрану,
    чуствую це ще не всі новості
     
  26. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Де побачити ціни?І новини?Ви моє повідомлення вище в темі читали?Математичні розрахунки і сервіс.цікавить ваша думка.
     
    seh подобається це.