Металлодетекторы Golden Mask

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем XanteRR, 21 вер 2016.

  1. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.308
    Адреса:
    Украина
    Прийомну котушку підключити до роз'єму під мікрофон у ноутбуці.
    Не всем так удобно подключать. Я на форуме вычитал совет что можно взять наушники и подключить в разъем для микрофона. Наушники кладем на датчик. Единственное что нужно чувствительность микрофона отрегулировать. Есть вариант что 18 кГц может не заработать но 4-8-12 точно работали.
     
    Kut'anyn подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    4. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      5999 грн.
    5. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
  3. PAV81

    PAV81 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    307
    Адреса:
    Житомирская обл.
    Щоб визначити частоту приладу підійде такий варіант. Щоб побачити перешкоди то наушники нічого не покажуть, хіба що від старого телевізора ( від кінескопа) 15.6 кГц. Собі колись намотав з кабеля витої пари, розпущеної на окремі жилки, з того що було. Довжина витка 85см, опір 7 Ом, кількість витків не пам"ятаю. Припаяв штекер який потрібен для входу.На Квазарі АРМ всі гармоніки навіть видно.
     
    Останнє редагування: 16 бер 2024
    Travesil подобається це.
  4. Latika

    Latika Gefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    Україна
    Можливо хтось має катушку до маски 4 на продаж?діаметром до 30...
     
  5. Latika

    Latika Gefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    Україна
    11-13 дд
     
  6. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.773
    Може така підійде з мого 30 см ?відео в продажі катушок
     

    Images:

    IMG_20240325_113721_845.jpg
  7. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    647
    Адреса:
    подолье украина
    Вітаю товариство.Цікаво почути враження від власників катушки Fighter s 9.5 дюймів.Придбав собі таку і сьогодні спробував в полі.Був вражений її роботою.Супер стабільна.Від грунтах відлаштовується чітко.Розділення на висоті.Витягнув хрестика мідного погнутого обок великої залізяки.Обок ходив камрад з траціаном і пауком 12.Спецом перевіряли сигнали.Файтер на мою думку навіть чітче відпрацьовував.Маю Fighter s 13.....Але 9.5 сподобалась навіть більше.
     
    Wiking730 подобається це.
  8. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    647
    Адреса:
    подолье украина
    У підтвердження своїх слів що маю з чим порівнювати добавлю фото свого арсенала..... ВСІ катухи працюють відмінно.Час від часу в залежності від місця беру той чи інший прилад з відповідною катухою ....Але навіть на цьому наборі файтер 9.5 сподобався навіть дуже.....
     

    Images:

    IMG_20240420_160650.jpg
    Wiking730 подобається це.
  9. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.805
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    У Вас 4 Pro чи 4 WD Pro? Файтер адекватно працює на обох частотах?
     
  10. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.773
    По фото маска 4 стара і 5+
     
  11. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    647
    Адреса:
    подолье украина
    Стара 4 в старому корпусі (не про).У відмінному стані.Чкраз з нею пробував файтера.Працює ідеально.І ще 5+се
     
    Wiking730 та fedya_valki подобається це.
  12. Latika

    Latika Gefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    Україна
    Ви щось перебільшуєте)))ви ще не знаєте що таке важкий грунт,важкий грунт це грунт на якому відстроїтись не вийде..тільки на ямку..і то з чуйкою не вище 8,з трешом не походиш бо навіть на 8 ідуть спрацювання об грунт..як і з маскою так і з сікером...перевірено!а тих 30 см на 1 копійку у "важкому чорноземі" нереально)))ви щось казки розказуєте!)
     
  13. Latika

    Latika Gefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    Україна
    Особисто закопував 3 коп на 30 см вже два роки,на важкому грунті..дві маски 4,5 se ,Ред голд,сікер... на треші з файтером смарт ледь брала..з 32 на 38 чуть впевненіше..з проходу майже нереально зловити..а тут 1 коп з 30 см у важкому чорноземі:D
     
  14. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.773
    Якщо хімією не вдобрений чернозем то може на 30 взять якщо 33-34 по воздуху.
    Я тільки раз попав на чорнозем з добривами, на ньому робили тільки мінелаби. Маска робила з такими ложняками, як будто ведро розсипали камней тих що на печищах двойний звук як фериту дають. Це було дуже фіговово, голова боліла пипец от тональностей в навушниках.
     
  15. Latika

    Latika Gefreiter

    Повідомлення:
    105
    Адреса:
    Україна
    Та ні,в моєму випадку на моєму грунті,в чорноземі таке не реально,клади любі катушки чи накручуй прибор до срачки..в мене ваша катушка підійшла ідеально...показники бачили при вирізаному феріті..закопаних 3 коп на 30 см ледь ледь..і це я знаю де вона закопана,і тільки в притик грунту ледь чути односторонній тихий сигнал...а з 1-єю копійкою там просто без шанців...грунт важкий чорнозем,крути що хоч клади любі катушки ..тому коли пишуть що витягують 1 коп на 30 см у важкому чорноземі то це казка чистої води...
     
    Останнє редагування: 22 кві 2024
    bva1971-71 подобається це.
  16. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.805
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Огляд GM7 від чехів. Перекладено гуголем трохи коряво, але суть зрозуміла. Букв багато , тому під спойлером.
    [​IMG]

    Восени з'явилася новина про нову Сімку від Golden Mask, тому мені відразу було цікаво її протестувати. Перші звіти припускали, що наступник Six матиме розширені частоти, а також бездротову котушку. Щось Сімка зробила, а щось ні.

    Перше враження
    Прийшов детектор, і я був дуже здивований розміром коробки. Чи можливо взагалі вмістити весь детектор у щось таке маленьке? Так, це можливо, навіть у версії WS з бездротовими навушниками. Після розпакування я помітив, що в пакеті є кілька новеньких речей. Новий вал, бездротові навушники та котушка Fighter 24см. Стрижні валу зроблені з нової сітки з вуглецевого волокна, а замки більші та міцніші, ніж у попередній моделі. Оздоблення та дизайн дійсно приємні, і я думаю, що це один із найкраще зроблених валів на ринку. Нові замки мають іншу внутрішню конструкцію, вони більше не складаються з двох сегментів, які фіксуються на планці, а лише з одного круглого кінця, який кріпиться до верхньої частини внутрішньої планки. Наслідком цієї модифікації є те, що структура має краще наведення з мінімальним люфтом. Великі замки легше послабити або затягнути навіть у рукавичці, і немає спонтанного послаблення після дня пошуку, навіть якщо повністю витягнуто. Нові вкладиші замків також мають одну незаперечну перевагу, а саме те, що ніщо не відпаде спонтанно і нічого не загубиться під час розбирання. В іншому випадку зберігання абсолютно чудове, а повна шпуля Fighter 24 см має лише 63 см, що навіть менше, ніж у нової Manticore.

    Ще одна новинка в комплекті – бездротові навушники, які управляються чотирма кнопками та одним поворотним колесом. Я опишу кнопки та їх функції. Елементи керування розташовані праворуч у самому низу – це поворотна ручка, за допомогою якої ви регулюєте гучність. Супер розмір, вам навіть не потрібно знімати рукавички. Зверху розташована кнопка для тимчасового припинення передачі звуку від детектора до навушників, за нею кнопка ON-OFF, кнопка відповіді на дзвінок і остання кнопка сполучення. Оскільки я не отримав інструкції до детектора, я спробував усе методом проб і помилок, і, незважаючи на те, що вибрав ту саму процедуру, що й, наприклад, Equinox, сполучення з моїм мобільним телефоном не вдалося. Тому нічого не залишається, як чекати точних інструкцій від Golden Mask. В іншому навушники зручні з хорошою підкладкою на вушних раковинах і верхній частині арки. Усе міцно та добре регулюється, я просто вважаю, що звук дуже пересилений.

    Тепер до самого детектора
    Було трохи неприємно здивовано, коли виявилося, що в батарейній коробці немає класичного систейнера для десяти акумуляторів, а лише три більші батареї, підключені до детектора. Тож тим, хто звик мати в рюкзаку запасний систейнер, просто не пощастило. Ви не можете замінити батарейки в польових умовах.

    Нові батареї мають досить тривалий термін служби, а також швидко заряджаються, а зарядний пристрій входить у комплект.

    Під час тестування я ходив із увімкненим дисплеєм і налаштуванням P. Увімкніть батарею Hight, і через вісім годин батарея все ще показувала третину своєї ємності, тому реальний термін служби складає дванадцять годин і навіть довше без підсвічування.

    В іншому випадку детектор був оснащений новою котушкою Fighter 24 см у моєму випадку. Котушка дуже легка, всього близько 409 г разом з кришкою, а з новими меншими батареями весь набір ідеально збалансований. Однак котушка не бездротова, як подейкують, а дротова. Нова котушка має кабельний вхід по-іншому, і він знаходиться під невеликим кутом ззаду. Чесно кажучи, я не зрозумів, чим це рішення краще за старішу Spiederka.

    Розміри блоку електроніки залишилися такими ж, як у попередньої моделі, збереглося таке ж розташування кнопок управління та трирівнева система управління. Сімка повністю відмовилася від налаштування контрастності екрана, як це було у випадку з GM SE plus. Однак невелика зміна все ще існує, і її можна зробити після ввімкнення живлення детектора. Після ввімкнення живлення та звіту про Golden Mask і балансування ви можете коротко натиснути «Вимкнути», щоб увімкнути підсвічування. Потім ви двічі коротко натискаєте клавішу on off, щоб вимкнути дискримінаційну нижню шкалу, а тепер просто довго утримуйте мінус або плюс (лише дві секунди, щоб вимкнути дискримінацію). Відбудеться невелике коригування контрасту: мінус стане сірим, а плюс – насиченим із відтінком фіолетового. Це лише незначне коригування, але це корисно знати.

    Опис функцій
    Функція Menu ідентична попередній моделі і використовується для швидкого включення і пошуку без складних налаштувань. На Шістці було чотири програми: Монета, Реліквія, Золото і Пляж. Для сімки є Field, Park, Gold і Beach. Я не знаю, що спонукало виробника змінитися, але, на мій погляд, старіший опис здавався кращим і більш описовим щодо того, що знадобиться знайти.

    Індивідуальні програми_заводські налаштування
    Поле: частота 14 кГц, P Box-Medium, пороговий сигнал-90, Audio-30, Disc-2tone, Disc Depth-10, Boost-4, Sound IR.volume 6, NF.volume 8, IR.tone 0, NF tone25 , Режим GB.FX, GM.stab.off.

    Парк: Частота -24 кГц, P.Box-Medium, Пороговий сигнал-90, Audio-30, Disc-2 tone, Disc Depth-14, Boost-4, IR.volume 8, NF.volume 8, IR tone 0, NF тон 25, режим GB.FX, GM.stab .off.

    Золото: частота - 44 кГц, P.Box-Medium, пороговий сигнал -80, Audio -30, Disc 2 tone, Disc Depth-12, Boost-3, Sound IR.volume 8, NF.volume 8, IR.tone 0, NF. Тон 25, GB.Fxmode, GB.stab.off.

    Пляж: Частота - 4 кГц, P.Box.-Medium, Threshold signal-80, Audio-30, Disc 2 tone, Disc Depth-11, Boost-11, Sound IR.volume 6, NF.volume 8, IR tone 0, NF тон 25, режим GB-FX, GB.стаб.

    Нові вдосконалення - зміни в новій версії
    Старша модель GM 6 використовувала три окремі частоти 5-15-30 кГц. Сьома версія має чотири частоти, а саме 4-14-24-44 Khz. Більший діапазон частот дозволяє краще налаштувати детектор у різних умовах. Наприклад, нова частота 44 кГц ідеально підходить для пошуку невеликих коштовностей.

    Ще одне суттєве нововведення – налаштування детектора. Раніше існували ручна, автоматична та ще функція ГБ. Ви не знайдете значення GB у Seven, і його замінив режим GB.FX. Усі заводські програми знаходяться в режимі FX, де розстроювання детектора є фіксованою (автоматичною) у цьому режимі, і вам просто потрібно увімкнути детектор і йти. Він повністю автоматичний, як, наприклад, з Zeros, де вас ні про що не хвилює, просто ввімкніть детектор, і він налаштується сам без накачування. Однак цей режим трохи виходить за межі вашого діапазону. Інший варіант - GM-ручний і налаштування детектора відбувається класичною прокачуванням і пошуком кнопками плюс і мінус місць, де детектор абсолютно тихий. Останнім є GB-auto, який є не автоматичним, а скоріше напівавтоматичним, оскільки вам потрібно накачувати, доки детектор не попередить вас звуковим сигналом і словом Auto GND Complite, що ви розстроїлися. Цей варіант мені найбільше подобається, він також дуже швидкий і точний. В іншому випадку для всіх програм GB.stab увімкнено, лише для програми Beach він увімкнено. Це тому, що передбачається шукати у мокрому піску та солоній воді.

    Ще одне незначне коригування — тональна роздільна здатність. У той час як Six раніше використовував діапазон від 0 до 30, Seven має лише опцію від 0 до 25. В іншому випадку детектор використовує роздільну здатність цілі, використовуючи спектр VDI, який є графічним зображенням цілі, а також ідентифікатор цілі, який це ідентифікаційний номер, присвоєний цілі з певною провідністю. Нижній графік використовується для позначення та зсуву цілей, щоб детектор позначив їх глибоко, як залізо, або високо, як бажану ціль. Стандартні параметри: від -22 до 0 для праски та від 1 до 87 для кольору. Великі срібні монети досягають максимального значення ID 87.

    [​IMG]

    Власний досвід
    Детектор можна використовувати в заводських налаштуваннях без будь-яких проблем, але я впевнений, що ви помітили, що в усіх модах P.Box знаходиться на Medium і ніде на Hight. Це пов’язано з тим, що детектор уже налаштований досить високо на заводі, і оскільки я звик ходити майже скрізь на Hight з шісткою, іноді це проблема з сімкою. Хоча ходити з ним можна, він точно заважатиме детектору по мокрих, замерзлих або засніжених калюжах. Я завжди перемикав мій детектор на Hight, але в деяких умовах я не міг і впав на Medium. Детектор заспокоїться і не буде видавати звуковий сигнал. У сухому лісі, наприклад, це не було абсолютно ніякою проблемою, і Hight можна використовувати, що значно збільшить ваш діапазон з більшою котушкою.

    В іншому випадку детектор дуже стабільний, і завдяки восьмиканальному пошуку немає проблем у кількох людей, під проводами високої напруги або поблизу опор мобільного зв’язку.

    Повний рейтинг
    Плюси:

    • Швидке відновлення та з новою котушкою Figher 24 см також ідеальне відділення в забруднених залізом середовищах.
    • Стабільність під час пошуку з кількома людьми або поблизу високої напруги та щогл.
    • Чотири незалежні частоти 4-14-24-44KHz.
    • Точний ідентифікаційний номер цілі та швидке креслення за допомогою діаграми VDI
    • Першокласний вал не лише щодо функціональності, але й щодо зберігання та виготовлення.
    • Зручна гарнітура з швидкою затримкою та хорошим легким регулюванням гучності.
    • Термін служби батареї плюс швидка зарядка.
    • Висока чутливість і велика глибина виявлення.
    [​IMG]
    Стабільність під час пошуку з кількома людьми або поблизу високої напруги та щогл.

    [​IMG]Першокласний вал не лише щодо функціональності, але й щодо зберігання та виготовлення.

    Недоліки:

    • Новий опис програми, який може здатися дещо заплутаним.
    • Детектор вже чутливий до межі, і не скрізь можна використовувати P.Box у режимі Hight.
    • На мій смак навушники з овербасом.
    • Без бездротової котушки. (Примітка редактора: бездротовий зонд буде доступний у другому кварталі 2023 року)
    • Не можна замінити акумуляторний блок, як у попередній моделі. (Примітка редактора: нові акумуляторні блоки були в GM близько 1,5 років і є на порядки надійнішими, ніж класичний 10-канальний блок. Таким чином, зміна виявилася кращою, ніж попереднє рішення)
    • І нарешті, принаймні для мене, великий мінус, а це те, що детектор не є водонепроникним.
    Резюме
    Нова сімка мене не здивувала, оскільки більшість функцій такі ж або схожі на попередню модель. Що справді чудово, так це швидкість виявлення та зображення цілі навіть у дуже забрудненому середовищі. Speedwavers точно знайдуть це у пригоді. Великим плюсом, який я все ще бачу, є те, що це, здебільшого, аналог, покращений дисплеєм, тому він зберігає переваги обох машин і розширює. Розширений діапазон нових частот дає можливість точнішого та відповідного налаштування в будь-яке середовище.
     
    Loky_BC та bva1971-71 подобається це.
  17. Loky_BC

    Loky_BC Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Киев бульвар Леси украинки 25
    Всіх вітаю! Замовив я собі сімку по перед замовленню обіцяють, що за місяць приїде. Я поки трохи ще повоюю, а за місяць у мене відпустка надіюсь буду тестувати .
     
    AlexCh, Wiking730 та OkSamyt подобається це.
  18. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.805
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Де замовляли? Напряму в болгарів , чи в "Лопаті"?
     
    Loky_BC подобається це.
  19. Loky_BC

    Loky_BC Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Киев бульвар Леси украинки 25
    В лопаті
     
    Wiking730 подобається це.
  20. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.805
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Переклав буквар до "сімки"
     

    Вкладення:

  21. VVB10

    VVB10 Oberschütze

    Повідомлення:
    149
    Адреса:
    Тернопіль
    Які металошукачі глибше за Маску бачать золото?
     
  22. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.773
    Для золота от 1000 уе
     
  23. Maus2

    Maus2 Oberschütze

    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    Чернігів
    Детеч віста голд 25 клг порівнював з маскою 4про то перша взяла глибше в піску на пляжі
     
    OkSamyt подобається це.
  24. VVB10

    VVB10 Oberschütze

    Повідомлення:
    149
    Адреса:
    Тернопіль
    Яка різниця по глибині між Маскою і Вістою та металошукачем за 1000 уо?
     
  25. Maus2

    Maus2 Oberschütze

    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    Чернігів
    Проводили тести на морському пляжі Балтійського моря в Польщі ціллю був золотий ланцюжок віста його бачила на 8см в піску а маска на 5 і відміність була в тому що віста давала чіткий кольррвий сигнал а маска спірний .Що стосується мд за 1000 доларів то це треба брати конкретний мд і порівнювати з маскою і висотою
     
    VVB10 подобається це.
  26. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.773
    Маска не для морських пляжей, тому і не витягнула, вона там не чіткі сигнали дає.
    Тому і результат. В землі 1.5 грам цепку 10 10 см бачить. Чотко.
     
    AlexCh, VVB10, solovey_2005 та ще 1-му подобається це.