Металлодетектор Золотое Руно и его способности

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 гру 2015.

  1. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Це вже друге зібране.Навчиний попереднім не зовсім "удачним ".мягко кажучи варіантом.Зліпив ще одну.В цьому році надіюсь шукати тільки з нею.Перші три виїзди були майже з "0" резулдьтатом.МД специфічний.І з виготовленням датчика прийшлось розбиратись.Крайній намотав ДД-30.Пів дня потратив на полігоні,поки накрутив МД до стандартів.Конденсатори прийшлось підбирати,щоб "ТОН" був правильний:D.В результаті на цілині ,мала фбула з 15 см чіткий сигнал.Якось так :D.Да ще буду ,третю частоту робити,на "пушистих полях",13 кгц зависока.
     
    Останнє редагування: 27 кві 2018
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Ммг 30мм снаряду. Гільза свердлена. Сам снаряд в гільзі не закріплений.
      150 грн.
    3. По фото
      200 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Якісний друк. М'яка палітурка, брошура.
      150 грн.
    5. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      20 грн.
    6. Фото открытка оригинал из известной серии Адольф Гитлер №46
      90 грн.
  3. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Коля що сказати......молодці!!! Я в Тиманівці вже більше року не був.Ми доречі тут с камрадом теж дві фортуни про2 ліпимо но поки що в процесі.....С катухами засада....
     
  4. redram55

    redram55 Feldwebel

    Повідомлення:
    289
    А че засада?Я собрал полнолстью с датчиком про2,датчик на 9 и 16кгц,все гут.
     
  5. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Та мы в этом деле не очень.....Вы датчики на продажу делаете?.
     
  6. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Болгарська! У меня фишка была белым силиконом клеить ,получалась каёмка белая! И в дырки пенопласт, что бы земля не попадала!
     
  7. Balderburg

    Balderburg Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    417
    Адреса:
    UA
    Сьогодні по мусорці чутка полазив, не фотконув наперстника в позолоті, таке як:D ще більше розумію що руно саме той прибор, ходив сьогодні зі мною товариш з фортуною третьою від бомбера, 10 частота з гаком. Коли я щось вицепляв цвітне то гукав його, те що я зрозумів то сильно над влипать в екран, вечно клацать якісь настройки, то чуйки то діскріма, та те що фортуна по швидкісті й розприділенію рядом не стояла... Да звучить вона чудово, алюміній норм оприділя, все інше пута, мож то за датчика, руляка дебелий. Вопщим хто ходив з руно той зна яка в нього швидкість відклику, бо фортуна напомнила мені тьорку, теж як словпок
     

    Images:

    IMG_20180427_185351889.jpg
    IMG_20180427_173145970.jpg
    IMG_20180427_173125056.jpg
    SirEdmund та роман25 подобається це.
  8. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Здоров тобі ще раз.Сьогодні були с камрадами в твоїх краях......Дві маски і джимакс....Все біля Крижополя крутились.....Поля вже засаджені але пару денарів по пасовищах все ж взяли....Нічого особливого.Камрад масочник офігенну лунницю із серебра підняв і пряжку срібну......Поля у Вас цікаві ☺.Так шо на осінь ми до Вас навідаємось обов'язково.....Коля про того Чобіка шо ти говорив ще раз мені розповіли........
     
  9. гена бобков

    гена бобков Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    310
    Адреса:
    Подолье
    Не зря мне все про Крыжополь твердят, что места там хорошие) Жаль далековато ехать
     
  10. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Да місця чудові,і фермери вже копачів потрохи відстрілюють :D.Треба їхати обовязково,і бажано на добрій машині.щоб компенсувати не "дород"фермерам .і МД повинні бути не з лінійки самопалів :D.
     
    gans1969 подобається це.
  11. bva1971-71

    bva1971-71 Feldwebel

    Повідомлення:
    645
    Адреса:
    подолье украина
    Та ладно тобі......Головне по посівах не лазити а то любий фермер оскаженіє....Ми ось вчора по пасовищах ходили....Поруч поля обробляли....Жоден хфермер навідь не підійшов.....А місця у тебе явно жирніші ніж у мене....Розповіли хлопці що у Вас там в сезон кого тільки не бачили....З розповіді людей дуже одесіти вас люблять :)....
     
    Чагарин подобається це.
  12. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.532
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    А что там с Чобиком случилось?
     
  13. topic01

    topic01 Obergefreiter

    Повідомлення:
    79
    Адреса:
    Одесса
    В земле много чего интересного звучит как фольга, да и фольга, если скомкана в шарик - звучит как монета. Как по мне копать нужно любой цветной сигнал и даже в определенных местах и на определенных грунтах спорный сигнал. А так да, чаще всего вытаскиваешь то что слышишь), в смысле шмурдяка
     
    Loky_BC подобається це.
  14. Loky_BC

    Loky_BC Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Киев бульвар Леси украинки 25
    Привет всем, вопрос по мусорке коими являються большинство огородов.Стоит ли уменьшать чуйку и поднимать дискрим до 3-4 потому что через пару часов копа начинаю сходить с ума от количества цветной дряни ,или это не поможет?
     
  15. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Ну уменьшишь чуйку, разделение лучше станет, а дискрим желательно до вырезки минимально мелкой бронзяшки, что бы крестик вдруг чего зацепить! больше не стоит путаница с железом будет! Оно же хрипеть будет при вырезке!
    По мусору я в одно тоне хожу, если он есть! Потому что в двух тонах под гвоздями не видит монету, а в одном после вырезки видит! Сейчас у меня одно тона нету!
     
    Loky_BC подобається це.
  16. Loky_BC

    Loky_BC Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Киев бульвар Леси украинки 25
    Вот спасибки про однотон не подумал
     
  17. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Нічого з ним не трапилось,поїздив зі мною два дні,накопав золота і поїхав в ОДЕС :D.Да і не КОЛЯ Я!:D
     
  18. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.532
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Багато золота накопав?:D
     
  19. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Если бы багато, то не поехал бы в Одессу! :D
     
  20. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    По його мірках да,десь біля грамма,і орта в сохрані підняв.Йому лише зі мною пре :D
     
  21. Balderburg

    Balderburg Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    417
    Адреса:
    UA
    Не зовсім,фольга має длінний звук, дуже схожий з сріблом, але нижчий чим срібло.А срібні монети, й монети взагалі звучать коротко.
     
  22. Balderburg

    Balderburg Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    417
    Адреса:
    UA
    Хелп, хто ремонтує катушки? Моя рідна почала глючити, я так зрозумів слой графітний відійшов
     
  23. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    Якщо ваш діагноз вірний (правда, графітовий шар не відходить, а деградує - розтріскується, внаслідок чого його опір починає перевищувати допустимий) - це не ремонтується (нє, "на слабо" можна, але вартість такої роботи вас не порадує) - краще подумайте над придбанням нової котушки.
     
    Cladotrix подобається це.
  24. Balderburg

    Balderburg Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    417
    Адреса:
    UA
    Вопщим отстройка від грунтс пропала, прикладував графіт, все чотко, графіт прикладував на ребрі жосткості, десь там утечка.
     
  25. Wolfgrey

    Wolfgrey Moderator

    Повідомлення:
    6.303
    Адреса:
    Україна, Дніпро
    То якесь не дуже зрозуміле явище - прикладування графіту нічого змінити не могло - для того, щоб графітовий шар працював, він повинен мати електричний контакт з "землею" схеми. Бо він працює, як обкладинка конденсатора, другою обкладинкою якого є земля. Ознака деградації графітового шару - це ложняки під час роботи, зокрема при зачепах за траву, особливо вологу, коли створюються умови для перетікання статичного заряду. Тут треба знати, який графіт ви прикладали. Наприклад, якщо це уламок графітової вкладки у струмознімач тролейбусу або щітка від потужного електродвигуна, то там може бути великий відсоток міді, а не чистий графіт - тоді швидше потрібно вести мову про розбалансованість котушки, а не про проблеми з екраном. Спробуйте взяти маленьку мідну монетку і, переміщуючи її по площі катушки (можна клеїти скотчем), знайти таке місце, при якому робота котушки нормалізується - якщо це допоможе, то проблема саме в балансі.
     
  26. Balderburg

    Balderburg Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    417
    Адреса:
    UA
    Яж так і робив, тільки не монеткой, а штукой з мат плати, й зразу появилася отстройка от грунта: не реагував на графіт.Жалко цю катушку, все таки болгарска, виставлю на аукцион
     

    Images:

    IMG_20180705_082629.jpg