Металлодетекторы Golden Mask

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем XanteRR, 21 вер 2016.

  1. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.005
    Адреса:
    Полтавская обл.
    А щоб показати який тихенький МД його треба до не можу закрутити так же ж діду? А коли показати як далеко бере то трошки вправо.... Яка різниця так же ж.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    2. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    3. Пират состояние класное ,комплект на фото
      1000 грн.
    4. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного микропроцессорного металлоискателя Trac...
      160 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного металлоискателя пират (SMD) преимуществ...
      70 грн.
  3. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Ти справді тормоз?Грунт і Треш,підлаштовуться під грунт,і діскрім також.Як ти думаєш для чого ті регулятори вивели на передню панель.Хоча судячи з твоїх повідомлень,робити це тобі нічим :D
     
  4. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.005
    Адреса:
    Полтавская обл.
    А ти не тормоз? Чому тест по воздуху на динар показуєш не на ходових налаштуваннях? Аби показати як далеко бере?
     
  5. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.005
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Дідусь розтормозюсь. Люди знімають відео на дальність. Показують як відлаштовуються від феріту. А в тебе "самокрутка" навіть до грунта не доручена якщо зрівняти з другим відео. Або ж на другому відео в тебе грунт аж до феріту докручений. Але ж це добре правда?
     
  6. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    TANKIST0168,накрути свою СІКЕРУ куди хочеш,покажи 30 см :D В наступному відео,я тебе назву як ти заслуговуєш,кілька разів :D.І покажу що все без фокусів.На недільку командировочка організувалась,потерпи.Я ж невинен ,що тебе .... ,не тих слухав :D
     
    Останнє редагування: 8 жов 2019
    Владимир Владимир 4 подобається це.
  7. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.005
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Потерплю. Називай як хочеш... На тебе ж ображатися то гріх на душу брати. Багато хто підтвердить.
     
    Рослабон та Balderburg подобається це.
  8. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Панове, на мене часто ображалися, що баню за сварки - ну то підкажіть, як інакше перевести вашу дискусію у конструктивне русло? Якщо у вас зворотній зв'язок зірвало і понесло у самозбудження, доведеться знову трохи полютувати - будь-який пост з переходом на особистості та з оцінками розумових здібностей опонента, який з'явиться нижче мого - прямий квиток в бан. І щоб без образ.
     
    Рослабон, Balderburg, Чкалов та 6 іншим подобається це.
  9. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Wolfgrey,Доброго дня.Його надурили а мене робить крайнім. TANKIST0168 Ти сам напрошуєшся.І так ціль вибираєш ти.Умови ті самі. 20191008_155117.jpg Все знайденне де " нічого тут немає"
     
    makuha подобається це.
  10. batona

    batona Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    197
    Адреса:
    Сумы
    Данная тема всегда отличалась повышенной агрессией, несколько раз отписывался, не выдерживая этого срача. В родственных темах намного спокойнее и позитивнее. Видно маска прибор агрессивный - не могут люди спкойно говорить.
     
    Balderburg, Maus M, Petrkum Petrkum та 3 іншим подобається це.
  11. ser1987

    ser1987 Feldwebel

    Повідомлення:
    279
    Адреса:
    г.Синельниково
    Хорошие у Вас места ,у меня за шесть лет одна пряшка по ЧК попалась, долго думал как она у моих краях оказалась)))
     
    Petrkum Petrkum та makuha подобається це.
  12. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    ser1987,У нас часи раніше були кращі,місця вбиті в .Я пять років тому,за годину назбирав 27 денаріїв.Недалеко від тієї пряжки десь ще має бути їх багато,і не тільки їх.Фібулу знайшли у лісі,через рік за пару кілометрів від фібули,знайшли поселення.ГУГЛ на допомогу.:beer:
     
    Vl_service, evgeny***, makuha та ще 1-му подобається це.
  13. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.005
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Добре. Хто і як мене надурив? Я прибор не купував.
     
  14. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Сам зліпив?Вчасно я зупинився надавати інформацію,по напрацюваннях МД.Недільку буду відсутній.Буде цікаво,побачити що понаписуєте :D
     
  15. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.005
    Адреса:
    Полтавская обл.
    А що я досягну завдяки тим "напрацюванням"? 40см на динар в грунті? Це не можливо. А під 30см а грунті в мене бачить. Достатньо я думаю. На ЧК поселенні на 30 см я його не пропустю. На дуже засміченому можливий пропуск.
     
  16. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Что бы там не говорили, а Predator III ищет и глубоко видет цели. Никогда не бросит в черное толковые вещи. Менять нет смысла ни на оригинал ни на что-то дороже :oops: находок больше не станет. Убеждаюсь уже не в первый раз. Видео будет позже.
    Capture+_2019-10-09-19-29-13.png Capture+_2019-10-09-19-29-40.png
     
    Рослабон, vanos16, Vl_service та ще 1-му подобається це.
  17. WiСKed

    WiСKed Oberschütze

    Повідомлення:
    41
    Перстни и копейки и маска не кидает в черное. Вы покажите с оловянистыми сплавами. И да, тут не тема предаторов.
     
    yuraura подобається це.
  18. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Обычно звук чистый, иногда нужно проверить ногой (снять слой земли) если глубоко может еле подхрипнуть, а тема да немного не туда)
    IMG_20190915_201811~2.jpg IMG_20190903_153539.jpg IMG_20190827_131005~2.jpg IMG_20190828_172605~2.jpg IMG_20190827_125726~2.jpg IMG_20190830_143317.jpg
     
    Останнє редагування: 9 жов 2019
    Vl_service подобається це.
  19. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Подхрипывает так же как и на крупные железки?

    Вопрос к пользующимся болгарскими Масками, сделанными в Болгарии - часто ли Маски подхрипывают на глубокие цели из бронзы и золота?
     
  20. Vl_service

    Vl_service Feldwebel

    Повідомлення:
    424
    Адреса:
    Poltava, Ukraine
    Та не должна она подхрипывать. Дискриминаторы закручены на максимум в приборе. С одной стороны - хорошо, а с другой - эффект сноса глубоких цветных целей в чернину на предельной глубине обнаружения (особенно на тяжёлых грунтах)
     
  21. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Подхрипывает так как на фольгу немного, когда глубоко очень, сигнал слабенький но различимый цветнины с подхрипыванием, обычно снятие слоя ногой помагает и хрюхрю пропадает. Украинская маска правда
     
    Останнє редагування: 10 жов 2019
  22. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    ysabxe, где находится точка вырезки кусочка сигаретной фольги, и в каком положении регулятора Дискрим подхрипывает мелкая глубинная бронза?
     
  23. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Фольга режется 1х1 см на 2. На 2ке чаще всего хожу кусочки фибулы так себя вели на глубине см 15-17 в грунте, на воздухе при проверке такого не наблюдается
     
  24. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.005
    Адреса:
    Полтавская обл.
    В общем у знаменитого Циклона 30см. на динарий не получилось (тему прочитал) , а у нашого Соловья уже под 40...
     
    Рослабон, hitman, makuha та 4 іншим подобається це.
  25. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Походу Александр придумал метод обойти грунт и добавил туда векторную вырезку с новым алгоритмом вычисления динария геомагнитным радаром встроенным в какоето секретное место, боюсь представить даже какое :)
     
    Рослабон та makuha подобається це.
  26. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    В усилителе звука маски электронная регулировка усиления, там регулятором громкости устанавливается режим работы усилителя
    Та вы шо???:eek::D Любой резистор в обвязке транзистора - это уже ООС, а если параллельно резистору ещё и конденсатор стоит - то уже имеем частотно-зависимую ООС, формирующую нужную АЧХ и ФЧХ
    Никто Nikko10 не стыдил, он сам выложил, причём не на МД4Ю, а на Паяльнике. Мало того, я с Nikko10 дружу, встречался в реале и периодически созваниваюсь. А вот вы, Хиля, только на словах свои приборы рекламируете, а не то что разводку, а даже схему выложить не хотите
     
    Vl_service подобається це.