Медаль

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем КОП И ВЫКОП, 19 чер 2025.

  1. КОП И ВЫКОП

    КОП И ВЫКОП Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    ПОЛТАВА
    Доброго дня шановні, допоможіть визначити,оригінал,чи ні...нажаль маю тільки такі фото, дякую
     

    Images:

    IMG_20250619_181355_742~2.jpg
    IMG_20250619_181423_873~2.jpg
    IMG_20250619_181537_699~2.jpg
    IMG_20250619_181611_810~2.jpg
    IMG_20250619_181701_620~2.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Знак Зінітчік. Цинковий. Матеріал, міцний, не кришиться. Голка працюе, добре. Голка магнітна.
      3000 грн.
    2. Запропоную значок «Різдво до кожної оселі». Третій Рейх. Без ремонтів та реставрацій. Стан за фото.
      600 грн.
    3. Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты!!! Лоты разбиваю и комбинирую!!!
      2000 грн.
    4. Знак За піхотну атаку, в сріблі. Матеріал: цинк. Чудовий, коллекційний стан.
      3750 грн.
    5. Оригінал.1940 рік. Рідна стрічка,рідний футляр. Повний комплект. Хатнього зберігання. Все в ідеально...
      985 грн.
  3. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
  4. КОП И ВЫКОП

    КОП И ВЫКОП Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    ПОЛТАВА
    Доброго дня, дякую за відповідь, мені теж здається оригінал але дуже затертий,але мені ще здається,що була реставрація вушка, тому і поставив запитання,ще раз дякую
     
    \Lisovik/ подобається це.