Meest Express

Тема у розділі 'Магазини, перевізники, банки', створена користувачем Saddam47, 12 тра 2017.

  1. ->Alexander.

    ->Alexander. Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.862
    Адреса:
    Україна, ранiше - Дніпро.
    Кстати, в копилочку негатива: в декабре 2018 - они должны были доставить мне пакет, курьером, на дом (по Украине). Пакет пришёл из Днепра в Павлоград. Дальше - они его мурыжили-мурыжили, несколько раз писали на сайте, что я, якобы, отказался его получать (хотя, никто мне не звонил и не приезжал). Я, несколько раз,звонил им, предлагал, уже приехать самостоятельно, и забрать - на что, в конце, было сказано, что "всё в порядке, завтра доставят"... В результате, вместо этого, они вернули его отправителю. А содержимое - было очень нужно, причём - срочно. Ну, не ППЦ?
     
    Saddam47 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Сухі пайки армії великобританія, 4000 калорій, при необхідності стає на 2 дні. Для непередачуваних о...
      900 грн.
    2. (в наявності 7 шт.)
      Гіркий шоколад із кофеїном SCNO-KA-KOLA ZARTBITTER 100% Легендарний німецький енергетичний шоколад...
      200 грн.
    3. Сухой паек украинский суточный нового образца с мягкими реторт-пакетами Полевой суточный набор прод...
      320 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Буряк червоний сушений. Виробництво Україна. Усушка в десять разів. Використовується в кулінарії для...
      20 грн.
    5. (в наявності 7 шт.)
      Нові, в упаковці. Виробник Seven OceanS, Норвегія - це провідний в світі бренд аварійних продуктів...
      250 грн.
  3. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    Декілька разів цим перевізником мені пересилали посилки з аліекспрес. Постійно попередньо приходило смс-повідомлення про день та орієнтовний час доставки, кур'єр привозив в зазначений проміжок часу під під'їзд, попередньо перетелефонувавши. В цілому враження від перевізника позитивні.
     
    ->Alexander., догони-ветер та Yrii подобається це.
  4. vaffe

    vaffe Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.064
    Адреса:
    OdessaLand
    24.03 отправили мне документы с Днепра. Сегодня уже 29.03 пишут - в дороге.
    Лучше отправил бы укрпочтой, уже приехало бы.
     
    bumer_dima подобається це.
  5. Phazer

    Phazer Obergefreiter

    Повідомлення:
    141
    Адреса:
    Буча
    Хм.... Чи немає тут плутанини між meest us and meest express?... Це ж начебто різні контори?...
    А міст експрес - відомі рукожопи.... З Аліекспрес посилка мала прийти на адресу. Приїхала - але тиждень (!!!!) не могла потрапити на адресу.... Думаю: може, вони настільки рукожопі, що не можуть до дверей донести?... Ну, думаю, болт із вами - хоч до поштомату донесіть.... Змінив адресу доставки. Ще тиждень - тьху. Почав телефонувати і матюками крив їх ще тиждень. Був дуже злий: бо був у веселих краях а посилка мала приїхати до Києва. По ітогу зателефонував своїм і попросив щоб її забрали з відділення де вона лежала. Поїхали. Але виявилося що треба тепер заплатити за зміну адреси (!!!!!!!!!!!!)..... П@#₴&аси!!!!!!! Я був розлючений!!!!!!!! Це вже просто знущання!!!!!!! Плюнув, заплатив, і з тих пір поливаю їх лайном всюди де бачу: на фейсбуці, на Гугл плей, всюди де тільки їх бачив!!! Навіть на Аліекспрес написав - попросив щоб вони не мали справ з цими козлами.....