ММГ Наган 1944г.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Горбунков SS, 23 лют 2023.

  1. Горбунков SS

    Горбунков SS Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    429
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    939
    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Місто героїв.
    Доброго дня, прошу вас допомогти в оцінці даного предмета 1944 р. Фото є тільки такі,чи наявність документів впливає на ціну? Доки є але власник не може їх знайти. Є бажання придбати та шоб не переплатити тому якщо можна + /- 500грн.Дякую.
     

    Images:

    IMG_20230223_155908_043.jpg
    IMG_20230223_155928_480.jpg
    IMG_20230223_155928_330.jpg
    IMG_20230223_155928_036.jpg
    IMG_20230223_155908_090.jpg
    IMG_20230223_155908_651.jpg
    IMG_20230223_155908_032.jpg
    IMG_20230223_155908_052.jpg
    IMG_20230223_155908_710.jpg
    IMG_20230223_155908_154.jpg
    IMG_20230223_155908_903.jpg
    IMG_20230223_155908_206.jpg
    IMG_20230223_155908_296.jpg
    kley та Fishman Dnepr подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Пропоную кулі австрійського виробництва 6,5 мм .241 — 50 шт Вага — 6 грам в рідній упаковці 1920-x...
      1200 грн.
    2. Пачка и ММГ австрийских патронов к Манлихеру в отличном сохране. Пули магнитные, из гильз не вынимал...
      1000 грн.
    3. В Австрійській армії під час Першої світової війни стріляні гільзи збирали після бою, пакували в пач...
      120 грн.
    4. Обойма на 5 патронов к царской мосинке. Клеймо Ижевского оружейного завода “лук со стрелой”. В отлич...
      270 грн.
    5. Планки Маузер.
      150 грн.
  3. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.072
    Адреса:
    Ukraine
    Зараз ціни вже пішли вгору,к долару
    Якщо нижче 15000 то беріть, а якщо десь 12000 то тоді беріть два!) З повагою
     
    German Stein, SergShev, kley та 3 іншим подобається це.
  4. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Саме хотів написати 15-16 тис. грн.
     
    German Stein, Горбунков SS та ViktorKux подобається це.
  5. Горбунков SS

    Горбунков SS Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    429
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    939
    Повідомлення:
    580
    Адреса:
    Місто героїв.
    Чий деактив не підкажете?
     
    Штурм подобається це.
  6. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    55
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    По барабану - Нежин..
     
    German Stein, gheka, kley та 3 іншим подобається це.
  7. С.А.84

    С.А.84 Feldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    148
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    302
    Повідомлення:
    247
    Адреса:
    Україна
    З ціною трохи перегнули 10тис без документів,з документами 12тис,навіть під час війни нагани тільки з поганим деактивом та документами можна було купити за 8000гр.
    15 тис гривень це вже під патрон флобера з документами.
     
    Лорд Грегори, Vikentiy 123, Д@цент та 6 іншим подобається це.
  8. Vikentiy 123

    Vikentiy 123 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    585
    Адреса:
    Украина
    Доброго. Может кто-то и оценивает этот предмет за 15к. Моё мнение - он далек от этой цены. 10 +/-. Зависит от желания .
    Крышка , да 44 года, но она с другого нагана.
    Учитывая варварский деактив ( рамка, курок, пружина и тд) не более,10-11 т.
     
    German Stein, treal, Лорд Грегори та 3 іншим подобається це.