Металлодетекторы Golden Mask

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем XanteRR, 21 вер 2016.

  1. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    олександр володимирович, чи олександрович як вас там правильно, тести ви знімайете всеодно що по повітрі оскільки кожне відео із незакопаною ямкою
     
    Владимир Владимир 5 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    2. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    3. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    4. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
  3. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Не тупи,в незакопаній гірше чує.В затрамбованній + 5,+8 см.Яма вирізана БГ,при реальному пошуку я яму відкриваю.На тестах -Треш недокрученний,грунт зажатий :D.Якщо чогось не знаєш або не розумієш,мовчи !Не будеш мати вигляд ідіота.:D Да і залізниця від города 80 м -один прольот лінії 10 КВ.Всі кабелі звязку біля города.О і на одному відео є зарита 1 коп на 20 см,там 15 см по повітрю запас.
     
    Останнє редагування: 10 жов 2020
    neoPartizanUA подобається це.
  4. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.533
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    В какую сторону зажатый?
    Соловей, тебе ещё бы более корректно научиться выражать свои мысли и чувства - цены тебе не было бы!:D:beer:
     
  5. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    "На злодійові щапка горить" Це не я,Українське прислвя.:D.Федя розмірковуй логічно!Якщо на Масці вирізв яму взагалі,в яку сторону затиснувся грунт?:D Ці городи крутщі феріту торф з металолом,у вас таких немає,того і Маски у вас не шукають :D На ниньки надоїли .
     
  6. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    може я чогось не знаю чи не розумію, але мені здаеться що всі тести із незакопаними ямками не мають сенсу оскільки шукають у землі а не у повітрі, і яке відношеня повітряний тест із незакопаною ямкою може мати до реального грунту. бачив я уже тест одного ютуб блогера який показував глібину 50сантиметрів на копійки в той час коли там реально глібина до 30 сантиметрів.
     
  7. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    solovey_2005, на якій відстані, в повітрі, МД бачить 2 коп.?
     
  8. пацефист

    пацефист Obergefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    вінниця
    я не можу зрозуміти що спільне майе повітряний тест на копійки із реальним копом у землі, хто може дати чітку конкретну вичерпну зрозумілу адекватну відповідь?
     
  9. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Повітряний тест, це максимум по відстані на що може розраховувати копач, тому про нього й питають. Грунти у всіх різні. Наприклад мд по повітрю бачить ціль 30см, а хтось чеше що в грунті 35, значить балаболить.
    ПС Всім хто проводе тест. Махайте монеткою по првітрю з тією швидкістю, з якою можете зробити мах штангою, бо надшвидкий мах то понти для збільшення дальності зачепу цілі, і не мають нічого спільному з копом.
     
    avaks26, форт55 та Vl_service подобається це.
  10. avaks26

    avaks26 Leutnant

    Повідомлення:
    1.365
    Адреса:
    слобожанщина
    все тесты до одного места,копайте и находки будут,будете только тестить,находок не будет!
     
    Vl_service та Коваль Дмитро подобається це.
  11. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.533
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Соловей, я на своiй Масцi якщо вирiзав грунт - на яму аж не пискне, анi трохи! Нi, можна зробити щоб пищав на яму, а нащо? Шукаемо же не в ямах, а в грунтi?
    Шукають, та ще й як!!!:smile_12: Ще й Кротами-2 бавимося iнодi, пiд настрiй!:smile_12:,теж не ображають знахiдками
     
    Останнє редагування: 11 жов 2020
  12. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Під 40 см.1 коп за 35 см.Є перемотаний мною павук по повітрю ДД 22/28 обходить,на грунті працють однаково ,на дрібні низько-провідні ціллі
    У мене МД підпіскує від залізниці і кабелів звязку.Крім Магнумів (маю три) ніякі МД в руки небру,навіть 5+ :D.Нак скіфський Магнум чує на цілу лінійку з запасом , на обох крайніх датчиках.:D.Якщо буде час зніму кіно з копа.
     
    Vl_service та Хиля подобається це.
  13. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Я вважаю, якщо вже вирішили показати якесь кіно, то робіть це приблизно якісно. Всі постійно лишають площадку для задньої передачі... То ЖД недалеко, то трактори їздять, то грунт з залізом, то військова частина, то яма на метр бо викопав тільки що залізяку... З останніх відео бачу, шо прибор реагує на краї ямки... Дуже. Тому оператор і не робить широкі махи над нею. Получається що монета в ямці це сума двох сигналів. Яка ця сума буде то вже як налаштуєш прилад.
     
  14. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Более менее адекватный тест, нормальная Маска показывает 27 см в грунте на 1 коп советов.
     
    Petrkum Petrkum подобається це.
  15. Володимир84

    Володимир84 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    3.464
    Адреса:
    Слобожанщина
    Доброго дня камради, маю бажання придбати новий прилад, але як завжди муки вибору. Вибір став між Голден Маск 4ВД про та Голден Маск 5+ СЕ, або Голден Маск 6, чи може таки Хр Gold Maxx Power. Дякую!
     
  16. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Первый вариант, только ранних выпусков.
     
  17. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    TANKIST0168, Ти чув якісь лишні звуки крім корисних?Немішає мені залізниця,як і телефон.
    6-у Маску.Ранніх варіантів в оригіналі неіснує.Відео де з ДД-30,маска в раньому варіанті переоранна паяльником.
     
  18. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Знаю на одному прикладі, що ГМ 4про заводську не треба брати, краще саморобках і не від кожного майстра. Штанга телескоп тоже гімно ...
     
  19. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    По поводу залізниці не знаю, а телефони в режимі пошуку мішають коли в передньому кармані штанів. А лишні звуки над ямкою не чути бо махи не широкі... Не захоплюють краї ямки. Це на тому відео. Якщо знімати нове то хто зна, то вже ж нова постановка буде
     
  20. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Хлопці, без образ, та викопати ямку в штик це 5секунд, 5сек зняти скільки на рулетці глибини, ще 5секунд вкинути туди монетку і два рази шурнути ногою відвал, її заривши. На все про все з показом що мд не реагує на грунт і відсутній метал в відвалі нехай ще 15ть. Все відео можна вмістити в пів хвилини, з перекурами і пляшкою пива в 1 хвилину. Отримаєте максимально приближене до копу відео, захват з проходу на робочій швидкості, потім на швидшій з коротким махом , якою вибивають, вицентровують ціль, присутність чи відсутність глюків і тд. Замість цього серія відео то в ямці, то повітрю, гадання на кавовій гущі роками, то була реакція на ямку, чи не реакція, мінялась швидкісь маху, щоб замаскувати ту реакцію чи ні, суммується сигнал,чи не суммується і тд. Хто провтичує сигнал в відритій ямці, бо він пропадає, то вже суто його проблеми, треба було вичищати і перевіряти відвал. Бо з такими відео ви довго й нудно будете сперечатись, на що і як там реагував прилад. Якось так.
     
    seme44ka, Vl_service та makuha подобається це.
  21. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.533
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Та давно хотел так сделать, но когда приезжаешь на копъ - охватывает "золотая лихорадка":D, уже не до тестов...
     
  22. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.533
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    А датчик какого размера? Я 1 коп советов не закапывал, но закапывал на штык Фискаря(28см) 10 коп дореформу, моя Маска видела чётким цветным сигналом ещё и с запасом по воздуху в 3-5см с датчиком DD25. Это когда первый раз только собрал Маску, настроил на столе дома и поехал в ярок проверить глубину на низкопроводящую цель, мне понравилось!:smile_12:
     
  23. Katana_ua

    Katana_ua Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    357
    Адреса:
    Украина
    И так, ВНИМАНИЕ!!! Кто еще только осваивает прибор. Этого не увидел ни в одной инструкции, но попал на первом же выходе: прибор Голден Маск 5+СЕ. Но думаю это будет на любой 5 Маске. Когда значок заряда аккумулятора показывает что он пуст, но дает возможность походить еще какое то время (я так ходил минут 40) - то прибор как бы еще не выключается и не пишет (если он вообще пишет) что батарея на исходе, НО! он уже не работает корректно. Все загоняет в чернину-весь цвет там! и при попытке сделать баланс грунта, при первом каче прибора он начинает безостановочно пищать и гнать цифры баланса вверх без остановки. Это не проблема прибора, катушки или еще чего либо - это просто севшие аккумы. Следите за этим параметром ибо можно проходить часок в пустую... Если понимаешь что надо добить минут 15-30, а аккумы на исходе - убираем на одно два значения Повер Бокс - акум з пустого подымется на половину и даст возможность некоторое время походить адекватно!.
     
  24. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Щоб тема не пропала,продавати не маю що.
    :beer:
     
  25. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    :smile_9: , видишь как оно, смотреть не любишь такую лябуду, а снимать начал, только мало, давай фильмы по 30 минут., так лучше!
     
  26. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Там не лобуда,а реальні тести.На пів години потрібно оператора і ведучого наймати.А в мене тільки професійні піднощики під руками :D.
     
    Vl_service подобається це.