Металлодетекторы Golden Mask

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем XanteRR, 21 вер 2016.

  1. makuha

    makuha Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    568
    Адреса:
    Скіфія
    Выходит у болгарской фирмы деградация. Или как писалось выше,умышлено давят 4 маску.
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    2. Доброго дня. На продаж котушка деус Х-35,(элiпс) з балансиром. 7000грн. 0686894841 Юрiй
      7000 грн.
    3. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    4. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
  3. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    makuha Ніхто нінакого нічого не давить.Пройшла рекламна акція,Ще 2015 року попала маска котру налаштовували.Далі ліпили до 18 року на нормальній комплектаціїї.Після СМД.Бабло перемогло зло.Зло в 22 -25 см,на денарій :D.Це щоб мені більше залишалось в землі.
     
    makuha подобається це.
  4. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.566
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Из говна, вестимо........
     
  5. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Схоже що саме вас наї... болгари! Нас не найо... якщо маска оригінал працює гірше ніж Predator! Знахідки є з глибини 30-35 см, діставав монети і кільце, динарі витягує 27 см. В вас краща ось і все. Не можете робити людям прибор чи не хочете то що ми можемо зробити звичайні копарі? Слухати ваші коменти і ходити з дрючком по полю?
     
  6. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.566
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    С DD25???? Соловей, ты сказочник однако.....
     
  7. makuha

    makuha Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    568
    Адреса:
    Скіфія
    Тож, якщо купувати болгарську маску,то рік випуску повинен бути до 2018 року?
     
  8. Хиля

    Хиля Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    Украина
    Мабуть у Вас були підробки. Я поставив TL074, куплену в Імраді, на плату від Никко. Отримав в місті 39-40 см. на 5 коп. Ставив мотороловські мікрухи з біполярними на вході, і отримував менш чітку дискримінацію глибинних цілей, хоча треш був тихішим.
    Да, я грамотный человек, и мне не стыдно такое писать. А Вам не стыдно не понимать, что у Маски в звуковой части транзисторы работают без ООС? :) Во входном усилителе, тоже, практически без ООС. o_O
    Да, Николай Иванович, заплатил за разработку платы, а форумчане на мд4ю, начали его так активно стыдить за то что не выложил разводку, как Вы в данном сообщении, выпрашивать разводку и ругать, что он не выдержал травли, и добродушно выложил разводку. Особо отличились в травле, SKIF-2020 и andrehaha.
    Я лично, ничего не хочу выкладывать, в основном, из-за этих двух граждан. Они уже достали маразматическими придирками. Нпример, человек не отличает ООС от динамической нагрузки, и давай строчить насмешки. Это ещё далеко не самые тупые "наезды". Так что не деньги - главное препятствие, а хамство некоторых.

    Плату разрабатывал не Никко. Разработчику неоднократно писали, что нужно исправить, а он почти всегда посмеивался над советами, или относился к советчикам, как к дурачкам, и всёравно делал почти всё, по-своему.

    makuha, ДД30 см. виграє у ДД 25 см., тільки в тестах на глибину. При пошуку, її доводиться тримати трохи вище ніж ДД-25, і нею не можна так швидко махати як ДД-25 см., тому вона була менш врожайна. Я провів багато тестів таких датчиків на "маскоподібному" МД. При пошуку завжди вигравала ДД-25.
    Якщо є бажання, можете почитати тему "Грифони". Там я писав про результати та методику тестування. ( https://reibert.info/threads/grifony.1047984/ )
     
    batona, makuha та ysabxe подобається це.
  9. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Хиля,Я тебе не чмирю.Не пиши дурниць.Якщо ти такий грамотний,і fedya_valki то повинні знати,на високій частоті,ефект діаметра датчика не спрацьовує, на грунті.Є кілька умов, щоб Маска,повітря- грунт,працювала 1:1.Правильний!Датчик ДД-30,має більшу площу сканування на 2 см,і ні на один см глибше.Розмір не має значення,важливіща форма.Усім гарного дня!
     
    ser1987 подобається це.
  10. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Какая форма датчика оптимально подходит под Маску? Дело в том что сейчас у меня на приборе стоит Марс дискавери, как бы датчик меня устраивает по всем параметрам, стабильный и глубокий датчик, но хочется что то универсальное, что бы по пляжу тоже можно было ходить, думаю поменять на Нелл хантер, там форма как раз заточена под пляжный поиск и поиск на замусоренных местах, что посоветуете, если что можно в личку.
     
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Geber Аля СЕФ 25/30 універсальна.Всі інші,під умови пошуку.СЕФ ,на грудастому поллі,хочаби реагує на цілллі.По рівних і вологих полях,всі працють.Експерементував минулої осенні.Зачіпив ціль в грудках,і поміняв пять датчиків.:D.
     
  12. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Я ж коли казав що катушка такої форми універсальна і викладав картинку, то Ви сказали що то замануха для лохів щоб купляли побільше датчиків))) і різниці нема.
     
    makuha подобається це.
  13. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Cladotrix,ще Нексус,,і Дельта існує, кільце,я їх не пробував на полях.Різниці не має при ідеальних умовах.Розмір і форма,на Масці, впливає на його шумність .Плщу сканування ДД-25/30 знаєш ?:D
     
  14. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    ))) Не запутуйте мене. Кільце для дискріму найкраще.
    Тай що що площа сканування? Ну швидше з 25/30 бігати ніж з дд25, а глибина однакова як і їх ширина. Тим більше що Ви ж і писали що розмір датчика в масці не критичний. То виходить що катушки з формою обмоток не овальною чомусь не справляються. Чому? Мабуть грудки сліплять. Давайте признавайтесь)))
     
  15. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Cladotrix,компаратори для діскріму краще.:D Розмір не безмежності,враховуй частоту.Прикрути Голіафа,або 12"/15" на 18 кгц,останній був у мене.На 13 кГц-ах,можна робити спроби щось шукати.
     
  16. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Понял, а что вы скажете по глубине? 20см в чернозёме на 1 коп советов с датчиком Марс дискавери, это норма или прибор способен на большее?
     
  17. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.860
    Адреса:
    Україна
    Не лякайте мене компараторами)), я таких слів не знаю. Давайте розмірковувати логічно, Ви чіпляєте ціль 25/30, перепровіряєте її 5ма іншими котушками, не бачать. Ви шо там в полі міняли компаратори?)))
    Значить шо, тупо не бачать бо їх щось сліпить. Що може сліпити? Ну мабуть їх форма якась не така.
    По ідеї ж на 25/30 грунт повинен більше давити ніж на дд25? У першої більша площа, для впливу грунту, за рахунок чого тоді вихватила ціль? Залишається форма обмоток. В метелику овал, в інших з вуглами.
     
    makuha подобається це.
  18. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Я діскавері,не тестував.З ДД-32 лімес(вбитий) чула в минулому році 25 см,з запасом,одна копійка по памяті 22 см в повноцінному шурфі.денарій закопав років 5 тому.до минулої осенні ще ніхто не знайшов.Знайшов спосіб тестувати МД без полігонна.
     
  19. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Один раз,фаза давить грунт на Масці.Де саме промовчу.:D.Тупо бачать усі датчики,но тупо.Думаюз за площі сканування,всетаки чіпляє.Можливо струм В/М трохи інший,я незнаю,або не скажу :D
     
  20. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Ну теперь все более менее ясно, а то думаю гадаю правильный у меня прибор или нет, кстати, ту копейку ни один прибор так и не взял на 20см, а их было 4 штуки, приборы фирменные которые пользуются спросом у камрадов, не буду называть какие именно что бы никого не обидеть.
     
  21. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Правильній Масці на низькопровідні ціллі,по глибині виявлення альтернативи поки що не бачу.Шукав вчора за ....,почав збирати шмурдяк за ним,він обідився.:D.Да дві монети по 1 коп знайшов,глибоко лежали.черняхи загубили :D
     
    Geber подобається це.
  22. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Соловей. Вас не понять. То у Вас 40см то 25см с запасом. Но так любой Сикер видит. Так Вы получаеться флуд разводите в теме или как понимать?
     
  23. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Объясните вот эти Ваши посты. Или воспринимать это как флуд?
     
  24. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Тобі це неданно.Відповідь на іншому ресурсі це підтвержує.Різницю в датах розумієш?Минула осінь,і ця осінь,це три дні тому було :D.Виходить що ти флуд розводиш,чи я помилився?
     
  25. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.008
    Адреса:
    Полтавская обл.
    А тобі дано? На відео (Маска з ДД-25)
    з 40 на динар і відео (Так має працювати Маска 4)
    реакцією на грунт треба було хоча б грунтбаланс одинаково ставити.
     
  26. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.916
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Для тих хто тупить не подитче!На різних ділянках поля,хатніх плямах,для максимальної ефективності пошукових характеристик всіх МД,де є така можливість,грунт потрібно підлаштовувати :D.