Minelab Equinox 600/800

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Гельґі, 7 лис 2017.

  1. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    Так,а я вам описав цифри ВДИ в реальному пошуку дя Еквінокса.Походите по грунті поймете.
     
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Состояние: лёгкое б/у, без повреждений. Длина: 247 см. Диаметр: 12 мм. Материал: не указан, предполо...
      150 грн.
    3. Предлагаю вашему вниманию Стволик револьвера Наган в родном размере. Был выкручен с копанной царской...
      450 грн.
    4. Отличные ножи одним лотом из Франции Milomex Ltd stainless steel Толщина обуха 1,8 мм.
      250 грн.
    5. сост.на фото
      150 грн.
    6. Шапка DeadWood. Флис. Новая. Размер "один для всех". ЕСТЬ И ДРУГИЕ ВАРИАНТЫ шапок, кепок, панам и...
      295 грн.
  3. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Мав достатній час років три, а може і більше користуватися Маскою! Як вона працює, і як її налаштовувати в курсі справи. Як вона бачить цвяхи, та інші цілі теж знаю.
     
  4. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Ви самі з Єквіноксом ходили? Маєте якись досвід роботи з цим приладом, чи з Маскою? Чи ви так аби побалакати? Чув звін та не знаю звідки він!
     
  5. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Ув.
    jokercop.Спасибо за тест.ДА уж....Я реально призадумался.....по поводу еквика....Как нибудь собирусь и свою маску помытарю в таких же условиях по денарю НО чую что результат будет таким же.Вообщем забили Вы мне *кола* конкретно....Есть над чем подумать.
     
  6. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.751
    Та Вы что, за 11 000 забрали? :eek:
    Это просто чернозём сухой и всё? Пришли почтой такой, я на своих корчах протестирую)) :D
     
  7. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Були реальні виходи з Єквіноксом, та достатньо вільного часу провів за тестами. На цей момент скажу поки що тільки одно, Єквінокс краще, і глибше ніж інші прилади бачить низькопровідні цілі, та монети на ребрі в грунті це однозначно. По швидкості, та роботі на засміченних місьцях Маска працює краще Єквінокса це теж факт.
     
  8. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.751
    Володя, не кипишуй раньше времени, не нужно, у каждого свои достоинства)))
     
  9. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Да набрал на огороде зимой прошлого года, для тестов с Маской. Попробовал, немного огорчился и забыл. А вот сейчас вспомнил, дай думаю попробую с Ноксом. К стати эту фишку мне подсказал, один Киевский камрад. У него в подвале стоит большой пластиковый ящик для тестов, там он с друзьями и извращается с приборами. Говорит что у вас за тесты такие простенькие! Ты говорит возьми реального чернозема в контейнер, положи туда монету не плашмя а на ребро желательно , или какую спинку от фибулы, вот тогда и посмотрим какой результат будет. А еще лучше тяжелого грунта, с того поля, где сложней всего ходить!
     
  10. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    В мене є і Екв і Сиг и ГМП і Маска.Деус и Фортуну про 2 продав так як роздражала озвучка.И Интроника куплю якщо появиться.А вот коли з Еквом походите і накопаетесь заліза на кольорових сигналах от тоді і будете писати про сигнали з 12 і 14-16 ВДИ,тому що при АВ вище 2 він небаче кольорові цілі.А при нулю оцвітняе коване і ржаве.
     
    ser1987 подобається це.
  11. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    І ще! Прошу не сприймати мої тести дуже серйозно, це лишень квартирні тести, і вони ні як не є еталоном. Є багато факторів які заважають приладам в квартирі показати всі свої здібності. Буде гарніша погода, буде прогулянка до лісу, тоді можливо буде якісно налаштуватися на грунт, накрутити потрібну чутливість, і так само спробувати можливості одного, та другого приладу. До речі знайомий камрад набивається помірятися силами в тесті, з приладом "Колайдер", який має на борту три окремих частоти.
     
  12. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    От після тестів я думаю ви відпишитесь де я неправ.Бо в нас копабельна погода і снігу біля 10 Сантиметрів,Так що грунт розсуде.
     
  13. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Я ходив з Єквіноксом на пасовиську, де є різні види заліза, та знахідки самих ранніх часів. Хочу вам сказати, таки да я копав залізо і коване і пластини, але копав я його тільки із цікавості, знаючи на перед що там залізо. Я його просто чув, мабудь це привичка після аналога слухати, а не дивитися на ВДІ. Ходжу тільки двох тонах, режим усі метали, звик чути все що під катушкою.
     
    andrey_u подобається це.
  14. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    З поліфоніею краще.Чорне завжди відрізниш на звук.Тільки ВДІ кольорове.
     
  15. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Я не кажу, що ви неправі! Кожен має свою точку зору, опираючись тільки на свій практичний досвід Просто кожен по свому розуміє деякі речі, і в кожного свої індивідуальні приоретети, та відчуття.
     
  16. romashkacy

    romashkacy Schütze

    Повідомлення:
    54
    Адреса:
    Україна
    Добрий вечір камради. Бачу обговорюється еквінокс! Розповім вам свою історію як мій брат попав на цей лох прибр начитанна форумів і рішився купив. Враження двоякі як тільки відкрив коробку штанга гівно люфтить но це не тільки квіточки а потім ми поїхали на поле де і виявили багато ягідок перше в 50 тонах взагалі зходить з розуму чоб заспокоїти потрібно виставляти високу швидкість в результаті падає по глибині відчутно і перетворюється на новорочену асе 250 в мінелабовському корпусі ,блютус гарнітура повна лажа передає сигнал з затримкою яка дуже відчутна в порівнянні з деусом. А далі відмітте як швидко вийшла нова прошивка а це означає що апарат дуже сирий що в свою чергу ставить багато запитань і подивіться скільки є вже потопельників і з поломану кнопки з боків і між іншим корпус не розбірний а отже потрібен сервіс а че втрати часу. Отже походив брат пів місяця з цією балалайкою і успішно продав і взяв Деус з х 35 і має спокій мінелабовському не тот став підсуває гівно людям і чому досі за десять років ніхто крім хп не може похвалитися без провідною технології. Я сам переконався Деус і в Африці супер апарат і дуже технологічний. Як кажуть вчіться на чужих помилках не викидайте гроші на вітер!!!
     
  17. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    Ну Екв не таке гівно як ви описуете.Ну не получилось в Мінелаба прорива.Але він нічим не гірший за всі інші прибори.
     
    vitalik 981 подобається це.
  18. Валентин Сергеев

    Валентин Сергеев Oberschütze

    Повідомлення:
    37
    Адреса:
    Конотоп
    Ну, если в полифонии возможно различить черный металл, пусть даже с положительным ВДИ, то, может, то что он оцветняет - это и не такая уж большая проблема? Или большая?
    А как другие приборы различают кованные гвозди, ржавое кровельное железо и пр.?
    Возможно, в полифонии эти спорные сигналы будут более "слышимы" и различимы. Я так подумал, что терра705 очерняя частенько полезные сигналы ставила меня в тупик. Эквинокс наоборот нам оцветняет, следовательно меньше будет пропусков полезных целей. Только... лопату точить надо круто и копать больше.

    Да, кнопки эти. Кто ж их знает, что с ними станет через время... Ну, а что ваш брат с Дэусом? Какой прибор лучше ищет? Если опустить качество штанг, легкость и пр.?

    И еще. Никто не может подсказать результаты сравнения терры705 с катуханом 18кгц(Сандер, Тайгер, Торнадо...) и эквинокса по металлопластике, КР,ЧК?
    С ув.
     
    Останнє редагування: 15 січ 2019
    lesnoi подобається це.
  19. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Ви певно не зрозуміли про що йде мова! Зараз на останніх двох сторінках, обговорюється відео-тест, на якому показано як відпрацьовує прилад на деякі цілі в порівнянні з іншим приладом. Те що десь там щось люфтить, чи не та прошивка, чи блютуз повна лажа за це мова не ведеться, але все ж це ваша точка зору, і вона має право на існування. Зі свого боку розповім інше. Почну з початку і буду коментувати враження камрада. На рахунок штанги, в мене абсолютно нічого не люфтить, АБСОЛЮТНО!!. Так спочатку було трішки не звично, через неправильний кут нахилу ручки, але через пару виходів звик. 50 тонів вас зводили з розуму? То навіщо ви так налаштували прилад, якщо не сприймаєте цього, є ж менше тонів, на крайній випадок два, колір та залізо.До вашого відома з підняттям швидкості на Єквіноксі, втрата по глибині в нього найменша, ніж в усіх інших одночастотних приладів. Якщо гарнітура з навушниками та рідним модулем, ні яких затримок по звуку не має абсолютно. На рахунок нової прошивки, це ви зовсім не подумали. Скільки прошивок у технологічного Деуса? Полічили? Корпус не розбірний? А навіщо його розбирати, якщо детектор працює? Так щоб подивитися що всередині.
     
    Arkan1983, Grey717 та biologxxx подобається це.
  20. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    Штанга таки дійсно не для людей,бо бошка впираеться в пальці і натирае іх,Але я нашов на ОЛХ штангу від зукі схожа на масковську,телескопічна.Я в нього брав на інші прибори такі штанги ,дуже сподобалась,На Екв він також робе.То я в нього замовив собі.
     
  21. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    604
    Адреса:
    Украина
    Так спочатку теж відчував незручність з приладом, із-за його трішки неправильної штанги, та ручки. Вже почав домовлятися за іншу, та що від Маски, але якось звиклося, зараз це питання відпало.
     
  22. Валентин Сергеев

    Валентин Сергеев Oberschütze

    Повідомлення:
    37
    Адреса:
    Конотоп
    Да, штанга норм від зукі . Правда и стоит.
    А если нет люфтов и если не хотите делать S-образную штангу по типу в терре, чтоб для некоторых об коленки меньше цеплялась, то можно ручку сделать накладку под пальцы со стороны катушки. Изменится наклон ручки. НО тут на вкус и цвет... правда дешевле будет. Хотя какая тут уж экономия при цене прибора до 30 штук.
     
    Останнє редагування: 15 січ 2019
  23. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    Його штанга того стоє.Якщо купили такого дорогого коня,то треба й й підкови.
    Я зараз навіть Сіг переобляю на його штангу,дуже сподобалась і дуже удобна.
     
  24. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.751
    По нынишним ценам да, но за 1 год у меня открышился наконечник на котором датчик держится и лопнула ручка, потому что с сирого крихкого пластика сделана и не паяется как не пробовал))) По этому желательно бы литой делать))
     
  25. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    У менне теж була така проблема з наконечником то замінив мені просто так.Сказав що за свою роботу відповідае і поставив нового зразка крепший з вигляду.Ну вже трохи часу пройшло тримаеться.
     
  26. NERV dok

    NERV dok Oberschütze

    Повідомлення:
    42
    то вже четверта штанга що в нього взяв.Під Екв все по іншому,з вигляду дуже надійно.
    Хлопець молодець робе нормально на совість.