ММГ Наган 1943

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем DarkSide18, 12 жов 2023.

Статус теми:
Закрита.
  1. DarkSide18

    DarkSide18 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    74
    Повідомлення:
    1.555
    Адреса:
    Житель планеты Земля
    Добрий день. Яка ціна? Дякую
     

    Images:

    IMG_20231011_232523.jpg
    IMG_20231011_232539.jpg
    IMG_20231011_232549.jpg
    IMG_20231011_232557.jpg
    IMG_20231011_232610.jpg
    IMG_20231012_003853.jpg
    IMG_20231012_003923.jpg
    IMG_20231011_232456.jpg
    qwerl12, evgeny***, Otryta та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Обсуждение https://reibert.info/threads/dve-modeli-karbolitovyx-samoljotov-rkka.1525424/
      1000 грн.
    2. Коп . Есть надпись . На ручке крышки стоит клеймо - KCL . 1939 год . Лично сам хорошо упаковываю все...
      250 грн.
    3. Размеры фото = 12 х 9 и 8 х 6 см . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты !!! Лоты разбиваю и...
      210 грн.
    4. Клейма на донце
      85 грн.
    5. 40 грн.
  3. LAM 71

    LAM 71 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.320
    Адреса:
    г Кропивницкий
    Ataman_77777, Kent44, kley та 7 іншим подобається це.
Статус теми:
Закрита.