Многочастотный Кощей-Х45

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем farhet2, 13 тра 2018.

  1. не спрацьовує думка тому що авр и арм різні процесори і не тільки у назві різниця. Думаю що швидкість більша у рази тому музикальні властивості будуть не встигати проявлятись. Пікає на відео не гірше фортуни.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    2. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    3. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателя Tesoro Eldorado, Эль...
      250 грн.
    4. До вашої уваги металошукач фоортуна М3 В гарному справному стані в додаток до нього ще одна котушка
      5000 грн.
    5. Продам всем известный металлоискатель ПИРАТ. Возможны различные комплектации от собранной платы до п...
      300 грн.
  3. Motohobiman

    Motohobiman Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Ukraine
    Поки що все нормально, далі побачимо.Толку, що Віника з парашуту спустили,проривом він не став,мій Деус аська по денаріях обійшла,і що фарт ніхто не відміняв,але бронзи я копнув в рази більше,тому ,пробачте Кріт не зможе стати Деусом,та й масок треба перебрати ,щоб і глибока і тиха,а прикол про золото тоненьке на дискримі 1,5 ще напевне не всі знають на масках.Тому чекаю на гарний прилад від вітчизняних виробників ,це чудово що є прогресс.
     
    Roman7570, AtomFantom, BART28 та ще 1-му подобається це.
  4. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    :D Стараюсь!
    Это да, но его и на 2 тона поставить можно, но на видео не ставят! Наверное музыкант снимает! :D
    У него отклик как в Фортуне! Но скорость по видео не впечатлила, думал лучше будет! Да чё там обсуждать, ждать видосы нужно! Только правильные! А не в трубочке по 50 см на монету! :D
    Конечно чудово! Я всегда ЗА!
     
  5. Andriy Goncharyk

    Andriy Goncharyk Obergefreiter

    Повідомлення:
    155
    візьму х45, потестити, то скажу враження...
    маю К/Т25 то непоганий ніб, тільки важкий і налаштування своєрідні... та ще й якщо поряд квазар працював в межах 7 метрів то "співав", а от квазару нічого... і частоти різні були , але муз пауза, або відходь за тих 7 метрів далі...


    Tapatalk
     
  6. классик классик

    классик классик Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    115
    Все-таки видео работы прибора, думаю в этой теме будет не лишним!
     
    acer aspire та Sanya-gensek подобається це.
  7. farhet2

    farhet2 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Украина
    Поки модератори не
    Не мала кількість приладів вже продана... Думаю відео від користувачів буде найбільш актуальним...
     
    Motohobiman подобається це.
  8. классик классик

    классик классик Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    115
    На мой субъективный взгляд, производитель как никто другой, должен быть заинтересован в продвижении своего товара. А без демонстрации всего на что способен(чем он лучше) очень трудно завоевать клиента.
    Уж таковы реалии сегодняшнего рынка!
     
    BART28 та acer aspire подобається це.
  9. Motohobiman

    Motohobiman Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Ukraine
    Камрад,Аська і Крот гірші за мого Деуса ,не набагато бо так не можна сказати і той,і той шукають в землі речі які нас цікавлять,це як в авто і ВАЗ везе і Мерседес везе ,від А до Б,тільки по різному.
    Аська була першим приладом , наслухавшись дурних порад купив був,витрачений час про який я шкодую,Кріт пара днів назад осів у товариша мій запасний прилад,працює на свої кошти дуже гарно. ..
    А от Х45 цікаво,як він буде по землі важкі,як з розділенням,що робиться на межі індентифікації ,чи закидає в чорне жовте;),який принцип роботи я так розумію безрезонанс в датчиках,на скільки від цього впала глибина,і що з живленням відбувається коли качають ток для безрезонансної котушки чи не сліпне прилад від цього.І т.д.
    Так що чекаємо;)
     
    Xridls та BART28 подобається це.
  10. Andriy Goncharyk

    Andriy Goncharyk Obergefreiter

    Повідомлення:
    155
    панове, є на руках х45, сьогодні приїхав, нажаль я в Києві, хоч сам і не з Києва, тому протестити планую аж в червні, як буду вдома... но, якщо є компанія яка їде на коп з Києва завтра, і є місце , то радий б приєднатись, щоб протестити раніш.... а то самому цікаво, а терпіти 2 тижні іще...

    Tapatalk
     
    maxskype51 подобається це.
  11. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Тему іще раз почистив. Востаннє попереджаю - не варто тут флудити і змагатися у марнослів'ї. Буде прилад - будуть висновки. Анонси писати нікому не заборонено. А за флуд у подальшому буду тупо банити (Соловей - щоб без образ, я попередив).
     
    farhet2, Amadeu$ та maxskype51 подобається це.
  12. farhet2

    farhet2 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Украина
    Датчики працюють в резонансі. Схоже як у Deus реалізована система перемикання контурних конденсаторів для зміни частот...
     
    Motohobiman та maxskype51 подобається це.
  13. AtomFantom

    AtomFantom Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    588
    Адреса:
    Маленькое Чикаго на Днепре
    Доброго часу доби! Скажіть будь ласка, а окремо блоки від нового Кощея будуть продаватись? І чи правильно я зрозумів що блок встановлений на штангу стаціонарно? Тобто його для транспортування не знімеш.. Так доведеться в рюкзак і вставляти якось....
     
  14. Andriy Goncharyk

    Andriy Goncharyk Obergefreiter

    Повідомлення:
    155
    хрестовидну викрутку треба щоб блок знімати/ставити[​IMG]

    Tapatalk
     
  15. SKINNER

    SKINNER Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    54
    Адреса:
    Волынская Губерния
    можна і без викрутки , варіантів багато
     

    Images:

    39db4e128fb25f2f2e30c93d76cd4fdd.jpg
  16. Andriy Goncharyk

    Andriy Goncharyk Obergefreiter

    Повідомлення:
    155
    ну це вже собі докупляти 4 таких потрібно....
     
  17. Ismail

    Ismail Gefreiter

    Повідомлення:
    55
    Адреса:
    Бесарабия
    Штанга на вид из неубиваемых. Из двух Кощеев что были у меня, только 5и был безупречным, а 18м сразу работал плохо изза бракованной катушки. Из за мучений с 18 боюсь покупать новый , хотя есть желание и потребность в глубоком мультичастотном приборе в районе 10т.. Как приборно будет решаться многочастотность, за счет переключения кондеров ? Сильно ли китайские запчасти будут стоять?Чтоб небыло дрейфа конденсаторов как в катушках ГМ китайского производства.
     
  18. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    А чому тема то відкривається то закривається ? МД продається чи вже ні ?
     
  19. Andriy Goncharyk

    Andriy Goncharyk Obergefreiter

    Повідомлення:
    155
    щось в полі, нема поряд ЛЕП іде на 70 чутливості вище ідуть спрацювання.... хотя іржавий цвяшок з глибини 40 десь чітко озвучував і показував чорним...[​IMG]

    Tapatalk
     
  20. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Может телефон ловит?
    Если гвоздик на 40 см показал чёрным, то мелкое золото тоже чернить будет мама-не горюй! :D
     
    Sanya-gensek та Ismail подобається це.
  21. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Басні пішли. Які ще 40см на цвяшок? o_O Такий не тільки не озвучить правильно, а просто не побачить.
     
    pavliv, Sanya-gensek та skidbladnir подобається це.
  22. farhet2

    farhet2 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Украина
    Ось проміжне фото вузла підводного корпусу. Поки ніби все працює :)
    По частотами, налаштування будуть слідуючі: перших два профілі налаштував під нерезонанс (морські диф. Датчики), третій профіль 12кГц, четвертий 19кГц в резонансі.
    Для цього прийшлось замість одного з контурних конденсаторів кинути перемичку.., тепер система комутації дає дуже вигідний результат для суміщення резонансу і нерезонансу в одному приладі. От така вийшла перевага над Деус в плані пляжного пошуку:)
     

    Images:

    IMG_20180527_093343.jpg
    Останнє редагування: 27 тра 2018
    Motohobiman подобається це.
  23. desalex

    desalex Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    195
    Адреса:
    Сумы, Украина
    Відвідувачам теми нагадаю, що МУЛЬТИЧАСТОТНИЙ (чи "многочастотный") - це детектор, котрий працює на двох чи більше частотах ОДНОЧАСНО. Наприклад, "Вайтс Спектра". Вказаний у заголовку теми детектор є ОДНОЧАСТОТНИМ, з можливістю змінювати робочу частоту на іншу методом її комутації. Тобто в заголовку теми подана ДЕЗІНФОРМАЦІЯ (можливо, з рекламною метою). Мультичастотні прилади - це прилади зовсім іншого класу і цінової категорії, з зовсім іншими можливостями, недосяжними для одночастотного приладу з можливістю перемикати робочу частоту. Тоді і "X-Terra" з двох- трьох- частотним датчиком давайте назвемо "мультичастотним" і через одного саморобного "Квазара" чи "Фортуну" з можливістю міняти датчики чи перемикати конденсатори рубільніками теж назовем "мультичастотними".
     
    Roman7570, Yarson, классик классик та 2 іншим подобається це.
  24. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.532
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Совершенно верно! Ещё как пример - Крот DFX, из наших, но из-за чрезвычайно малых отзывов о его работе автор несколько забросил этот проект. А так всё нормально там было(теоретически), датчик качался смешанным сложным сигналом, в котором преобладали гармоники как минимум двух частот, катушка Тх была нерезонансной, всё по-феншую. Но мало кто повторил, отзывов не было дельных, проект почти заглох..... Почти - это если кто-то повторит и что-то автору Крота посоветует дельное и по существу - он возродит этот проект. Но там и датчик немного другой нужен, с другими витками Тх, это как минимум. Никто из пользователей не стал заморачиваться, поэтому проект и утих... Но прошивки лежат на сайте в свободном доступе, никому не возбраняется качать и экспериментировать.
     
  25. farhet2

    farhet2 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Украина
    Тоже мне сенсация :). А мультикрузер какой прибор, а деус? Где в описании написано что это Одновременно многочастотный прибор?
     
  26. farhet2

    farhet2 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Украина
    Тоже мне сенсация :). А мультикрузер какой прибор, а деус? Где в описании написано что это Одновременно многочастотный прибор?
    Не делайте сенсации там где её нет. У меня есть та самая плата крота Дфх, это своего рода оцифрованная версия Фишера серии ЦЗ, вот и все. В некоторых условиях будет выигрыш, но в основном низкая чувствительность и глубина. Все это уже проходили с вайтс Дфх... И где сейчас эти вайтсы с двумя частотами. Зачем мусолить то что уже забыто?