Медальон.

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем Prinz E, 18 кві 2025.

  1. Prinz E

    Prinz E Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    212
    Адреса:
    Ukraine
    Вітаю камрадів.Цей невеличкий алюмінієвий медальончик загубив той,хто в 1941-1943 копав індивідуальній окоп в лісі.Він просто закопав його у бруствері.У мене питання - чи можно по сюжету визначити,чий то був солдат.Я не знавець церковної атрибутіки,але вважаю що то не православний сюжет і значить то був не радянський солдат.
     

    Images:

    1.jpg
    2.jpg
    флегМАТ та Bangalor подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Стан по фото. Накладений платіж ВІДСУТНІЙ. Висилаю після повної оплати на карту ПБ. Купуючи декілька...
      250 грн.
    3. Кокарда. Німеччина. Ганноверське королівство. Латунь. Діаметр 2,5 см.
      340 грн.
    4. Крыло от орла на пикель- копанное
      250 грн.
    5. Состояние на фото
      6000 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.433
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Католицький медальйон "Найсвятіше серце Ісуса" (Najświętsze Serce Jezusa). Стосовно того, чий солдат загубив, важко сказати лише по медальйону:), їх знаходять і в Польщі, і в Чехії, і у нас. Міг бути як німецький, так і радянський (якщо мобілізували чи призвали після вересня 1939 з територій, що відносилися до Польщі і були окуповані Радянським Союзом). Ну або польський, якщо регіон знахідки Західна Україна.
    obr5b (1).jpg obr4b.jpg

    З повагою,
     
    Edles, 646dg, SergZSK та 5 іншим подобається це.
  4. Prinz E

    Prinz E Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    212
    Адреса:
    Ukraine
    Східна Україна.Окрім німців були ще мадяри,теж доречі католики.
     
    SergZSK та Bangalor подобається це.