Металлодетекторы Golden Mask

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем XanteRR, 21 вер 2016.

  1. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Не твой датчик кроме одного прибора ни на какой не подходит! И не на одну маску не подошёл))) Особенный! :D:beer:
     
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Перевірені часом піни виробництва SHRXY - незамінний помічник на копі! Наявність такого девайса дозв...
      730 грн.
    3. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Видео немного устаревшее, но для того чтобы ознакомиться...
      950 грн.
    4. Пінпоінтер Gp-Pointer - апарат, який стане корисним як початківцям шукачів скарбів так і професіонал...
      600 грн.
    5. Данный корпус рассчитан для установки герконового выключателя (установлены магниты на поворотном кол...
      300 грн.
  2. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Как работает супер прибор возле помех! Ахи нужно и Ахи интересно)))) :beer:
     
  3. ru$l@n

    ru$l@n Feldwebel

    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Dnipro
    Бля 50 страниц та у меня датчик на пол метра берет .....та н хера он не берет ....о чем реч хз..и так по кругу
     
    makuha, Heavenhellboy, BART28 та 2 іншим подобається це.
  4. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Дивись кіно,не читай
    :D
     
  5. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Абы так все кино показывали а не просто читали, было бы понятней ку кого какая Маска))) И сопоставлять что должна быть где то лучше моей))))
     
  6. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Там хоть сантиметры на бумажке правильные нарисованы, или китайские? Китайцы когда-то писали на своих магнитолах 1500W PMPO, а на выходе стояла одна-единственная TDA2003 с выходной мощностью в 4-5 нормальных Ватт, не китайских:D
     
    BART28 подобається це.
  7. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Динарік по воздуху 25-27, та в мене в землі глибше бере...:D
    Причом з дд20.
     
  8. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Должен быть ровный треш , прибор не должен самовозбуждаться , резисторы не должны на пальцы реагировать, провод катушки не должен на пальцы и щелбаны реагировать, датчик не должен плыть как в Масках бывает , и много других факторов которые по ходу поиска выскакивают))) :D
     
    Petrkum Petrkum, роман25 та ru$l@n подобається це.
  9. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Нове,серіал
    .
     
  10. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Пани товариші,Finita :D
    :beer:
     
    neoPartizanUA подобається це.
  11. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    Вопрос -

    Голиаф от Маск4 можно на Сикер поставить или нет?
     
  12. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    можно, если настроить под датчик блок!
     
  13. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    Спасибо((
    так и думал((
     
  14. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Кіно в котрому,ароматниця на глибинні 5-7 см,саморіз зверху. Аля Нел Торнадо
    :beer:
     
    Maus M та Vl_service подобається це.
  15. Sound of Sirius

    Sound of Sirius Gefreiter

    Повідомлення:
    44
    Доброго дня. Придбав на днях GM6. Ніколи раніше не користувався масками. Поки "ні...я не понятно, но очень интересно". Ще не було нагоди нормально вийти на коп, виходив тільки на 20хв. тест в лісопаркову зону. Незвичні для мене параметри налаштувань. Немає якогось прямого аналогу чутливості, тільки якісь дотичні. З того що зрозумів, важливо задирати треш повище, наскільки дозволяє локація, бо глибини не буде. PBOX - 3 положення: low, medium чи high, особливої різниці не помітив. А ось boost дуже змінює ситуацію. По параметру DISC. DEPTH взагалі все мутно. Трохи почитав про нього, але на практиці його роботи не побачив. Дуже дратує відсутність загального регулювання гучності. Є тільки окремі регулювання для чорного і кольорового металу. Ставиш гучність кольору на високі показники - чути нормально слабі сигнали, але коли під катушку попадає щось біля поверхні, то можна оглохнути (особливо в навушниках), знижуєш гучність кольору - не чути тихі сигнали.
    Порадьте, хто користується 5 чи 6 масками щось по налаштуваннях, бо я поки не можу зрозуміти, чи достойний прибор я придбав.
    Шкода, що не знаю особисто жодного камрада, бо було б цікаво потестувати з іншими мд. В мене була ася250 з різними датчиками, x-terra 750, deus з кількома датчиками, і ще донедавна equinox 800. Такого не розуміння налаштувань в мене не було з жодним з них.))
     
    Бек, Heavenhellboy, vitalik 981 та 3 іншим подобається це.
  16. WiСKed

    WiСKed Oberschütze

    Повідомлення:
    41
    Доброго дня, можетткто знает, есть ли возможность купить где то плату передатчика для беспроводных наушников. Сами уши есть (остались от старого прибора), а передатчика в приборе нет.
     
  17. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Учитесь пользоваться Гуглем. Вот, например. https://www.olx.ua/obyavlenie/modul-fm-peredatchika-IDHgzJD.html?sd=1#36872b1855 Или возьмите готовый трансмиттер, их там валом.
     
  18. WiСKed

    WiСKed Oberschütze

    Повідомлення:
    41
    А разве в голден маск фм передатчик? У меня наушники от ГМ 4про WD. И там, насколько я помню, в батарейном отсеке впаяна плата передатчика.
     
  19. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Я не знаю, какой передатчик в ГолденМаск. Узнайте, на какую частоту у вас наушники и см. предыдущий пост, например вот вам 433,92МГц: https://sxema.com.ua/p787085419-mod...gkMPZNEGodWOJMZe5ZyAa9AkkypOny9EaAr8fEALw_wcB
    Ищите, да обрящете.
     
    WiСKed подобається це.
  20. WiСKed

    WiСKed Oberschütze

    Повідомлення:
    41
    Вот такого плана передатчик. забивал в гугл маркировку, ничего не дало.
     

    Images:

    257429_1512415029.jpg
  21. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Эта плата содержит стереоусилитель класса D AC3101 и чип Блютуз 2,4ГГц.с возможностью управления внешними устройствами и взаимной подстройки CC8531. Ничего похожего в виде "деталек" вы не найдете. Посему решать озвучку по радиоканалу рекомендую другими, более доступными методами.
     
    WiСKed подобається це.
  22. WiСKed

    WiСKed Oberschütze

    Повідомлення:
    41
    Ясно, спасибо большое!
     
  23. Sound of Sirius

    Sound of Sirius Gefreiter

    Повідомлення:
    44

    Зняв от таке відео по GM6. На жаль не вдалось протестувати на більшу кількість цілей, та й по налаштуванням я не спеціаліст. Але, що вийшло, те вийшло:beer:
     
    Motohobiman, grantis та ysabxe подобається це.
  24. alexzander

    alexzander Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    Ягорлык
    Выехали на новую поселуху, взял я свой гм 5+се, попытать счастья еще раз. Ходим значит, сподвижники подымают кольца, монеты, а я йух. Кинул его в машину, взял свой старый добрый сорекс и по тем же местам поднял динарий, након и колечко. Так что дерьмо эта болгарская шайтан машина.
     
  25. grantis

    grantis Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    232
    Адреса:
    Галичина
    Фото налаштувань будь ласка з якими ходили.Таке в принципі неможливе,маска 5+se прекрасно бачить такі речі.