Minelab Equinox 600/800

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Гельґі, 7 лис 2017.

  1. FlexPrint

    FlexPrint Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    165
    Адреса:
    Україна
    Ось такий варіант штанги для еквінокса.
    Блок можна швидко зняти і упакувати.
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      50 грн.
    3. Матеріал: пластик Всередині наповнювач Розмір зовнішній: приблизно 131х79х39 мм
      75 грн.
    4. Новый скуп заводского изготовления из нержавейки 1,5мм. Размеры: длина 290мм Ширина 200мм Вес 1кг Г...
      1500 грн.
    5. Чехол для пина. Состояние хорошее. Пригоден для дальнейшего использования. Смотрите фото.
      125 грн.
  2. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Так это 3 д печать. Гуано редкое. Сколько жить буду не куплю больше. И ручку на маску покупал, и наконечник на штангу, и складной механизм эквинокса, всё говно, и всё разломалось. Тем более подоконник, та тут литые ломаются, а куда ещё этой печати? Крепление ручки от ту да же, а потом что делать если лопнет на копе? А я раньше видео снимал как розпалась по среди поля. Пришлось костёр разводить и склеивать горячим путем, большого эффекта не дало, но доходил мучениями. Оно же денег стоит и не работает.
     
    melan, vitalik 981 та Wolfgrey подобається це.
  3. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    На превеликий жаль, ваше зауваження не позбавлене раціонального зерна, хоч і занадто категоричне. Від 3д друку занадто багато очікували. Багато людей накупили 3Д-принтерів у надії заробити, не знаючи усіх нюансів цього процесу. Як наслідок - у продажу з'явилася маса "фінтіклюшек", які втуляли за гроші з гучною рекламою, на практиці або взагалі не виконують своє призначення, або виконують вкрай погано. Основна причина цього - не розуміння виробниками міцностних обмежень та анізотропних властивостей 3Д моделей, які легко руйнуються від дуже помірних зусиль, коли вектор деформації спрямований перпендикулярно шарів наплавлення, і водночас чудово працюють при повздовжному до шарів напрямку зусиль. Крім того, "силові" деталі, отримані 3Д друком, в обов'язковому порядку мають проходити хімічну обробку для додаткового проклеювання шарів. Я, до прикладу, зробив багато вух до різних датчиків саме методом 3Д друку, і не отримав іще жодної рекламації по ним - бо робив їх правильно, з урахуванням усіх обмежень методу. Багато ж з того, що я бачив у продажу, зроблено взагалі "без поняття", аби зручніше було у виготовленні - от і маємо невтішний досвід користувачів.
    До речі, на скільки мені вдалося роздивитися попередньому відео, деталь затискача надрукована правильно і повинна працювати надійно, правда, за умови наявності постобробки, слідів якої я не побачив.
     
    DasZait, Бек, alFIG та 2 іншим подобається це.
  4. FlexPrint

    FlexPrint Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    165
    Адреса:
    Україна
    Співчуваю... Дійсно, для якісного друку просто мати принтер замало. Важливо знати моменти моделювання, слайсингу і примінимості матеріалів.., а саме головне давати гарантію на свій виріб.
    До слова, навіть не кожен литий пластик здатен витримати вагу блоку в півкіло під супротивом води, за мінусової температури та ще й у агресивному середовищі Моря...
     
    melan та lesnoi подобається це.
  5. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.533
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Это, кстати, хорошее ноу-хау для всех копачей, если что-то пластмассовое сломалось в поле вдали от дома!!! Я сломанное нижнее колено штанги чинил не так - в ближайшей лесопосадке нашёл подходящего диаметра ветку, обстругал её ножом, чтобы внатяг заходила в обе сломанные половинки, потом забил её и туда и туда, сверху изолентой в несколько слоёв, было хлипко, но до конца дня отходил:smile_12:
     
    GARRETT 250 подобається це.
  6. AlexJanush

    AlexJanush Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    239
    Адреса:
    Україна, Вугледар
    Поважне панство, де можна узяти кабель зарядки на equinox 600/800 ? Прої..в при стратегічному відступу в теренах Донецької області.
     
    Mishka* подобається це.
  7. Yarpi

    Yarpi Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    316
    Адреса:
    Киев
    Всім доброго. Отримав досвід протікшого еквіка 600, залишилось 1 м. гарантії і тут, можна сказати, пощастило. Зі слів ДАС тріщина у спайці в місці переходу руків'я в екран. Виявляється це слабке місце.... Дуже боїться навантажень на екран, падінь на блок також стрімких перепадів температур. В моему випадку прилад проїздив майже 3 роки у складеному стані на окремому пасажирському місці за водієм, ніколи не падав на блок і перепадів прям таких катастрофічних не зазнавав. Про сам "сервіс" в плані спілкування із клієнтом, то взагалі морок:mad: якщо буде запит, можу розписати приблизно як велось спілкування:eek:. Думаю, для співробітників ДАС було б корисно дізнатись як воно в житті, а не на їх паперових бізнес-процесах. І не ображатись, що про них пишуть негативно, а робити орг. висновки. Ви все ж таки представники світових брендів, а не шарашка!

    Запис в талон зробили, що замінили блок і його серійник. Та саме цікаве, що гарантія на новий блок доживає стару - залишилось 1м. У кого була заміна, у вас так само??

    І ще один моментик - віддав прилад 27.06, забрав 06.07 та вписали 27.06/28.06 (ремонт) . Ось так наїб... на тиждень. Не став вже за нього розбиратись, бо погоди не зробить, якщо залишилось 1м.

    ПиСи. Дяка лише за швидке вирішення питання в умовах війни.
     
  8. pavliv

    pavliv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    УКРАЇНА
    Ви прилад купляли в якомусь магазині чи в дасі?То вони блок замінили чи зремонтували?На конструктиві майнлаб круто зекономив,це підтверджують майстри,які займаються ремонтом.Щодо гарантії,то так,напевно,всюди,вам не можуть дати гарантію знову на 2 чи 3 роки,бо так можна бути на гарантії безмежно.
     
  9. Yarpi

    Yarpi Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    316
    Адреса:
    Киев
    Прилад офіційний їх, але куплявся через їх партнера. Замінили повністю блок, бо вони НЕ РЕМОНТУЮТЬСЯ БЕЗ ВТРАТИ ГЕРМЕТИЧНОСТІ (знову ж маніпулюють і тут - типу ми вставили ваш акум і тому це вже не заміна, а ремонт. Але ж акум по мануалу проходить окремим пунктом гарантії, тому є окремим елементом, а не частиною блоку. Та й можна ж було запропонувати заміну на свіжий за оплату.)

    Питання гарантії постало в тому, що блок, катушка, акум має свої терміни. По нашому законодавству коли техніка не підлягає ремонту і замінюється на нову, то і гарантія бере новий відлік. А, щоб не було бескінечної гарантії, достатньо включити мозок, зробити аналіз і допрацювати форму для відливки. Взагалі якась тупа реалізація через нерозбірний блок. Це проблема якості і реалізації, тому гарантія може бути бескінечна. Можна ж було зробити 4 гвинти та якісну прокладку і вуаля блок став би ремонтопригодним.

    Вже ж почали ставити пломбу на болти блоку на штанзі, щоб не міняли їх. Бо самопальні трохи більші\менші по діаметру і були перезатягування і йшли мікротріщини в тубусі під акум - вода всередину. Тут же додумались...
     
  10. pavliv

    pavliv Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    361
    Адреса:
    УКРАЇНА
    Неприємно,звичайно,відвалити такі гроші і страждати через косяки виробника.Докупляти різні приблуди за свої кошти,щоб удосконалити прибор.На сраний пластик,який тріскає сам від себе гарантії недають.Всі виробники добре знають на чому зекономили,головне прибуток.Я думав раніше за 600 чи 800,але після прочитаного і побаченого,після стількох нарікань на світового "лідера" детекторів,я не хочу того геморою.Стою тепер перед вибором або деус,або самопал.Але то вже після перемоги бо зараз не до того.
     
    Mishka*, Geber, Сергей Фирсов та 2 іншим подобається це.
  11. Yarpi

    Yarpi Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    316
    Адреса:
    Киев
    Якщо для сухопутного пошуку, то еквінокси гарні, у мене питань намає. Пишуть про підлокітники, вуха катушок та то все культура поводження із приладом. Якщо купати не будете, то і виникнення проблем не більше від інших. Слабке місце тільки по герметичності. Всі ці батли із деусом і хто крутіше це тільки питання фарту на локації.

    Прошивка як і на старому 3.1.3 та по відчуттям працює краще - глибина, розділення. Знайшов на 3х різних пляжах (3 окремі виходи) монети радянського періоду і інший старий мотлох, що був глибоко і сигнал не викликав питання. Локації були прочесані мною за 3 роки вздовж, поперек і по діагоналі + камради чесали сотні разів. Бувало ні одного кольорового сигналу. А тут знахідки. Ну і індикатор заряду змінив колір, став жовтим, а наче був зелений...
     
    Dm.kolesnikov подобається це.
  12. SaneloZvegelo

    SaneloZvegelo Obergefreiter

    Повідомлення:
    119
    Адреса:
    Januspol,Volinska gubernia
    Вітаю шановне панство.Питання хочу затронути трохи по темі,трохи не по темі.На рахунок перейти з Нокса 600 на Нокта Легенд,варто чи як?Хто що чув??
     
  13. Oderzhimyiy

    Oderzhimyiy Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    152
    Всім доброго дня, помітив що через годин 7-8 пошуків коли батарея сідає на одну поділку
    , з"являється дуже багато фантомів. Це нормально чи не дуже?
     
  14. SaneloZvegelo

    SaneloZvegelo Obergefreiter

    Повідомлення:
    119
    Адреса:
    Januspol,Volinska gubernia
    Доброго дня.Такого як ви описуєте апріорі не повинно бути,по крайній мірі я за час користування Ноксом такого не помічав,і мої знайомі теж.
    Є припущення що може бути десь на датчику мікротріщина,і за кілька годин потрапляє волога,і починаються фантоми.Але це тільки припущення,не ствердження.
     
    Oderzhimyiy подобається це.
  15. Oderzhimyiy

    Oderzhimyiy Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    152
    Дякую за увагу. То чи можу я звернутись по гарантії, щоб його продіагностували?
     
  16. SaneloZvegelo

    SaneloZvegelo Obergefreiter

    Повідомлення:
    119
    Адреса:
    Januspol,Volinska gubernia
    Звичайно
     
    Oderzhimyiy подобається це.
  17. Степан3461

    Степан3461 Gefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    Мур. Кур. Соборна 37
    Доброго, підскажіть будь ласка. Купив собі
    Minelab Equinox 600 знайшов налаштуваняя, типу грун 0 , Т1-15, Т2-25 і тд. Заходжу в начтройки зажинаю зірочку там де треба переходить до тональност Т1 я жму далі на (гплочку/хрестик) а воно тупо не переходить до Т2. Навіть не знаю що робити, може хтось знаю, може щось не так зробив? Буду вдячний
     
  18. Yarpi

    Yarpi Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    316
    Адреса:
    Киев
    То мабуть для 800го. У 600го тільки т1 можна міняти.
     
    Степан3461 подобається це.
  19. Степан3461

    Степан3461 Gefreiter

    Повідомлення:
    56
    Адреса:
    Мур. Кур. Соборна 37
    Дякую. Може і справді))
     
  20. habari-gani

    habari-gani Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    179
    Адреса:
    Кропивницький

    Images:

    4592A82D-7C44-4A4E-A720-7A1AA5E0AAC1.jpeg
    Wiking730 та Oderzhimyiy подобається це.
  21. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Це Мантикора уже 900-м стала? :D
     
  22. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.795
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Та все нормально :D 600/800 знімають з виробництва , замість них буде 700/900 серія. Головною фішкою буде наявність ліхтарика і червона підсвітка як у Ванкіша. І як власники 600/800 наразі обходяться без цих надзвичайно важливих функцій незрозуміло :D Але за такі примочки доведеться докинути грошенят. Орієнтовно: До ціни Equinox 600 додати 25-30%, вийде вартість Equinox 700. До ціни Equinox 800 додати 20%, вийде вартість Equinox 900. Ліхтарик і червона підсвітка вартує 300 американських грошей. Триста , Карл! :eek: І це все при тому що датчики від 600/800 цілком сумісні із 700/900
    Ну хіба не чудовий новорічний подарунок за зовсім трошки грошенят ? :D
     
    флегМАТ та Сергей Фирсов подобається це.
  23. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.533
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Лох - не мамонт, не вымрет!(С) Древняя Барабашовская поговорка:smile_12:
     
  24. SaneloZvegelo

    SaneloZvegelo Obergefreiter

    Повідомлення:
    119
    Адреса:
    Januspol,Volinska gubernia
    Там ще штанга талескопічна карбонова,і деякі зміни в меню
     
    Cas2571 та habari-gani подобається це.
  25. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.795
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    І це одразу зробило його принципово новим прибором?