Мини тормозная лапка

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем Stalingraddd42, 6 лис 2019.

  1. Stalingraddd42

    Stalingraddd42 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    230
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    503
    Повідомлення:
    1.751
    Адреса:
    Украина
    Доброго времени суток
    На советских позициях попалась такая маленькая лапка,думал что от какого-то зенитного станка или ещё что-то в том роде для ножного пуска))),но там есть паз для тросика
     

    Images:

    IMG_20191106_141117.jpg
    IMG_20191106_141122.jpg
    IMG_20191106_141152.jpg
    gall 83 та shoomaher609 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
    2. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    3. Корс котел.Метал крепкий,багато рідної фарби
      1500 грн.
    4. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    5. 750 грн.
  3. Stalingraddd42

    Stalingraddd42 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    230
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    503
    Повідомлення:
    1.751
    Адреса:
    Украина
    Никто не видел подобного?
     
    gall 83 подобається це.
  4. Hugo234

    Hugo234 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    274
    Адреса:
    Л
    Поищите на мотороллерах