Мій сімейний коллажик.

Тема у розділі 'Моя колекція', створена користувачем Polisyaka, 9 кві 2021.

  1. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    38
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    89
    Повідомлення:
    5.269
    Адреса:
    десь у кущах
    Вітаю. Почав формувати сімейний коллажик. Щось буде викидатись, щось добавлятись. Зліва у кутку, моя мама 1904р.н. /фото довоєнне/, мій батько 1900 р.н./фото1955 р./біля них лист матері на фронт 22квітня 1945р. Батько привіз лист з війни додому, Перемогу зустрів в Угорщині на озері Балатон. 1.5року був у партизанах до січня 1943р. а далі у складі армії. був поранений . 2 Відваги, БЗ, Будапешт, ЗПГ і ювілейки. У правому кутку батько моєї дружини /тесть/ 1923р.н. з перших днів війни мобілізований. Фото у м.Прага 1945 р./на звороті фото штамп ательє/. Орден Слави, ОВ, 2 Відваги,БЗ, За Берлін, За Прагу і тд. , а далі у Москву на аеродром на тренування і участь у Параді Перемоги, де йшов у складі "коробочки" свого фронту./нажаль його нагороди мені не дістались.../окрім медалі За Прагу. остальні дещо докупив.
     

    Images:

    IMG_20210409_100744.jpg
    IMG_20210409_100814.jpg
    IMG_20210409_100755.jpg
    gall 83, Bangalor, Игорь Фёдоров та 23 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 14 шт.)
      Складского хранения Отличается от предшествовавшей каски СШ-60 большей прочностью, большим наклоном...
      250 грн.
    2. (в наявності 12 шт.)
      Каски радянські СШ-60. Складського зберігання. 1 та 2 розміри. Хто забере все оптом - зроблю зкидку....
      200 грн.
    3. (в наявності 15 шт.)
      Новые, красивые, железные[IMG]
      300 грн.
    4. (в наявності 14 шт.)
      Новый, красивый
      250 грн.
    5. Кожаный подшлемник или шлемофон. Клейм нет. Определить период трудно. Отличный сохран. Кожа и подкла...
      1200 грн.
  3. Zibert 78

    Zibert 78 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    506
    Адреса:
    Полісся
    Вітаю камрада, можливо краще було б зробити 2 сімейних колажа? 1-й батьків а другий тестя, та додати з сайту " Подвиг Народа" витяги з наказів (роздруківки опису подвигу) про нагородження бойовими нагородами.
     
    Kirill1036, Polisyaka та Otryta подобається це.
  4. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    36
    Повідомлення:
    3.588
    Доброго вечора гарно оформили родинні нагороди,німі частинки великих перемог і тяжкої праці.Схиляю голову перед Вами.З повагою.
     
    Иван Скрипник, TarASha, Mihalich1979 та 4 іншим подобається це.
  5. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    38
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    89
    Повідомлення:
    5.269
    Адреса:
    десь у кущах
    Вітаю. Витяги з подвигу у мене є. Нагороди батька є, а тестя нажаль не мені дістались... тому тема поки що відкрита. Це перша рамка. Можливо буде і друга. Дякую за коментарі.
     
    Mihalich1979, Zibert 78, \Lisovik/ та ще 1-му подобається це.
  6. Игорь Фёдоров

    Игорь Фёдоров Feldwebel

    Повідомлення:
    277
    Адреса:
    Украина.
    Класс.
     
    Polisyaka подобається це.