Металлодетекторы Golden Mask

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем XanteRR, 21 вер 2016.

  1. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    А ніяк - судячи з зображення, це банальний імпульсник. Метри на півтора на каску може й дотягнеться, але рука відпаде.
     
    Останнє редагування: 25 гру 2020
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Бинт гемостатичний Celox Gauze Z-Fold - сучасний гемостатичний тактичний бинт, складений у вигляді г...
      1000 грн.
    3. (в наявності 15 шт.)
      Внутреннее пространство разделено перемычками на 6 отделений. Изготовлен из кордуры, имеет стандартн...
      540 грн.
    4. Стан новий У комплекті йде стропа довжиною 1 метр, при необхідності ріжеться на 4 частини для з'єдн...
      2050 грн.
    5. Крест выполнен в бронзе. Покрытие – бронзирование, трёхцветная горячая эмаль. Эмаль без сколов и цар...
      2800 грн.
    6. Чохол-мішечок для дощовика або іншого легкого одягу, сіточка 100% поліестер, стан відмінний.
      30 грн.
  3. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Можливо якось фіндера,або бігфута впіхнули в такий корпус.Є в них нахил до збочень з датчиками. Написали VLF.
     
    Останнє редагування модератором: 25 гру 2020
  4. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Може й так, але мене топологія датчика з толку збиває - не можу зрозуміти, як у такому формфакторі можна реалізувати балансний принцип. Адже балансування датчика передбачає або радіальність, або поперечну симетрію. Хіба що вони притулили Тх і Rx у одному широкому ободі, а збалансували їх за принципом Омеги у тих спицях? Ну тоді це щось новеньке. Правда, тут випливає інше питання - механічно ця конструкція видається не занадто жорсткою, тобто має дефрмуватися і давати масу фантомів.

    І, врешті-решт, там написано щось на кшталт "Потужність індукції імпульсу в різкості детектора VLF" Це складно перевести однозначно з моєю "шкільною" англійською, але я б переклав це, як "потужність імпульсного методу, з'єднана з мобільністю VLF приладу". Так що все ж таки найбільш вірогідно, що це - банальний імпульсник на паличці.
     
    Останнє редагування: 27 гру 2020
    solovey_2005 подобається це.
  5. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Привіт всім, вибачаюсь що набридаю, та хочеться вже доколупати цей мд. В планах витягнути слабкі сигнали, погравшись з навушниками. Динаміки в них по 100Ом, але загальний спротив щось біля 55Ом вийшов бо враховуючи що я під'єднав гніздо до виводів де був динамік то переробив під моно гніздо. По схемі маски на загальний вивід додатковий резистор 270(стояв 300). Питання в чому, в який провід послідовно краще врізати резистор, так як і стояв в загальний, чи в сигнальний, ну і який номінал мінімально можна, щоб не нашкодити платі?Ну типу 55Ом+.. ? Це про послідовний питання..
    Тепер про паралельний.. Я так розумію треба навантаження схемі замість динаміка, якщо висмикнеться джек навушників?
    В принципі малоймовірно та хз..
    Номінал? Ставити в розрив гнізда як динамік чи на постоянку, щоб типу і звук покращував?Ну і теж номінал..
     
  6. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Хлопці, питання на засипку. Доріжки плати обов'язково повинні бути лужені під захисною маскою чи ні?
    Ситуація така, біля ніжок мікрух є відкриті дільниці мікроскопічні, видно мідь,не так щоб дуже багато та є, то там то сям.., в збільшувальне скло видно. Залудити не мій рівень, не підлізу. Чи можна ті місця прокапати епоксидкою загостреним сірником, чи олово поверх міді обов'язкове, а епоксидка замість захисної маски не підходе?
     
  7. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Два в рядок.різні блоки.Тест в квартирі.
    .:beer:
     
  8. ARSENAL.UA

    ARSENAL.UA Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    УКРАИНА,ВИННИЦА
    Не варто туди смолу лити... Якщо є підозра, що дорожки можуть окислятись, то краще плату лаком покрити. Продаються в аерозолях для електронних плат.
     
    Cladotrix подобається це.
  9. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Вже пізно, потицяв смолою, лаку не маю. Крапковий ремонт, я ж не всю плату, а тільки де сколи захисної маски. Будем вважати , якщо проводу датчика нічого нема від неї то і тут зійде.Заливали ж нею наче й плати.
     
  10. ARSENAL.UA

    ARSENAL.UA Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    УКРАИНА,ВИННИЦА
    Заливали компаундом на основі смоли... Буває часом,що після полімерізації, на поверхні смоли залишається масляниста плівка. Це затверджувач.Він агресивний.Навіть якщо його понюхати, то він аміаком смердить...
     
    Cladotrix подобається це.
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Спіртом мий добре.Хоча я нічого незаливаю на платах ,після пайки змив каніфоль і досить.І як кіно?Різницю бачиш між недоробкою Хілі і АЛЯ.Догружається друга серія з іншим блоком.
     
  12. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Змив основне, відсотків 95, під мікрухами не реально кустарно вичухати, підсохне епо, ще протру ті місця де нею потицяв.
    Пайку я теж не чіпав в основному, лише де голі доріжки блистіли жовтим. Коло одного кондера металлізації нема, ледве причіплений, здоровим паяльником в підозрілих місцях не підлізу, ну то таке..
    Ну щодо відео то важко судити, та й різна ціна, різні частоти. Мах ціллю зашвидкий, як на мене, це ж тест на дальність , а не відновлення. Швидкість маху в ідеалі повинна бути як би махнув штангою в реалі, і захоплення з першого разу, інакше в більшості випадків залишиться кротам. Така моя думка.
    Ну а так мд то валить непогано. Хоча поки не покопав то ці тести , як спроба по фотографії визначити що тьотя на ній зображена, буде витворяти в ліжку, бажано пробувати в реалі.
     
  13. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    При нешвидкому масі,чує дальше.
     
  14. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Це не так)), тому на відео стараються махнути швидше , пару см в +, і рідко хто моделює реальний копарський мах. Хіба в блоці щось переналаштуєте для зняття відео про нешвидкий мах.
     
  15. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    1. Датчик ДД 26х30 см.?
    2. На якій частоті тестується МД?
    3. Яка ціна цього МД?
     
  16. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    22/28 см.10 і 17 кГц.А цінна при чому тут?Я для себе збираю,хобі в мене таке,зробити краще за оригінали.Щоб отримати вихлоп,потрібно вкладатись.І дешеве мясо,пси їдять.
    Покажу нешвидкі махи.
     
  17. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Ок, почекаю. Два види махів на одну ціль, ну давайте на 5коп ссср як еталон. Звичайний мах, так як би Ви водили рукою з штангою, і швидкий як зазвичай в відеотестах. Всі прилади що я тестив, видавали пару см в + при швидшому, побачимо як в Вас вийде.
    ПС Можете на ютюб канал, я підписаний то побачу.
    На Хілін теж, так щоб ніхто з вас не ображався ))
     
  18. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    solovey_2005, на відео не видно щоб ти перемикав частоту. Тож, на якій частоті ти тестував МД?
     
  19. starkon

    starkon Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    160
    Адреса:
    starkon...
    Только не Пластик 70!!!!
    Дешовая ПЕПА так воняет... нужно норм. отвердитель брать, но он стоит как смола...:D и датчики норм получаются.. но не для конвеера это удовольствие ...:D
     
    ARSENAL.UA подобається це.
  20. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Мне как раз настойчиво рекомендовали пластик 70, как нормальный и смывочный в последствии, если потребуется ремонт, другие мол хоронят наглухо, если сплошняком вскрыть.Хз короче где истина.
    Гуглил как-то в инете то от 71го да , плевались.
    Может Вы и правы, а может палёного прикупили.
    Он тарится в имраде, о космодроме не наилучшего мнения, как-то так..
    Да мне если по феншую то пол платы нужно перепаивать, начиная от 324 микрухи по входу и пошло поехало, Ну а есть что есть..Зато вот зимними вечерами не скучно ))
     
  21. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Вот тут металлизация не нравится, половины нету, может из-за этого балаболить без датчика? Там могу легко перемычку втулить, два кондера по 100n возле крутилки треша.
    Две вимы но одна впаяна подозрительно IMG_20201228_193945.jpg
     
  22. starkon

    starkon Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    160
    Адреса:
    starkon...
    Мной он (пластик 70)куплен там же.. но это акрил, что с него хотеть.. он способен напитывать влагу... на полиуретановый лак лучше обратить внимание.

    хотя справедливости ради все остальное купленное... на этой фирме(Имрад)за многие годы было отменного качества!!.Что микры для МД, что комплектуха для ремонта ЭБУ автомобилей.
    В последнем заказе опера ОР37 и ТLC2262 пришлось ждать больше недели, но ослик и генератор.. показал что оригинал..:beer:
     
    Cladotrix подобається це.
  23. starkon

    starkon Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    160
    Адреса:
    starkon...
    Да не переживайте, все будет норм. даже если ни чего лелать ..отмойте это место и усе.Балаболит не из за этого.. прибор любит качественную комплектуху и ее анализ перед запайкой и после нее.. продаваны этого делать не будут..Посмотрите на микры на пример на моей плате - все оригинал.
    Я год назад собрал такую плату для колекции.. все гуд качество платы норм..
    правда умники пытались типа упростить прибор..:Dисточник пит. замутить на лп2985...
    последствия были печальные... любит у нас народ лов дропы...:D
    Но ни чего платка прибора класно работает, правда там у меня на маленькой вертикальной.. собран норм . оригинальный источник пит.
    Есть у меня и собраная плата Маски 4 под корпус Кости Комана,если кому интересно могу показать.
     

    Images:

    IMG_20201228_201232_BURST18.jpg
    IMG_20201228_200648.jpg
    Останнє редагування: 28 гру 2020
  24. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Да я и не переживаю, просто колупаюсь, надо долепить и больше не лезть бо уработаю плату.
     
  25. starkon

    starkon Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    160
    Адреса:
    starkon...
    Да большей бы беды бы не было .. пришлете мне - востановлю за ...:beer: лиш бы время было.
     
    Cladotrix подобається це.
  26. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Спасибо за предложение:beer:, я делаю прорыв в мд строении, то пока не хочется чтоб Вы подглядывали на мои секретные разработки в пайке:oops:.:D
    Пока сам поколупаюсь. Вот блин понять не могу, гакнут ли мои наушники без штатного дополнительного последовательного сопротивления 270Ом что было на плате или нет..:rolleyes: Хочу просто воткнуть, вместо динамика но не пойму выдержат ли.. Такие , но сопротивление уже не 120, а 57 Ом примерно стало, перепаян кабель, и поставлен моноджек, потому так.https://www.kns.ru/product/garnitura-koss-sb-40/characteristics/Их характеристики до переделки, динамики вроде по 100Ом стоят.
    Задолбался сопротивления подбирать, тихие звуки на пределе захвата цели не слышно нормально. Если сопротивление таки надо то куда желательно воткнуть, в общий или сигнальный провод? В паралель нагрузочный могу поставить только постоянку, разрыв в гнезде убран. Будет отбирать зря мощность, мне не особо жалко, если ещё и звук улучшит, но хз какие номиналы при таком раскладе..