Minelab Equinox 600/800

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Гельґі, 7 лис 2017.

  1. biologxxx

    biologxxx Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    97
    Адреса:
    Волинь
    Не розумію, що у вас там із штангами? Не зовсім зручна? Можливо, але то діло звички... Люфти? В мене жодного люфта...
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Матеріал: метал Розмір (зовнішній): 98х63х21 мм
      105 грн.
    3. Матеріал: пластик / всередині наповнювач Розмір зовнішній: 13 см x 8.8 см x 3,8 см. Розмір внутрішні...
      120 грн.
    4. Удобный держатель для фонарика или пинпоинтера который крепится на штангу металоискателя. Материал:...
      90 грн.
    5. Штанга металлоискателя,три колена , общая длина 125 см ,зажимы работают хорошо люфта нету
      1000 грн.
  2. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    А мне что то обещали, так и не позвонили)) У меня был Олега телефон, та посеял))
     
  3. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    не сомневаюсь, молодец!
     
  4. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    В Еква той розем децельний на катушку якшо туда шось попаде,або струться контакти від зборки розборки то будуть глюки.
    А так прибор нерозбираеться,тільки склав телескоп тай все.
     
  5. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
  6. biologxxx

    biologxxx Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    97
    Адреса:
    Волинь
    Штанга від Зукі звичайно шикарна, але жаба поки за 85 Євро давить...
    Може оптову закупку організуєм?
     
    Валентин Сергеев та Motohobiman подобається це.
  7. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    Не спішіть,лопне підлокотник то в нього є бюджетний варіант.
     
  8. zuki

    zuki Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    kiev
    Саша приветствую.
    Я набирал тебя , ты не взял трубку .
    А так как работы много , забываю перезвонить. Набери меня 0992901290 . Без проблем все недочёты устраню.
    :beer:
     
    Rastaarheolog подобається це.
  9. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.763
    Привет Олежка! Когда ты набирал? :( Ну это телефоны, сейчас перепишу завтра наберу)):beer:
     
  10. romashkacy

    romashkacy Schütze

    Повідомлення:
    54
    Адреса:
    Україна
    Не мав змоги відповісти брат по краях з деусом виймав гарні знахідки після прощення поля еквінокс і доволі на значній глибині + гарантія 5 років і по налаштуваннях Деус по краще буде і на своєму тестовому майданчику Деус бачив цілі яких нокс не витягував і далеко. Деус є Деус і краще ще не зробили. Ви говорили за прошивку до Деус то в кожній щось удосконалили наприклад 5 вже блок і не потрібен і надійність хлопці вже 21 ст які дроти і Деус вже 10 років кращий мд а це про щось Тай говорить а рішати вам. І я довго думав для чого ноксу стільки частот якщо всі вибирають мульті. Вони побачили що хп зайгяв лідерство захотіли виїбну...сь но не вийшло от поясніть чому всі рівняють з деусом тому що він Кращий а по друге що нокс на рівні гарета 250 так там ще й аксесуари дорогущі то вже дешевше АТ про взяти отвам і анфібія але питання чи всім ще воно потрібне. Я для себе зрозумів що у Деус ще не скорону відберуть!!!! Плюс який пін вони зробили крутий що конектиться з апаратом це чиє ноу хау За Хп такщо давайте не будемо обговорювати провал від мінелабовському Я вже собі висновки зробив Деус божественний!!!
     
  11. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    А ось про тест Еква з калайдером хотілось почути.
    Бо бачив його раз в житті (була перепашка і грунт після доща)то колайдер добре глючило і його хазяін не міг його накрутити.
     
  12. михаил михайлович

    михаил михайлович Feldwebel

    Повідомлення:
    794
    Адреса:
    Киев
    а как она центрируется?
     
  13. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Кожному своє!:beer:
     
  14. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Чому така люта ненависть до приладу камраде? Ви самі з Еквіноксом ходили? Чи це тільки все зі слів вашого брата? Я так зрозумів, ви разом з братом толком не розібравшись у роботі Еквінокса, де налаштування на багато простіші, де є можливість працювати на всіх типах грунтів, майже не втрачаючи по глибині, і з більшим комфортом. Але ви вже рахуєте себе профі в роботі з Деусом, хоча для того щоб стати справжнім профессіоналом, і повністтю зрозуміти всі принципи роботи в Деусі одного сезону буде замало. І саме найголовніше ви зовсім не поважаєте вибір інших камрадів! Для кожного свій прилад є кращим, і з цим потрібно рахуватися. Чи не так?
     
    JOKER_UA подобається це.
  15. wer84

    wer84 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    993
    Адреса:
    Ukraine
    Сегодня привязал в квартире наушники-блочок-прибор-телефон.
    Все получилось. Очень удобно принимать звонок не вытягивая из кармана(особенно если руки грязные).:beer:
     
  16. romashkacy

    romashkacy Schütze

    Повідомлення:
    54
    Адреса:
    Україна
    Та я поважаю вибір кожного навіть щуп але коли стоїть питання що краще то за такі гроші на мій погляд і моїх знайомих краще Деус да він складніший але відстроїтись і вперед. Да мінелаб рішив випіндритись но не вийшло. От поясніть для чого там включаються окремо частоти коли всі працюють в мульті? Він можливо і по задумці не поганий але має масу косяків які не оправдовують його вартість. І ще не могли зробити без дротів які будуть ломатись біля катушки якщо хотіли прорив но не вийшло вот і назва йому еквіжопс. Як на мене купуйте що хочете але факти говорять самі за себе недосяжні йому корона деуса
     
    gros подобається це.
  17. VIDAS

    VIDAS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    280
    Адреса:
    SadoGura
    З Деусом теж не все так гладко, не всім дано розібратися в його налаштуваннях. В основному всі ходять на списаних у когось програмах.
    Мій знайомий розказував, що ходячи з хТ-305 (торнадо) по слідам деуса і зозо, впіймав цікавий сигнал і запросив їх "понюхати"; деус закинув у чорне а 3030 взагалі не почув..... викопали шматок лемісного динарія з глибини десь+/- 15см....ось вам і налаштування прборів!? Після цього в кінці того сезону взяв Еквінокса, вже і рижика дістав. Про якісь висновки говорити поки що рано, бо іще невивчив досконало прибора. Знаю що ходить на мульті частоті.... прибором задоволений, -глибші ямки став копати...
    Я до чого все це? Думаю, що при виборі для якого виду пошуку і правильних налаштуваннях з кожним прибором будуть знахідки. Це вже кому, як в руку ляже...
     
    jokercop та biologxxx подобається це.
  18. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Доброго Дня шановні камради! Ось до вашої уваги ще пара порівняльних цікавих тестів.
     
    bva1971-71 подобається це.
  19. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
     
    bva1971-71 подобається це.
  20. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    Треба вам свого чорноземчика прислати,коли намочите його водичкою прозріете.
     
  21. romashkacy

    romashkacy Schütze

    Повідомлення:
    54
    Адреса:
    Україна
    Що це за тест це скільки факторів впливає на роботу приладів це маячня а не тест ви ще gpz 7000 так протестуйте
     
  22. romashkacy

    romashkacy Schütze

    Повідомлення:
    54
    Адреса:
    Україна
    Невр цілком згідний
     
  23. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Ось таке вийшло порівняння! Два різних прилади, та різні показники. Ще раз повторюю ні якої реклами, та антиреклами в моїх тестах не має! Просто була можливість взяти для тесту Маску, був би інший прилад порівняння було б з ним. Поки що завершую знущатися над металошукачами, якщо ще яка ідея прийде в голову, обовязково викладу у темі.

    Шановний! Що вас невлаштовує? Вам не подобається відео-тест просто недивіться! При наймі я вивчаю роботу приладу, і намагаюся показати те ,на що здатен той чи інший детектор. Ви ж в свою чергу тільки займаєтеся пустими балачками!Таких відео на просторах Ютуба тисячі. Я вже казав, що ці тести не є еталоном, але все ж дещо зрозуміти на прикладі цих простеньких тестів все ж таки можна.

    Тай з мокрим черноземом тестував! В мене достатньо принципів, та наполегловості щоб вижати із детектора все. :beer:

    На рахунок квартирних тестів, моїх, чи то кого іншого скажу одно! Так тести не дають всієї картини, на що здатен той, чи інший детектор. Тут є багато факторів, які заважають показати реальні здібності металошукача. Але де які цікаві моменти можливо запримітити. При тестувані у квартирі двох, або більше приладів, усі прилади знаходяться в однакових умовах, з налаштуваннями для кожного більш менш придатними для такого тесту. На прикладі мого тесту з Маскою, та Еквіносом добре все видно. Грунт налаштований посередньо, що у тому приладі, що в тому, ближче до автоматичного, так як тут глибини не потрібно. Чутливість максимум можливого, до легких спрацювань. Цілі однакові для обох приладів, вміст контейнеру також. Але результати чомусь виходять різні. Якщо в простому тесті, детектори показали не однакові результати, то і в реальних умовах вони будуть різні.
     
    Останнє редагування модератором: 27 тра 2019
    JOKER_UA, Captain Flint, Motohobiman та 3 іншим подобається це.
  24. beaver777

    beaver777 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    295
    Адреса:
    Украина Київ
    Щось у Вас з вибором не зiйшлось?...чи то професiйна продаж божественого
     

    Images:

    Screenshot_20190123-203304_Samsung Internet.jpg
    JOKER_UA та Валентин Сергеев подобається це.
  25. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    В пятницю був на копі.Там де Сігнумом вибрав оловянку і римчаки, еквіноксом накопався льотки,огризків гільз.Одним словом те що ігноріровав з Сігом і не копав.
    В нас був Брусиловський прорив льотки і гільз дохолери.Багато корисних сігналів попадае в сектора льотки і огризків гільз.Так що з ним як з аналогом треба копати любий підозрілий сігнал.Хоча по повітрю екв впечатляе,но не в грунті.Потрохи перехожу на поліфонію на ній на полі 2 менше копаеться кованого і ржавого.
     
    Motohobiman подобається це.