Minelab Equinox 600/800

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Гельґі, 7 лис 2017.

  1. Grey717

    Grey717 Gefreiter

    Повідомлення:
    149
    Всем доброго утра. Вот видос в ответ на заявление что Деус на тяжелых грунтах отрабатывает лучще Эквинокса. Снимал админ с Ревью,обманывать ему нет смысла так как оба прибора его.
    .
     
    biologxxx, beaver777 та jokercop подобається це.
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Данный корпус рассчитан для установки герконового выключателя (установлены магниты на поворотном кол...
      300 грн.
    3. Професійний та стабільний пінпоінтер металошукач GP-Pointer SHRXY Грунтовий металодетектор - це комп...
      480 грн.
    4. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера Пинпоинтер малыш ФМ2 v2, малыш FM2 v2,....
      50 грн.
    5. Пінпоінтер Gp-Pointer - апарат, який стане корисним як початківцям шукачів скарбів так і професіонал...
      600 грн.
  2. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Всім привіт! Ось результат, якщо не відмахуватися від чорних сигналів, які намагаються пробитися в колір.
     

    Images:

    20180312_113722.jpg
    korsmin, Боб67, Arkan1983 та 2 іншим подобається це.
  3. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Це тільки в нас на Вінничині так вальнуло снігу!:D Перед цим було пару днів відлиги, от думаю зараз сніг підсяде, і на КОП!! Не тут то було, дай Бог щоб в березні вибратися.
     
  4. archik91

    archik91 Gefreiter

    Повідомлення:
    201
    Адреса:
    Винница
    шановний jokercop я так зрозумів ви робили тест з фібулою з налаштуванням айрон біас 0.тому фібула била постїйно в колір.терзают меня сиутные сомнения що кований цвях при тих самих налаштуваннях теж бив би в кольор.якщо можна розвійте сумніви.з повагою
     
  5. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Не знаю як на вашому приладі, в мене при значені Айрон Біас 0 кований цвях дає чіткий чорний сигнал!
     
  6. archik91

    archik91 Gefreiter

    Повідомлення:
    201
    Адреса:
    Винница
    я тїльки збираюсь купити тому ї цїкавлюсь нюансами.думаю чисто по чк достатньо 600.дякую за відповїдь. з повагою.
     
  7. wer84

    wer84 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    993
    Адреса:
    Ukraine
    на каких настройках вы ходили за наконечниками?
     
  8. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Це просто приклад, роботи з Маскою 4про. Аналогом дуже гарно відчувалися такі речі. На рахунок Еквінокса, ще поки не практикував по таким знахідкам.
     
  9. wer84

    wer84 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    993
    Адреса:
    Ukraine
    Жаль,я думал что так научились еквиноксом
     
  10. wer84

    wer84 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    993
    Адреса:
    Ukraine
    Я своим предыдущим прибором тоже слышал кованые наконечники
     
  11. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Всім Привіт! Вичитав на "Ревю", багато хто пише, що програма Голд реально по глибині краща за інші. Але тільки в більш менш чистих місцях. Гарно підходить під тотальну зачистку перспективних місць.
     
  12. YuriyNik

    YuriyNik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    103
    Адреса:
    Украина
    Вітаю. Тестували з товаришем режим голд, великого приросту не побачили. На скіфський нак 2-3 см, на монету вже не пам'ятаю. Грунт пісок, але ГБ був чомусь 41, можливо з глиною.
    У Вас я так розумію 800-й? Скажіть будь ласка, якщо відкинути безпровідні навушники і режим голд, то на Вашу думку є ще якісь переваги у 800-го проти 600-го Нокса? Теж зацікавився Еквіноксом але ніяк не можу визначитись.
     
    полтава777 та Боб67 подобається це.
  13. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Я сам довго вагався, який взяти але все ж вирішив 800, безпровідні навушники, та більш розширине меню налаштувань, для мене це гарний плюс. Одним словом кошти на той момент були, щоб не прогадати взяв 800тий! Якось так!
     
    ovik12 та YuriyNik подобається це.
  14. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
     
    Останнє редагування модератором: 31 січ 2019
    YuriyNik подобається це.
  15. YuriyNik

    YuriyNik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    103
    Адреса:
    Украина
    Відео сподобалось:smile_12: Все чітко і зрозуміло. Не знаю кому як, але для мене звуки деуса наче ножем по живому...
     
    Валентин Сергеев та GARRETT 250 подобається це.
  16. wer84

    wer84 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    993
    Адреса:
    Ukraine
    Подскажите а в режиме все металлы прибор глубже?

    режим алл метал на еквиноксе дает прирост глубины или это больше для информативности?
     
    Останнє редагування модератором: 31 січ 2019
  17. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    алл метал дает информативность как и в остальных приборах.Глубину дает режим голд-незначительно.Там один тон,но надо иметь крепкие нервы и пялиться в экран.
     
    wer84 подобається це.
  18. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    На рахунок приросту по глибині в режимі всі метали , поки що не скажу, так як реальних виходів було не достатньо, щоб це перевірити. Знаю, що в інших приладах режим алл метал більш глибший. Але примітив одну цікаву річ, при тестуванні прилада на дрібні цілі( чешуйка, маленький бронзовий нак, спинка фібули) в контейнері з грунтом, прилад при роботі в режимі всі метали, інколи на ціль видає не чітко кольоровий сигнал. Кольоровий сигнал іде з легким відгуком чорного, і ВДІ проскакує в мінусах. В дискримінації такого не має, звук може трішки надриватися по закінченю, але ВДІ чітко в кольорі. Не скажу що це дуже критично для пошуківця який має достатньо практики, але для початківця, який має за основу ВДІ можуть бути реальні пропуски.
     
    wer84 подобається це.
  19. Валентин Сергеев

    Валентин Сергеев Oberschütze

    Повідомлення:
    37
    Адреса:
    Конотоп
    Чи можна у цьому разі казати Еквінокс неглибокий?
     
  20. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    А он неглубокий! Он избирательный, но не глубокий)))
     
  21. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    Так я вже писав шо після того як я Сігом(доробленим СДР) вичухав,я нічо еквом не найшов після нього.Навіть після оранки.

    Походивши з еквіноксом зясувалося що він не менш зарозуміліший чим деус.Так сказати етрак для бідних.
     
    Останнє редагування модератором: 27 тра 2019
  22. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    І що ж в Еквіноксі є таке зарозуміле? На рахунок Е-Трака, то однакового з Ноксом тільки фірма Майнлаб , яка їх виготовляє, а в іншому це зовсім різні прилади.
     
  23. YuriyNik

    YuriyNik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    103
    Адреса:
    Украина
    Вітаю Шановні. Приймайте і мене до своєї команди. Взяв також собі Нокса IMG_20190209_133936.jpg

    Питання. Де купити на нього чохли на блок і штангу. Чи які ще є варіанти, щоб захистити від пошкоджень?
     
    Останнє редагування модератором: 27 тра 2019
    Condor Tactical, Jeffrey, Motohobiman та 2 іншим подобається це.
  24. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Вітаю з обновкою! На рахунок чехлів, замовляв тут на форумі. Передивіться в розділах продаж, аксесуарах для пошуку.
     
    YuriyNik подобається це.
  25. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.539
    Адреса:
    UA - today,
    Прилад, якщо ви досконально вивчите його налаштування - без єдиного сумніву, вас віддячить за це.
    Це перевірено на особистій практиці.:beer:
     
    Motohobiman та YuriyNik подобається це.