Minelab Equinox 600/800

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Гельґі, 7 лис 2017.

  1. u123

    u123 Gefreiter

    Повідомлення:
    98
    Адреса:
    Odessa
    а видел ли кто таблицу сравнения Єквинокса/Деуса/Мудьт Круизера?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    4. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
    5. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
  3. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Еквінокс і Деус є на першому фото. Мультикрузера лаби взагалі за конкурента не сприймають! :)
     
  4. u123

    u123 Gefreiter

    Повідомлення:
    98
    Адреса:
    Odessa
  5. u123

    u123 Gefreiter

    Повідомлення:
    98
    Адреса:
    Odessa
  6. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Ви ще здивуєтесь коли сформують остаточну вартість! :)

    Відео ні про що! Чувак ходить пікає і коментує: Це мабуть монета, це мабуть нікель, це мабуть шмурдяк..."
     
    Останнє редагування: 16 лют 2018
  7. ovik12

    ovik12 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    513
    Пішли перші хохми
    27858650_1559391260848194_6743517728927345476_n.jpg
     
    Amadeu$ подобається це.
  8. u123

    u123 Gefreiter

    Повідомлення:
    98
    Адреса:
    Odessa
    конкуренты не спят )))))))
     
  9. fantomas13

    fantomas13 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    224
    А даремно конкурента недооцінюють.:)
     
  10. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    Та все вони добре розуміють. Просто сподіваються маркетингом задавити! Чого лише вартий слоган "вбивця одночастотників", а по факту маємо лише непоганий пляжник! В даному випадку більш доречним буде слоган "Вбивця терок"! :D
     
  11. u123

    u123 Gefreiter

    Повідомлення:
    98
    Адреса:
    Odessa
    честно я бы купил эквинокса для пляжа, поскольку я из Одессы и мультикрузер голд - второй, как для меня - бомба, но 2 не потяну
     
  12. ovik12

    ovik12 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    513
    Знаєте,про це вже говорилося- корейці роблять хороші машини,але більшість мріє про німчика. Якщо Еквін себе не виправдає,Я розгляну перевірені Деус або Етрак.
     
  13. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.538
    Адреса:
    UA - today,
    Деус - це не для моря, це точно аж далі нікуди.
    Герметнутий Трак з датчиком Нел Шарпхутер - це для моря просто ''бiмба'', тому що всi Ескалібури просто відпочивають нервово осторонь.
    Причина дуже проста - датчик Нел Шарпхутер дуже добре нюхає дрiбнi цiлi, а також верхня частота у Трака 100 kHz що знову таки дуже важливо для дрібного голда та його кiлькостi особливо.
    До речi, якiсть діскріма у Трака набагато краща, а ніж у Деуса або Екві вмicтi взятими, i це вже не жарт.
    Що до самого Екві - то на день сьогоднішній дуже багато питань зависло над цим витвором рук людських.
     
    Paha.N подобається це.
  14. byr4yn

    byr4yn Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    1.561
    Адреса:
    Киев
    еквін ще толком ніхто не юзав,а кажете що в е трака кращий дисерим.з чого таки висновки?
     
  15. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
  16. ovik12

    ovik12 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    513
    На даний час підтримую,хоча думки про Терра Про не змінив.
    От що пишуть "не наші"(переклад яндекса):

    Я был с моей 800 Nox дважды сейчас. Просто пытаюсь почувствовать себя исполнителем.

    Мое первое впечатление на этой машине что она действительно стабилизирована и она говорит L O T. в виду того что я охотился много времен без discrim, плохие цели как раз увядает в предпосылку.

    Действительно легко выбрать вне хорошие тона даже с катушкой запаса. Восстановление (реактивность) на моей машине было установлено в 6 во время обоих вылетов. Это позволило обеспечить хорошее разделение в густонаселенной целевой зоне.

    Я выполнил свой первый воздушный тест на машине и сохранил все монеты примерно в 6 дюймах от катушки. Не пытался определить глубину, но хотел увидеть, как заперт на 800 будет в течение различных лет типов монет.

    В 800 согласуется с цифрами как видите в моем предыдущем посте по ВДИ. Я просто взял несколько монет из одной из моих коробок для представления типа монет, т. е. на одного цента штук, Драпированные Бюст большой цент, ИЖС, пшеница, Мемориал и т. д. Я также пробовал несколько лет каждого.

    Самой стабильной машиной, которой я когда-либо владел, был мой первый ETrac, который был построен в Ирландии. Этот детектор был на месте, и если бы у него было 12/43, вы могли бы поставить свой Нижний доллар, это будет серебряная копейка.

    Я пока не могу сказать, поскольку я поставил всего около 6 часов на 800, но это, безусловно, напоминает мне об этом первом ETrac. VDI из воздушного теста, были на месте.

    На следующей неделе я буду выходить с машиной и буду работать с некоторыми различными настройками, а также помещать золотые и серебряные кольца с их весом в диаграмму VDI.

    Я в восторге от этой машины. Я верю, что у Минелаба будет зверь из машины в наших руках с Nox. Время покажет, но в мои 44 лет этого хобби, эта машина действительно формирует до быть большим одним, котор нужно использовать.

    Я буду продолжать учиться, получая первые 100 часов обучения, которые так важны для овладения тонкостями поведения любой машины. Я дам вам знать, когда я уйду, просто чтобы помочь людям, которые только что завладели Nox. HH
     
    BOLLO подобається це.
  17. ovik12

    ovik12 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    513
    Ось такий тест:
     
  18. u123

    u123 Gefreiter

    Повідомлення:
    98
    Адреса:
    Odessa
    катушка NEL Sharpshooter а Трак, это какой МД ????
     
  19. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
  20. BOLLO

    BOLLO Obergefreiter

    Повідомлення:
    155
    Адреса:
    волинска обл.
    може нетак і все погано....треба тільки розібратися і неспішити з висновками.
    Amadeu$
     
  21. u123

    u123 Gefreiter

    Повідомлення:
    98
    Адреса:
    Odessa
    последний пример "монета под гвоздем" - норм
    а если гвоздь будет соприкасаться с монетой?
     
  22. buldozerman

    buldozerman Obergefreiter

    Повідомлення:
    124
    Адреса:
    город
    Психология одно из оружий торговли?
     
  23. ovik12

    ovik12 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    513
    Що Ви маєте на увазі?
     
  24. buldozerman

    buldozerman Obergefreiter

    Повідомлення:
    124
    Адреса:
    город
    Тестировщики такого масштабного плану, як кажуть знаючі в цьому толк незалежні люди, в першу чергу не тільки поети, але і тонкі психологи, прекрасно знають, як відпрацьовувати заплачені їм гроші або подарунки ;)
     
  25. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.538
    Адреса:
    UA - today,
    Minelab, E-Trac
     
  26. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.538
    Адреса:
    UA - today,
    У Екві 600/800 3 або 5 частот, у Трака 28 частот - кожна частота намагнічує якийсь певний контур цілі і звідси відповідна ідентифікація цілі в діскримi.
    Також у Екві 800 верхня F - 40 kHz, а у Трака 100 kHz - в цілому ж магнітний спектр випромінювання в Трака набагато ширше.
    Єдина перевага Екві перед Траком в тому що він підводник.
    Класом Екві вище Терри, але нижче Трака - що визнають самі виробники Minelab.
    Више Трака класом - CTX 3030 який є підводником з приблизними характеристиками.