Minelab Equinox 600/800

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Гельґі, 7 лис 2017.

  1. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Оцветняет только парк 2, остальные адекватно работают. Когда прошивался на все разные, работали по стабильности все одинаково. Есть монеты серебряные тоньше дирхемов, так на 3-ке они чуть чернят, а на ранних нет. А так я не часто хожу, что бы конкретно рассказать. То прошивку выбирал лучшую на 600 так с ноутбуком на поле сидел. Удобно кстати, уже конкретно знаешь какая тебе идёт прошивка.
     
    uvs888 подобається це.
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Пінпоінтер Gp-Pointer - апарат, який стане корисним як початківцям шукачів скарбів так і професіонал...
      600 грн.
    3. Пінпоінтер Gp-Pointer - апарат, який стане корисним як початківцям шукачів скарбів так і професіонал...
      600 грн.
    4. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Основные характеристики: Чувствительность на пятак - до...
      900 грн.
    5. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Видео немного устаревшее, но для того чтобы ознакомиться...
      950 грн.
  2. ДЧК

    ДЧК Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    670
    Адреса:
    Ірпінь
    Да интересно услышать как с новой прошивкой дела у владельцев
     
  3. Happy Man

    Happy Man Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    187
    Адреса:
    Херсонская область
    Всем привет! Подскажите, нужно ли подзаряжать беспроводной блок(модуль) наушников Эквинокс 800???? Я им не пользуюсь все и так устраивает. Может кто в курсе!!!! С УВ.....
     
  4. uvs888

    uvs888 Feldwebel

    Повідомлення:
    478
    Адреса:
    Украина
    Наверное самый оптимальный вариант.
    Мне 2 не зашла,железа с ней накопался немеряно .Остановился на 1,75. Почитал и посмотрел отзывы на ревью про 3, много кому она не понравилась. То, что минелабовцы добавили туда 4 частоту, прикольно, но это отдельная прога, со своей обработкой сигнала, а - ля Деус. Лучше бы 5 допилили в мультике или 4 добавили в этот пакет. Так как в первую очередь, многих ,эквинокс привлёк своей мультичастотностью. Наверное, проще всего, будет прошить 3 и самому протестировать.
    Подзаряжать надо.Если не пользуетесь продайте,от 2000 грн без кабеля и до 2400-2700 с кабелем. Спрос на них есть.
     
    Happy Man подобається це.
  5. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Вся правда про Эквинокс.
     
  6. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Да не вся правда, это его только мнение! :D
     
    Volo1504 та uvs888 подобається це.
  7. VelDik

    VelDik Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Пробував сьогодні на чоноземі, закопував монети.
    Не працює там Парк2 глибше від Поле2. Наприклад, Де Поле2 бачить ціль (мідна монета) ВДІ-2, Парк2 бачить як Чорний метал. Аналогічно перевіряв на Радянський п'ятак та дінарій - результат аналогічний. Найглибше з усіх бачить Поле2, хоч і зносить ВДІ але бачить...
    Може в кого є інша думка або результати тестів, теж буде цікаво дізнатися.
     
  8. yuraura

    yuraura Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    461
    Адреса:
    Украина.
    А чому не забити на всих ютуберів і користуватися своїми програмами для своїх місць? Де я і де Крим, зовсім різні грунти. Я перші свої виходи теж брав налаштування цього хлопчини. Не сподобалось як прилад працює. Користувався Поле1 і на засмічених місцях Парк1.
     
    morph та uvs888 подобається це.
  9. VelDik

    VelDik Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Так і роблю але для цікавості просто перевірив його слова. Впевнився, що ходжу на правильній програмі і для себе побачив, що копати потрібно все, не лінитися.
     
    Volo1504 подобається це.
  10. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Всмысле медная монета-2 показывает?
     
  11. VelDik

    VelDik Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Так зносить ВДІ грунт у мене. GB 0.
     
  12. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    А чего ГБ в 0?
    Никогда в ноль не ставлю! А остройка от помех сколько? Если в минус, то будет в чёрный монеты закидать!
     
  13. VelDik

    VelDik Obergefreiter

    Повідомлення:
    90
    Тупонул, GB 0 было на Пляж 2, а на Поле 2 было GB-56.
    Отстойка от помех - 4 или 6.
     
  14. uvs888

    uvs888 Feldwebel

    Повідомлення:
    478
    Адреса:
    Украина
    На ревуне выложили фотку с новой "гарантийной наклейкой". Кто покупал у официалов в Украине, этой зимой, поделитесь инфой, наши до такого ещё не додумались?
    b4e4fad78eeb.jpg
     
  15. yuraura

    yuraura Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    461
    Адреса:
    Украина.
    А яка різниця де та наклейка наклеїна? Був в мене випадок років 5 тому. Прилад був без голограми, відправив в D.A.S прийняли без проблем і назад повернули вже з голограмой.
     
  16. uvs888

    uvs888 Feldwebel

    Повідомлення:
    478
    Адреса:
    Украина
    Да большая разница, и при чём наклейка до голограммы? Если пломбу на деусовском блоке сорвать , как будет с гарантией?А тут штангу другую или откидной блок не поставишь, не сорвав её(хотя можно феном тихонечко)
     
  17. yuraura

    yuraura Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    461
    Адреса:
    Украина.
    Голограмма і є наклейка. В сервісі приймають прилади по серійному номеру. Є деякі прилади які продаються без голограми, ну все рівно приймаються в сервіс. Наприклад Golden Mask.
     
  18. yuraura

    yuraura Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    461
    Адреса:
    Украина.
    Як що Ви мали на увазі голограмму за пломбу. Я писав вже вище про випадок без неї. А ще краще позвонити в сервіс і запитати про голограмму. Вона не має значення. Як що самі вскривали і щось в середині коверяли, то я думаю там помітять.
     
  19. uvs888

    uvs888 Feldwebel

    Повідомлення:
    478
    Адреса:
    Украина
    Голограмма на эквиноксе клеиться на блок, тут я привёл фото с голограммой, вместо пломбы, над болтом, как у Деусов. Вопроса Вы не поняли, а развели демагогию о наклейках.
     
  20. yuraura

    yuraura Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    461
    Адреса:
    Украина.
    У Вас на приладі є десь пломба? Я все зрозумів і побачив на фото що заклеїний болт як в деусі. Мабуть ще не додумались.
     
  21. Yarpi

    Yarpi Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    316
    Адреса:
    Киев
    Как по мне, то голограмма это намёк на оригинальность прибора. У меня на блоке наклеена. И нечего там пломбировать те болты. Если и пломбировать, то уже батарейный отсек внутри. Ну и сам же блок склеен/спаян, тут и без наклейки будет видно вскрытие.
     
  22. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Она наклеилась туда иза того что батарея я так понял идёт как гарантия, поменял или просто вскрыл, гарантия ушла! Это для того что бы меньше высылали приборы по гарантии!
     
    uvs888 подобається це.
  23. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    Вол.Вол.
    Питання,хтось до Эквинокса ходив з СЕ ,Е-Траком,яка швидкість цікавить.
     
  24. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Скорость на уровне. Мы как ходим меньше болтаем клюшкой. По этому нормальные там скоростя. Там всё дело в мелочи.
     
    Боб67 подобається це.
  25. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752